نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد بیوشیمی بالینی 1 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

vizviz

New member
کاش میشد فهمید چند نفر از تخمین رتبه استفاده کردن. دوستان رتبه های تخمینیتون رو لطف کنید بزارید. مال من دیشب 7 بود الان 12

parisakh

New member
سلام بچه ها ی بیوشیمی نمی دونم باید چکار کنم بعد از 9 ماه درس خوندن باز هم نتیجه ای که می خواستم نگرفتم باز سر جلسه که می ریم غافلگیر می شیم باز مثل هر سال از اون قسمتهایی که می خونیم سئوال نمی یاد و این داستان ادامه داره شاید رفتن یک کلاس خوب بتونه کمک کنه نمی دونم :(50): من تمام انرژیم رو برای بهداشت گذاشتم چون وزارت علوم بیوشیمی بالینی نداشت . حالا هم کاملا نا امید شدم :p7977cujr38iyymsu8:

moonsa

New member
بجه ها همه برید واسه اعتراض اینو بزنید شاید اگر تعداد زیاد باشه تغییر بدن :
سوال 56 بیوشیمی : جواب درست گزینه 1
دولین سال انتشار 1390 صفحه 784 پاراگراف اول خط 1 تا 7
سوال 57 بیوشیمی:جواب درست گزینه 2
دولین سال انتشار 1390 صفجه 951 پاراگراف آخر خط اول...درشکل صفحه 950 نیز این جوا استنباط میشود

آخرین ویرایش:

d67

New member
slm benazare man javabe soalate 13-32-57 va 72 bioshimi eshtebahe hamchenin 77 va 87 shimi va 120 zist

roj

New member
من نمیدونم کی سوالای شیمی رو طرح کرده بود چون اصلافرق بین شیمی الی وپلیمر رو نفهمیده بود.
اخه چرا الکی باسرنوشت یه ادم بازی میکنن

من می خوام تخمین رتبه بزنم برای ثبت نام میگه کوکی هارو فعال کنیدبلد نیستمممممممممممممممممم :p7977cujr38iyymsu8:

ne11833

New member
سلام بچه ها ی بیوشیمی نمی دونم باید چکار کنم بعد از 9 ماه درس خوندن باز هم نتیجه ای که می خواستم نگرفتم باز سر جلسه که می ریم غافلگیر می شیم باز مثل هر سال از اون قسمتهایی که می خونیم سئوال نمی یاد و این داستان ادامه داره شاید رفتن یک کلاس خوب بتونه کمک کنه نمی دونم :(50): من تمام انرژیم رو برای بهداشت گذاشتم چون وزارت علوم بیوشیمی بالینی نداشت . حالا هم کاملا نا امید شدم :p7977cujr38iyymsu8:
lمن از جزوات کلاسها و امتحانات موسسه دکتر خلیلی استفاده کردم و خیلی جاها به دردم خورد با اینکه تو کتابها و امتحانهاش اشکال زیاد داره ولی برای وزارت بهداشت در کل خوبه

ne11833

New member
دولین سال انتشار 1390 صفجه 951 پاراگراف آخر خط اول...درشکل صفحه 950 نیز این جوا استنباط میشود
واقعا ممنونم دوست عزیز
اگر بقیه هم بتونن اینجوری کمک کنن عالی میشه

ne11833

New member
راجع به سوال 57 میتونین لنینجر سال 86 صفحه 907 پاراگراف اول خط چهارم ذکر کنید

moonsa

New member
سوال 87 شیمی آلی در کل صورت سوال اشتباس چون گفته( "درکدام دو مورد زیر" ) اما در جواب ها هرکدام یک مورد ذکرشده...
گزینه 2 اشتباس چون استون استسناس گزینه 4 هم اشتباس چون استالدئیدسبک و رسوب نمی کنه...
این سوالم برید اعتراض بزنید تا کلا حذف بشه... مرسی بچه ها

ne11833

New member
سوال 87 شیمی آلی در کل صورت سوال اشتباس چون گفته( "درکدام دو مورد زیر" ) اما در جواب ها هرکدام یک مورد ذکرشده...
گزینه 2 اشتباس چون استون استسناس گزینه 4 هم اشتباس چون استالدئیدسبک و رسوب نمی کنه...
این سوالم برید اعتراض بزنید تا کلا حذف بشه... مرسی بچه ها
منبع چی ذکر کنیم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا