نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد خون شناسی(هماتولوژی) 1 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

koppol

New member
yoooooooooooooohhhoo

albate 114 nafar,:motat:
سلامییی به بزرگییی خودم ، شما افتخار آشنایی با رتبه ی اول رو دارین ، ولی هنوز نمیدونم از اول یا ..
در کل فک کنم امسال با میانگین 45 تا 55 بشه قبول شد،در ضمن زیست شناس ها ساااااااااالارن ، چون گردنشون کلفته

jo-boy

New member
سلامییی به بزرگییی خودم ، شما افتخار آشنایی با رتبه ی اول رو دارین ، ولی هنوز نمیدونم از اول یا ..
در کل فک کنم امسال با میانگین 45 تا 55 بشه قبول شد،در ضمن زیست شناس ها ساااااااااالارن ، چون گردنشون کلفته

بر چه اساسی میگین میانگین 45 تا 55 قبولن؟

saiedb55

New member
مگه رشته بيوشمي هم داريم
فکر کنم منظور دوستم زيست گرايش شيمي باشه( بيولوژي + شيمي=بيوشيمي)

koppol

New member
باید تجربه کنید

بر چه اساسی میگین میانگین 45 تا 55 قبولن؟

من با تجربه ی کهن از زمان های کهن در کنکور های کهن و کنکور امسال که زبان انگلیسیش باقلوا بود با میانگین 55 به شرط زبان 75 قبولی . لا ریب فی . در ضمن رشته ی زیستشناسی مولکولی گرایش بیوشیمی هم دااااریم

saeedehhemato

New member
من با تجربه ی کهن از زمان های کهن در کنکور های کهن و کنکور امسال که زبان انگلیسیش باقلوا بود با میانگین 55 به شرط زبان 75 قبولی . لا ریب فی . در ضمن رشته ی زیستشناسی مولکولی گرایش بیوشیمی هم دااااریم
باقلوا یوخ حالواااا
زبان 75 بی منت نفر اول میشه . . .

saeedehhemato

New member
قابل توجه Jo-boyاون سوالی که توتاپیک بیوتکنولوژی ها مطرح کردین . . . کدوم آنزیم هم دارای خاصیت سنتتازی و اندونوکلئازی است؟
این زیستی ها با اون ادعاشون اشتباه جواب دادن
خاصیت سنتتازی همون طور که خودتون بهتر میدونین...یعنی با مصرف ATP دو مولکول رو بهم وصل کند نه اینکه پیوندی رو داخل دی ان ای! ایجاد کند.

jo-boy

New member
قابل توجه Jo-boyاون سوالی که توتاپیک بیوتکنولوژی ها مطرح کردین . . . کدوم آنزیم هم دارای خاصیت سنتتازی و اندونوکلئازی است؟
این زیستی ها با اون ادعاشون اشتباه جواب دادن
خاصیت سنتتازی همون طور که خودتون بهتر میدونین...یعنی با مصرف ATP دو مولکول رو بهم وصل کند نه اینکه پیوندی رو داخل دی ان ای! ایجاد کند.

مرسی..امیدوارم که اینطوری باشه و گزینه گیراز صحیح نباشه..من خودم محدودالاثر زدم

saiedb55

New member

ميگم اين زيست شناسي هم چقدر گرايش داره ها من ميخوام ارشد زيست گرايش جفرافيا ! :13:امتحان بدم کدوم شهرها داره!

saiedb55

New member
مخالفم
این سوال پاسخ صحیح نداره!! !!!! !! !
اگه يه سري به کتاب بيوشيمي لنينجر 2008 بزنين عين گفته سوالو ميتونين ببينين در ضمن زيرازهاي باکتريايي تنها انزيم هاي شکست و بست هستن محدوالاثره ها فقط توالي خاصي رو پيدا و ميشکنند اما دوبار سنتز نميکنن

saiedb55

New member
يه خبر خوش ديگه
طراح سوالات هماتو دکتر حميدزاده گفته دوتا سوالا کاملا اشتباه بوده و حذف ميشه دو تا سوال باليني هم احتمالا اصلاح ميشه البته هنوز مطمئن نبود
ميگفت از 40 سوالي که من طرح کردم 8 تا اومده بود

sahar2

New member
اگه يه سري به کتاب بيوشيمي لنينجر 2008 بزنين عين گفته سوالو ميتونين ببينين در ضمن زيرازهاي باکتريايي تنها انزيم هاي شکست و بست هستن محدوالاثره ها فقط توالي خاصي رو پيدا و ميشکنند اما دوبار سنتز نميکنن
موافقم.این سوال برای ما هم اومد که جواب ژیرازه.توی جزوه بلبلی و بهادر هم قید شده.

jo-boy

New member
يه خبر خوش ديگه
طراح سوالات هماتو دکتر حميدزاده گفته دوتا سوالا کاملا اشتباه بوده و حذف ميشه دو تا سوال باليني هم احتمالا اصلاح ميشه البته هنوز مطمئن نبود
ميگفت از 40 سوالي که من طرح کردم 8 تا اومده بود

خدا کنه..هاتو که حدودا فک کنم 6 تا غلط داشت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا