نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد بیوشیمی بالینی 1 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

vitamin

New member
سلام دوستان شرمنده که این سوالو دوباره میپرسم چون برام مهمه
تربیت مدرس انتخابه چندمتونه؟

در ضمن از اون 182 نفر 30 نفر از آخر کم کنین چون بعضیا عمدا منفی زدن که بدونن چند نفر شرکت کننده داره:whistle:
فكر كنم بيشتر بچه ها تربيت مدرس انتخاب دوم يا سومشون باشه
30 نفر كه خيليي زياده ؟؟ تو قسمت سوالات رایج در مورد نرم افزار تخمین رتبه گفته 5 تا كم كنيم از رتبه ميشه رتبه حقيقي

آخرین ویرایش:

hiva6747

New member
بچه ها بنظرتون با استفاده از نرم افزار چطور بفهمیم رتبه حقیقی مون تو کنکور چند میشه؟
فکر میکنین بیشتر کسایی که درصدای خوبی دارن شرکت کردن؟ یعنی بقیه که شرکت نکردن بیشتر سیاهی لشکرن؟!!!
من که امیدوارم اینطور باشه!

f_nirvana

New member
من منظورم 30 نفر از کل بود من خودم یه اکانت اون اوایل باز کردم همه درصداشو صفر زدم الان رتبش از 187 شده 173
که البته 30 نفر نمیشه برای تخمین شرکت کننده های واقعی 10 یا 20 نفر کم کنین برای تخمین رتبه خودتون تقریبا 5نفر کم کنین:whistle:

hiva6747

New member
بچه ها بنظرتون با استفاده از نرم افزار چطور بفهمیم رتبه حقیقی مون تو کنکور چند میشه؟
فکر میکنین بیشتر کسایی که درصدای خوبی دارن شرکت کردن؟ یعنی بقیه که شرکت نکردن بیشتر سیاهی لشکرن؟!!!

FORD

New member

احتمالا همينطوره اما بايد سهميه شهدا و جانبازان و استعداد درخشان و ... را بايد درنظر گرفت.كه احتمالا استرس رتبه ندارن.

سلام بچه ها وقتی کلید نهایی رو اعلام کنن بازم درصدا فرق میکنه میشه اصلاحش کرد یا باید یه اکانت جدید بسازیم؟ که اگه اینطور باشه بیشتر از این رتبمون کاذب میشه.

d67

New member
فكر كنم بيشتر بچه ها تربيت مدرس انتخاب دوم يا سومشون باشه
30 نفر كه خيليي زياده ؟؟ تو قسمت سوالات رایج در مورد نرم افزار تخمین رتبه گفته 5 تا كم كنيم از رتبه ميشه رتبه حقيقي

سلام یعنی من که رتبم شده 23 ،5 تا کم کنم میشه 18؟؟؟؟؟؟؟؟؟

d67

New member

به نظر من دو سوم شرکت کنندگان سیاهی لشکرن!!!!!

ne11833

New member
فقط 189 نفر شرکت کردند...تازه خیلیها مثل این دوستمون نیروانا اکانت الکی ساختند...ما چه طور به رتبمون اعتماد کنیم...این که 5 تا کم و 10 تا زیاد کنیم همه اش حرفه شاید تعداد افراد با اکانت کاذب بیشتر از این حرفها باشه اصلا نمیشه به این رتبه ها اعتماد کرد ولی حد اقل بر اساس نمره و آخرین نمره قبولی پارسال و میزان افزایش ظرفیت نسبت به پارسال میشه حدودی حدس زد رتبه رو...

versatile

New member
بچه ها تو رو خدا یکی جواب منو بده ؟؟؟؟؟؟ این انتخاب محل تحصیل که انجام دادیم رو چه جوری تاثیر میدن مثل دانشگاه آزاده یا سراسری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ne11833

New member
کسی از کلید نهایی خبری نداره؟
سایت سنجش باز نمیشه واسه من:33:

هیچ خبری نیست احتمالا همون 27 باشه که تو دفترچه نوشته ولی ویرایش انتخاب محل تحصیل 17-18.(ne11833)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا