نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی بیوالکتریک اردیبهشت 94

feri70

New member
آره خداییش اصلا واضح نیستند گزینه ها. به خصوص الف و ج خیلی به هم شبیه هستند.

آره منم همون اولیو دیدم زدم دیگه اون یکی گزینه ها رو نگاه نکردم خیلی مسخرست سوالش آخه یعنی چی!

bme شما هم 73 رو د آوردید؟

DAVID_H

New member
آره خداییش اصلا واضح نیستند گزینه ها. به خصوص الف و ج خیلی به هم شبیه هستند.

گزینه ج واقعا درسته و خط اولی خط راسته. ولی اگه بتونی بچه هارو واسه اعتراض جمع کنی میشه حذفش کرد.البته داد اونایی که ج رو زدن در میاد :)))

DAVID_H

New member
وا چه ربطی داره بقیش خوب نشده زیاد ، اه ناراحتم .:dadad4:

الان دیگه ناراحتی فایده نداره.منم چندتا سوالو اشتباه چشمی و الکی کردم وگرنه خیلی بهتر از اینا میشد
الان بهتره اول همه بچه ها رو واسه اعتراض به سوالای کلید غلط و سوالای حذفی هماهنگ کرد
بعدشم منتظر نتیجه موند ما قراره نسبت به بقیه سنجیده بشیم ممکنه فقط یکی 2 نفر بهتر از تو زده باشن.

feri70

New member
ادمین میشه بگین شرایط اعتراض چطوره؟ تا حالا دیدید که اعتراض کنن دانشجوها و تغییر بدن کلیدرو؟

آخرین ویرایش:

staabbodij

New member
سلام دوستان
درمورد سوال 60 من هم موافقم صد در صد گزینه ب درسته که باید اصلاح بشه.
دوستان حتما اعتراض بگذارند تا اصلاح بشه .
سوال 60 گزینه ب.

DAVID_H

New member
اینو یه بار دیگه گذاشتم واسه کسایی که پست های قبلی رو نمیخونن و پیام خصوصی میدن

تا اونجایی که من بررسی کردم
غیر از سوالایی که باید حذف بشه
سوال 37 من سر در گم شدم اولش گفتن د درسته بعد استاد امینی گفت ج درسته الان کلید میگه د درسته(ولی من قبلا هم گفتم که انتگرال گیر فیلتر پایین گذر هستش یعنی گزینه ج)

سوال 60 هم متاسفانه کلید اشتباه زده ج مسلما غلط(چون جواب صد درصد u(t) نداره) و گزینه ب درسته که باید اصلاح بشه

سوال 68 هم که زیاد در موردش بحث کردیم و گفتیم ب درسنه که همین گزینه هم اعلام شده (با وجود ندادن پارامتر های مورد نیاز)

سوال 70 رو بچه ها میگفتن گزینه د درسته سنا هم گفته گزینه د ولی کلید گفته ج

سوال 72 متاسفانه کلید غلط اعلام شده من با عدد بهره کاری ندارم ولی ولتاژ- سری بودن فیدبک واضح هستش و پس گزینه اعلامی یعنی ب صد درصد غلط (گزینه صحیح رو من قبلا حلش رو گزاشتم که ج میشد)

سوال 75 هم که من 2 ساعت پیش قبل از اومدن کلید حلشو گذاشتم و گفتم که استاد امینی کلا اشتباه کردن هر 2 گزینه ای که گفته بودن غلط و گزینه صحیح همون ب که کلید گفته (میتونید دوباره حل منو بینید صفحه 29 پست 282#)

سوال 27 فیزیک مهندسی و سوالات 49 و 54 و 56 سیگنال هم که قبلا گفتیم باید حذف بشه

و سوالات اصلاحی 37 گزینه ج 60 گزینه ب 70 گزینه د(یا حتی حذف چون شکل همه گزینه ها ایراد داره) و 72 گزینه ج باید اصلاح شوند

شما هم نظرتونو بگید(لطفا با دلیل نه فقط به خاطر اینکه گزینه ای که زدید غلط از آب در اومده)

آخرین ویرایش:

XFX

New member
سلام دوباره به همه دوستان،
راجب درس سیگنال و ریاضی که اقای داوود استادن و درست و نادرست رو ریختن بیرون!
راجب فیزیک پزشکی هم سوال 37 گزینه (ج) صحیحه و انتگرالگیر یقینا یه فیلتر پایین گذره نه بالاگذر که تناقضه! پس یادتون نره راجب اصلاح گزینه این سوال درخواست بدین.
الکترونیک هم سوال 62 گزینه (د) صحیحه، یعنی 20 ولت، این سوال عین کنکور سال84 مهندسی برقه، تنها فرقش تو ولتاژ اولیه خازن هاست. دوستانی که الک زدن حواسشون باشه.
بازم الکترونیک سوال 72 که واضحه (ب) نمیشه!! و سوال 73 هم (د) درسته،این سوال هم دقیقا مشابه کنکور برق 84 که تنها مقادیر مقاومت ها عوض شده. پس یادتون نره درخواست اصلاح بدین.
اما یه مطلب مهم و اونم اینه که خواهشا، خواهشا منصفانه درخواست و اعتراض کنیم، ما که بچه نیستیم! مثلا سوال 71 انصافا واضحه گزینه (ج) صحیحه، گزینه الف تو بازه صفر تا دو یه منحنی غیر درجه یکه پس اصلا درست نیست، تنها گزینه ج نزدیکترین گزینه به جواب و درسترینه! پس به خاطر اینکه سوالو غلط زدیم احساسی نشیم.
درست مثل بحث پیش اومده راجب سوال 68. به غیر این موارد کلید الک مشکل دیگه ای نداره
امیدوارم هرکی تلاش کرده موفق بشه.

feri70

New member
راجب فیزیک پزشکی هم سوال 37 گزینه (ج) صحیحه و انتگرالگیر یقینا یه فیلتر پایین گذره نه بالاگذر که تناقضه! پس یادتون نره راجب اصلاح گزینه این سوال درخواست بدین.
الکترونیک هم سوال 62 گزینه (د) صحیحه، یعنی 20 ولت، این سوال عین کنکور سال84 مهندسی برقه، تنها فرقش تو ولتاژ اولیه خازن هاست. دوستانی که الک زدن حواسشون باشه.
بازم الکترونیک سوال 72 که واضحه (ب) نمیشه!! و سوال 73 هم (د) درسته،این سوال هم دقیقا مشابه کنکور برق 84 که تنها مقادیر مقاومت ها عوض شده. پس یادتون نره درخواست اصلاح بدین.
اما یه مطلب مهم و اونم اینه که خواهشا، خواهشا منصفانه درخواست و اعتراض کنیم، ما که بچه نیستیم! مثلا سوال 71 انصافا واضحه گزینه (ج) صحیحه، گزینه الف تو بازه صفر تا دو یه منحنی غیر درجه یکه پس اصلا درست نیست، تنها گزینه ج نزدیکترین گزینه به جواب و درسترینه! پس به خاطر اینکه سوالو غلط زدیم احساسی نشیم.
درست مثل بحث پیش اومده راجب سوال 68. به غیر این موارد کلید الک مشکل دیگه ای نداره

آره منم با سوالایی که گفتی موافقم که اعتراض بدیم .
xfx شما چطور شد درصدات ؟ حساب کردی نمره کلتو؟

آخرین ویرایش:

XFX

New member
آره منم با سوالایی که گفتی موافقم که اعتراض بدیم .
xfx شما چطور شد درصدات ؟ حساب کردی نمره کلتو؟

راستش اگه کلیدا رو اصلاح کنن یه چیزی حدود 30 تا درست! نمره کلم میتونه بین 88 الی 94 متغیر باشه بستگی به نحوه اصلاح داره.

robogirl

New member

سلام .برای سوال 37 کتاب مقدمه فیروزآبادی صفحه 634 خط پنجم دقیقا گفته فیلتر بالاگذر... اعتراض نکینا دیگه غلطام زیاد میشه قبول نمیشم :(

XFX

New member
سلام .برای سوال 37 کتاب مقدمه فیروزآبادی صفحه 634 خط پنجم دقیقا گفته فیلتر بالاگذر... اعتراض نکینا دیگه غلطام زیاد میشه قبول نمیشم :(
سلام
:-(
اصولا شما تابع تبدیل سیستم انتگرال گیرو هم ببینی متوجه میشی که پایین گذره. حالا اینکه اون کتاب گفته بالاگذر احتمالا اشتباه گفته و یا منظورش چیز دیگه ای بوده.
کتابای معروف و مرجع که میگن پایین گذر.
راستش قبولی همه ما به همین یه سوالا وابسته است، تو دو راهی احساسی ندازین مارو ترو خدا! امیدوارم همه بچه ها قبول شن خداییش

john10

New member
منم با این کلید و اصلاح سوالای غلط قطعیش 29 درست و 6 غلط میشه :(

john10

New member
خواهشا همه به یه جمع بندی برسیم و هماهنگ با هم اعتراض کنبم
تحت تاثیر احساسات و ... قرار نگیرین تا هر کی زحمتی کشیده به حقش برسه

بالا