نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد خون شناسی(هماتولوژی) 1 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

dr.hsc

New member
با این حساب شانس قبولی ه همتون بالاست.......کاش معجزه ای بشه و منم قبول شم!!!!!!!!

sharayete laem vase esteedad derakhshan shodan besyar sakhte va maamulan kesi nemitune in onvano kasb kone. bar asase bakhshnameyi ke dadan o man tu daneshgahe tehran porsidam, esteedade derakhshan shodan chii mese nobel gereftane vase reshtehaye ma.

jo-boy

New member
سلام حامد جان
من که موندم این تخمین رتبه درسته یا نه
خوب اگه حتی 80 نفر هم باشن یعنی خوب نیست؟ مگه تو هماتو بین چند نفر رقابته؟ اونجور که میگن رقابت بین 100 نفر اوله فک کنم

dr.hsc

New member
سلام حامد جان
من که موندم این تخمین رتبه درسته یا نه
خوب اگه حتی 80 نفر هم باشن یعنی خوب نیست؟ مگه تو هماتو بین چند نفر رقابته؟ اونجور که میگن رقابت بین 100 نفر اوله فک کنم

salam, akhe mohamad jan ba in darsadaye cherto pert ke nemishe rotbeye vageyio taayin kard, inam nemishe goft ke beyne 100 nafare faghat chon man tanha tu teh balaye 100 nafar mishnasam ke vaghean mikhundan vase hemato

jo-boy

New member
من فعلا 26 ..
البته خوندن فقط ملاک نیست مثلا دوست خود من حدود 1.5 سال خوند و من فک میکردم زیر 10 میاره اما سر جلسه خیلی خراب کرد. و البته یه کم غیر ممکنه که رقابت یهو بین 200 نفر باشه و هر 200 نفر درصداشون برای قبولی خوبم باشه

saiedb55

New member
درصدام با کليد اوليه هماتو 66 بيوشيمي 64 زيست 22 ايمني 86 زبان 37
درصد هماتو با کليد دکتر وظيفه شيران 77 ميشه
راستي چرا اينقد غلط داره کليد اوليه
بالاخره کدوم درسته
قبول ميشم يا نه؟

jo-boy

New member
کلید اولیه که پر از غلط بود البته کلید وطیفه شیران هم فک کنم 2 تا غلط داشت.درصدات خوبه سعید به نظرم حتما قبولی
نظرت در مورد درصدای من چیه هماتو 71 بیوشیمی 35 زیست 44 ایمنی 69 زبان 42

saeedehhemato

New member
من فعلا 26 ..
البته خوندن فقط ملاک نیست مثلا دوست خود من حدود 1.5 سال خوند و من فک میکردم زیر 10 میاره اما سر جلسه خیلی خراب کرد. و البته یه کم غیر ممکنه که رقابت یهو بین 200 نفر باشه و هر 200 نفر درصداشون برای قبولی خوبم باشه
اتفاقا رقابت فک کنم بین 80 نفر باشه!!!!!!!!
چون خیلی ها که افراد رقابتی بودن به خاطر اون اطلاعیه که نمی دونم انصراف بدن و سرجلسه نره حذف شدن... البته امیدوارم

saeedehhemato

New member
salam, akhe mohamad jan ba in darsadaye cherto pert ke nemishe rotbeye vageyio taayin kard, inam nemishe goft ke beyne 100 nafare faghat chon man tanha tu teh balaye 100 nafar mishnasam ke vaghean mikhundan vase hemato
منم واقعا میخوندم!!!!!!!!
ههههههه
راست میگمااااااا
ولییییییییییی

saeedehhemato

New member
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش

خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

jo-boy

New member
دوستان سوال 73 کسی با دلیل میتونه جواب صحیحو توضیح بده؟

jo-boy

New member
خوشبختانه تعداد افرادو مشخص کردن هماتو تا الان 98 نفر

jo-boy

New member
سعیده خانم پردازش اصلی برای mhc 1 در سیتوزل انجام میشه و پردازش درون ER برای تنظیم طول پپتید انجام میشود..میشه گفت هر دو پردازش هستند اما فک میکنم پردازش اصلی برای اتصال همونیه که در سیتوزل انجام میشه.

saeedehhemato

New member
سعیده خانم پردازش اصلی برای mhc 1 در سیتوزل انجام میشه و پردازش درون ER برای تنظیم طول پپتید انجام میشود..میشه گفت هر دو پردازش هستند اما فک میکنم پردازش اصلی برای اتصال همونیه که در سیتوزل انجام میشه.
گفته های شما کاملا درست و منطقی
سوال هم گفته جهت اتصال یعنی پردازش نهایی!!! بقول استادمون سوالا شده بازی با کلمات نه سنجش علمی

jo-boy

New member
حرفتون درسته و کاملا قبول دارم همه چی شده سلیقه ای..

jo-boy

New member
دوست عزیز svini
بهت تبریک میگم که زیست خوندی و دوست داری راهی غیر زیستی ادامه بدی! اما از رشته های دیگه اگه اطلاع نداری لطفا دربارشون سکوت کن. دوست عزیز اینکه زیست از سال 1300 مقطع کارشناسی بوده مهم نیست !
و اینکه شما از درسای علوم آزا خبر نداری هم باز مهم نیست ! و اینکه فک میکنی شماها سخت مدرک گرفتین و ما راحت بازم مهم نیست ! و البته اگه برای ما تره خرد نمیشه بازم برامون مهم نیست!
مهم اینه که توی زیستی بهت اجازه داده شده که با پاس کردن 2 واحد بیوشیمی یا ایمنی میاین رشته های بیو و ایمنی شرکت میکنین. و از این فاجعه تر با پاس کردن فیزیولوژی و دیدن تعدادی گلبول قرمز در یک جلسه آزمایشگاه
میاید هماتو امتحان میدید.عزیزم من به همه زیستیا احترام میزارم اما شما حد اعتدالو رعایت نکردین. امیدوارم کمی واقع بین بشید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا