نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد خون شناسی(هماتولوژی) 1 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

saeedehhemato

New member
اگه يه سري به کتاب بيوشيمي لنينجر 2008 بزنين عين گفته سوالو ميتونين ببينين در ضمن زيرازهاي باکتريايي تنها انزيم هاي شکست و بست هستن محدوالاثره ها فقط توالي خاصي رو پيدا و ميشکنند اما دوبار سنتز نميکنن
ببخشید میشه خاصیت سنتتازی رو برام معنی کننین؟
ژیراز با مصرف atp داخل مولکول dna پیوند ایجاد می کند. . . ولی خاصیت سنتتازی یعنی دو تا مولکول را بهم وصل کنه؟ منظور طراح همون ژیرازه ولی سوال اینو نپرسیده...
البته من خودم این سوال رو نزدم

saeedehhemato

New member
انگاری من میتونم سال بعد هم کنکور بدم!!!!!!
پيرو اطلاعيه شماره 3 درخصوص طرح نيروي انساني ، باعنايت به سؤالات مكرر مشمولين طرح نيروي انساني متقاضي شركت در آزمون كارشناسي ارشد 91 مي رساند ، دانشجوياني كه سال گذشته بعنوان دانشجوي ترم آخر شركت كرده اند به شرطي كه در زمان ثبت نام در آزمون يك سال از تاريخ فراغت از تحصيل آنان نگذشته باشد مي توانند در آزمون سال 91 شركت نمايند . بديهي است افرادي كه خدمات قانوني خود را شروع نموده اند پس از قبولي در آزمون مي توانند از خدمت ترخيص شوند . درصورت تمايل و با توافق محل خدمت قادر خواهند بود به خدمات قانوني خود ادامه دهند .

saeedehhemato

New member
يه خبر خوش ديگه
طراح سوالات هماتو دکتر حميدزاده گفته دوتا سوالا کاملا اشتباه بوده و حذف ميشه دو تا سوال باليني هم احتمالا اصلاح ميشه البته هنوز مطمئن نبود
ميگفت از 40 سوالي که من طرح کردم 8 تا اومده بود
از شانس ما لابد میخوان اونایی که من درست علامت زدمو حذف کنن!!!!!!!
مگه نه سنجش پییییییییییییییی:p7977cujr38iyymsu8:

jo-boy

New member
به نظر من سوال 1 ...5..14...23.. جواباشون عوض میشه چون هر 4 تا غلط بودن
مشکل من زیست با بیوشیمیه ! خدا کنه از اینا چیزی حذف بشه!!!!!!

Dexter2009

New member
انگاری من میتونم سال بعد هم کنکور بدم!!!!!!
پيرو اطلاعيه شماره 3 درخصوص طرح نيروي انساني ، باعنايت به سؤالات مكرر مشمولين طرح نيروي انساني متقاضي شركت در آزمون كارشناسي ارشد 91 مي رساند ، دانشجوياني كه سال گذشته بعنوان دانشجوي ترم آخر شركت كرده اند به شرطي كه در زمان ثبت نام در آزمون يك سال از تاريخ فراغت از تحصيل آنان نگذشته باشد مي توانند در آزمون سال 91 شركت نمايند . بديهي است افرادي كه خدمات قانوني خود را شروع نموده اند پس از قبولي در آزمون مي توانند از خدمت ترخيص شوند . درصورت تمايل و با توافق محل خدمت قادر خواهند بود به خدمات قانوني خود ادامه دهند .

...از کجا خوندی؟؟

آخرین ویرایش:

jo-boy

New member
نمیخوام نا امیدتون کنم ولی این قانون یه بندی بود برای کسایی که سال قبل آزمون دادن و قبول نشدن چون اونها اون موقع نمیدونستن که فقط باید 1 بار شرکت کنن
اما کسایی که امسال کنکور دادن اگه طرح داشته باشن و قبول نشن باید برن طرح.

saiedb55

New member
ببخشید میشه خاصیت سنتتازی رو برام معنی کننین؟
ژیراز با مصرف atp داخل مولکول dna پیوند ایجاد می کند. . . ولی خاصیت سنتتازی یعنی دو تا مولکول را بهم وصل کنه؟ منظور طراح همون ژیرازه ولی سوال اینو نپرسیده...
البته من خودم این سوال رو نزدم

قطعا دو تا ماده با چسب بهم نميچسبند با پيوند بهم وصل ميشن اين پيوند ميتونه هيدروفب کووالانس يا مثه dna هيدروژني(سنتتاز) باشه

Dexter2009

New member
بچه ها تکلیف کسایی که امسال ثبت نام کردند ولی کارت ورود به جلسه رو نگرفتند برای سال 92 چیه؟

saeedehhemato

New member
بچه ها تکلیف کسایی که امسال ثبت نام کردند ولی کارت ورود به جلسه رو نگرفتند برای سال 92 چیه؟
فکر کنم اینا اگه طرحم نرن باز حق شرکت دارن
چون قبل طرح فقط یه بار میشه آزمون داد . . .

آخرین ویرایش:

jo-boy

New member
بچه ها نظرتون دربارم کلیدو بگین
من کاملا ناراضی ام..یهنی باورم نمیشه سوال 5 رو درست نکردن..!!!!!!!از اون ور 23 هم حذف کردن
بچه ها تکلیف سوال 102 که 2 تا جواب داره چی میشه؟ حذف میشه یا کسایی که یکی از اونارو زدن براشون درست محسوب میشه؟

saeedehhemato

New member
وای
چرا طراح سوالا اینقد بی سوادن!!!!!!!!!!!!!!!!1
دیگه از ارشد بدم اومد
بجای تصحیح سوال 5 و 84
اومدن سوال 78 رو زدن ج
یکم بخندیم ضایع نشن
ههههههههههههه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا