نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد بیوشیمی بالینی 1 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

medmycol

New member
من مخالفم با شما
به نظرم یکی از مهمترین ویژگی های یه دانشجو باید این باشه که یادبگیره چه جوری بتونه بدون استاد از پس خودش بر بیاد
شما وقتی به بهترین رتبه های ازمون های گذشته نگاه میکنید همشون خودشون خوندن و و کلاس اموزشی نرفتن
در هرحال هرکی یهه جور راحته و ممکنه که وقتی بره سر کلاس و استادی بهش توضیح بده درسو بهتر یاد بگیره اما این به این معنی نیست که حتما برای یه درس مفهومی لزومی به کلاس رفتن باشه

حرف شما در مورد همه صادق نيس كسي كه علوم آزمايشگاهيه يا بيوشيمي خونده text خوندن بر اش راحته
ولي فقط خوندن مهم نيس الان خيلي از رتبه هاي بالا با سطح علمي ضعيف مقطع قبل
فقط با كلاس پيشرفت كردن

Mohammad gh

New member
سلام

میتونم بپرسم کتاب چکیده ای که برای بیوشیمی خوندید چی بود
بعد اگر فقط لنینجر خونده بشه یعنی کافیه؟ نیازی به بقیه کتاب ها نیست؟

دوست عزیز به هرحال اگر بتونی لنینجر رو خیلی خوب بخونی میتونی به درصد
بالایی هم امیدوار باشی ولی بازم لازمه که یه نگاهی به کتابی مثل دولین هم بندازید
و در ضمن قرار نیست که تمامی مطالب دولین یا لنینجر فرق داشته باشن
شما وقتی لنینجر رو خیلی خوب بلد باشید دیگه لازم نیست که دولین یا استرایر رو هم به همون شدت و دقت بخونید چون به هرحال مطالب زیادی درشون مشترک هست و وقتی که پایه ی بیوشیمی شما قوی شده باشه میتونید خیلی سریع تر پیشرفت کنید
حرف شما در مورد همه صادق نيس كسي كه علوم آزمايشگاهيه يا بيوشيمي خونده text خوندن بر اش راحته
ولي فقط خوندن مهم نيس الان خيلي از رتبه هاي بالا با سطح علمي ضعيف مقطع قبل
فقط با كلاس پيشرفت كردن
مشکل من با فقط گفتن شما هست که بازم اصلا قبول ندارم که فقط و فقط با کلاس رفتن میشه عدم پایه ی قوی رو جبران کرد

آخرین ویرایش:

Mohammad gh

New member
سلام ممنون که راهنماییم کردین.برای شیمی عمومی که وزارت بهداشت منبعی براش معرفی نکرده،به نظرتون مورتیمر جلد1 کافیه؟برای زبان کسی کتاب لزگی رو خونده؟ به دردر بخوره؟بازم ممنون که راهنمایی میکنید.:sarma:
دوست عزیز اگر شما نگاهی به مصاحبات و منابع معرفی شده ی نفرات برتر هر رشته بندازید متوجه میشید که اکثرشون لزگی رو پیشنهاد کردن.

hiva6747

New member
دوستان من تازه تخمین رتبه کردم ولی نمیدونم وضعیتم چطوره
چرا کسی رتبشو نزده؟
من نمرم 229 شده بنظرتون امیدی هست که یه جایی قبول شم؟!

vitamin

New member
بچه ها شيمي چي بخونيم ؟ دوستاني كه شيمي خوب زدند لطفا راهنمايي كنيد من فقط الي خوندم حدود 20 درصد زدم
فكر نكنم قبول بشم ميخوام واسه سال ديگه بخونم

f_nirvana

New member
سلام دوستان شرمنده که این سوالو دوباره میپرسم چون برام مهمه
تربیت مدرس انتخابه چندمتونه؟

در ضمن از اون 182 نفر 30 نفر از آخر کم کنین چون بعضیا عمدا منفی زدن که بدونن چند نفر شرکت کننده داره:whistle:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا