نظرات شرکت کنندگان آزمون Msrt

Hamidvet

New member
من که هنوز دایره جواب رو پر نکرده بودم لیسنینگ بعدی شروع میشد!!واقعأ زمان کمی داشت. من دفعه اولم بود و نمیدونم کیفیت پخش صدا قبلأ چطور بوده، اما بد نبود. ریدینگ هم که اصلأ حواسم به ساعت نبود خیلی سر استراکچر وقت گذاشتم، هنوز متن اول بودم گفتن 35 دقیقه تا پایان آزمون مونده! خلاصه هرجوری بود زدم. ولی از همکارم که دو سه دوره قبل شرکت کرده بود شنیدم استراکچر ایندفعه واقعأ سخت تر بوده ، یکی از بچه ها میگفت که در حد آزمون تافل بوده. ولی پشیمونم که چرا واسه لیسنینگ کیت وقت نذاشتم. شاید فقط شنیدن نباشه خیلیها فقط script هاشو حفظ میکنن و توی آزمون میتونن تستاشو بزنن.

یعنی ما هم حفظ کنیم بیشتر خانوم نگار؟!

cnidaria_cnida19

New member
نه تو بشین گوش کن که اخرش مثل من بسوزی.... ببین مگه نمیگی هرکس تجربه شو بگه...

negar62

New member
یعنی ما هم حفظ کنیم بیشتر خانوم نگار؟!

منظورم اینه که حفظ کردن script ها بهتون کمک میکنه. استادم میگفت بچه هایی که حافظه خوبی دارن راحتتر از پس امتحان بر میان . اون چیزی که مسلمه اینه که وقتی تست زیاد بزنی و تا حدودی روالشو یاد بگیری بقیشونم مثل همه! کاری که من خودم انجام ندادم!!!:25r30wi:

cnidaria_cnida19

New member
از امتحان به اینور درس نمیخونم دوباره رفتم تو فاز افسردگی؟چکار میکنین بچه ها ؟کجایین؟

negar62

New member
از امتحان به اینور درس نمیخونم دوباره رفتم تو فاز افسردگی؟چکار میکنین بچه ها ؟کجایین؟

چرا افسردگی؟؟! اینقدر فکر نکن بهش دختر. بخدا بعدأ به این روزات میخندی! من روزای آخری هست که سر کارم و باید 5شنبه برگردم بندر. فعلأ هیچ حرکتی نمیزنم تا بین دوترمم. همون جوریش تو دانشگاهمون اونقدر اذیتمون میکنن که از فکر phd کلأ میای بیرون!!! فقط به فکر تموم شدن درس و پایان نامم. این آزمونم بالاخره همه قبول میشیم. صبر کن شاید به امید خدا نمره بیاری. اگرم خدای ناکرده .... واسه ماه بعد سریعأ ثبت نام کن . حتی اگه میتونی mhle هم شرکت کن. موفق باشی
:thumbsupsmileyanim:

leylii

New member
خیلی مفید بود این تایپیک ..بچه ها ممنونم :riz304::riz304::riz304:

mehsad

New member
کجایید بچه ها؟بیاین ازمونوزبهداشتوبدیم بابا .من که وز علومونتونستم بدم.خدایا من یعنی میتونمامسالدکترا بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

شفيع

New member
والا وضعیت بلند گوها خیلی وخیمه.بعضی وقتا صداش اینقد زیاده بعضی وقتام کمه و بعضا هم که با خش خش همراهه

papilary

New member
salam. kesi hast tu azmoone msrt 9 abane 93 sherkat sabtenam karde bashe ?? migan dge soalaye mhle az kit nist , doroste??

بالا