نظرات شرکت کنندگان ارشد 94 بیوتکنولوژی پزشکی

PURYA

New member
na baba man khodam hadde aghal 10 nafaro mishnasam ke zisto balaye 80 zadan....mahale 1 ta 20 besham

biotechnologist

New member
بله مربوط به متن 2 هست.

132.In 50% of diagnoses by physicians, .........

a. patients' psychological and psychiatric problems are well studied
b. patients' social and psychological problems are forgotten
c. patiens' understand and remember what their physicians told them
d. patients and doctors agree about their main problems

به نظرم هیچکدومشون نمیتونن جواب درست باشن. مگر احتمال 1درصد گزینه د (که اون هم از ظاهرش معلومه که اصلا مد نظر طراح نبوده)
من متن رو ندیدم و اصلا نمیدونم در مورد چی بوده ولی از نظر علمی گزینه 2 میتونه صحیح باشه.یک fact علمی رو خیلی دقیق مطرح کرده. سه گزینه دیگه غیر دقیق و سرسری به نظر میان

226

New member
پارسال تربیت مدرس گرفت؟

فک کنم الان ی 2 سالی میشه که تربیت مدرس ارشد بیوتک نمیگیره . خیلی بعیده که امسال بگیره . تازه حالا باید دید دانشگاه تهران که پارسال گرفت امسال میگیره یا نه چون مشاور خ. می گفت امسال نمی گیره . باید نشست و دید

226

New member
پاکی تن : به معنای ضخیم ،کروموزوم ها کوتاهتر و ضخیمتر می گردند .
دیپلوتن : کروموزوم های همتا بیش از پیش متراکم و بنابراین کوتاهتر می شوند و شروع به جدا شدن .

زیست احمد مجد ، قسمت میوز

به نظرتون کدوم میشه ؟؟؟
من دیپلوتن زدم

مراحل به ترتیب : لپتوتن - زیگوتن- پاکی تن - دیپلوتن - دیاکینز . جواب گزینه 4 دیاکینز است .

ramtin20

New member
بچه ها کسی آنلاین رو در مورد تشریح آزمون شرکت کرده؟
چی میگن اساتید؟نظرشون چیه؟🆘
مرسسسسسسسییییییی

226

New member
عجله نکن . همه این تخمین ها بر مبنای سیستم سال های پیشه امسال کلا با تجمیع رشته ها وضعیت جدیده هیچ کیم نمیدونیه چی می خواد بشه . خ. تا روز قبل اینکه تغییرات رو اعلام کنن نمی دونست چی می خواد بشه حالا بخواد اشفته بازار امسال رو تخمین بزنه!!!

The Guy

Well-known member
من متن رو ندیدم و اصلا نمیدونم در مورد چی بوده ولی از نظر علمی گزینه 2 میتونه صحیح باشه.یک fact علمی رو خیلی دقیق مطرح کرده. سه گزینه دیگه غیر دقیق و سرسری به نظر میان
فقط این 2جمله رو راجع به 50% گفته:

Psychological and psychiatric problems are common, but these diagnoses are missed in up to 50% of cases. In 50% of cases, the patient and the doctor do not agree on the nature of the main presenting problems.

132.In 50% of diagnoses by physicians, .........

a. patients' psychological and psychiatric problems are well studied
b. patients' social and psychological problems are forgotten
c. patiens' understand and remember what their physicians told them
d. patients and doctors agree about their main problems

فقط خواسته یه سوال سخت طرح کرده باشه. ولی.....

ramtin20

New member
سوال 132 گزینه ب گفته social ولی متن از social حرفی نزده فقط psychiatric و psychological
اگه قرار باشه صرفا بر اساس متن باشه گزینه ب بنظرم صحیح نیست
من ۴ زدم

The Guy

Well-known member
سوال 132 گزینه ب گفته social ولی متن از social حرفی نزده فقط psychiatric و psychological
اگه قرار باشه صرفا بر اساس متن باشه گزینه ب بنظرم صحیح نیست
من ۴ زدم
گرچه منم نظرم با همین گزینه 4ه ولی تجربه نشون داده هیچ وقت طراحها اونقدر حواسشون جمع نبوده که بخوان اینجور گزینه ها رو درست بزارن.
یعنی وقتی لزگی رو میزدم همیشه میترسیدم سر امتحان از این سوالای بیخود بیاد. طراح 2بار متنو با دقت نخونده فقط یه سوال داده که به سختی بشه زدش. نیومده بشینه یه کم روش فکر کنه.

baran-

New member
من ضرایبم رو دادم نوشت رتبه تخمینی 808!

آخه میشه؟

پارسال با ی درس منفی و میانگین درصدای 3 درس دیگه20 درصد!(رتبم خیلی بهتر از اینی شد که الان این سایت برام زده!!!

آخرین ویرایش:

The Guy

Well-known member
بنظرم این کارا جز اعصاب خوردی چیزی نداره واسه آدم.
هر جوابی بده آدم ناراضیه.

226

New member
تخمین رتبه رو هم فعلا بیخیال شو باران خانوم . فقط اعصابتو خرد میکنی . چاره ای جز صبر نیست:smilies:

بالا