نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مجموعه پرستاری اردیبهشت 94

مسعود21

New member
چقد رفتیم جواب سوالارو از تو کتابا گشتیم پیدا کردیم.
یه ذره به خودشون زحمت ندادن به منابع رجوع کنن!!!!
خیلی مسخره س!:mad_majidonline:

مهتابی

New member
سلام کلا نامید شدم با اینهمه دقت سازمان سنجش حتما اعلام نتایجشم بی نقصه خخخخخخخخ

yas126

Member
سلام کلا نامید شدم با اینهمه دقت سازمان سنجش حتما اعلام نتایجشم بی نقصه خخخخخخخخ
تو ازمون ارشد پرستاری هیچگاه کلید نهایی رو بیشتراز دو سه سوال تغییر نمیدن حتی اگه اشتباه باشه
چون طراح میگه نظر من اینه

maryam92

New member
کلا امسال ارشد افتضاح بود...سوالات ما که حداقل پنج تاش باید اصلاح میشد....ارشد خدمات بهداشتی درمانی که از 120 سوال تقریبا 85 سوال جوابش گزینه الف بوده!!!!!!!!واقعا جای تاسف داره.

roya .h

New member
واقعا که شما فقط برین به کلید نهایی بقیه رشته ها نگاه کنین همشون حذفی دارن بجز ما!!!!

farshid88

New member
سلام دوستان ....ی مشت بی شعور امثال طراحان سوال جمع شدن اونجا....ما رو به بازی گرفتن....و ی مشت نفهم مثل کارمندان سنجش پزشکی مفت خور اونجا کار میکنن...که روی اعصاب ما راه برن..پس به نظر من دیگه کازیش نمیشه کرد...یا مجاز میشین وقبول یا اینکه باید بشینیم برای سال بعد

roya .h

New member
سلام دوستان ....ی مشت بی شعور امثال طراحان سوال جمع شدن اونجا....ما رو به بازی گرفتن....و ی مشت نفهم مثل کارمندان سنجش پزشکی مفت خور اونجا کار میکنن...که روی اعصاب ما راه برن..پس به نظر من دیگه کازیش نمیشه کرد...یا مجاز میشین وقبول یا اینکه باید بشینیم برای سال بعد

باشه اقا اروم باش حالا خودتو اینور ناراحت نکن

فاطمه...

New member

احسنت اصل مطلب رو ادا کردید ، مشکل اینجاس با این قانون های من دراوردی یه تعدا از بچه ها عین من که هنو طرح نرفتیم فعلا نمیتونیم ارشد بدیم تا طرحمون تموم شه

farshid88

New member
اون از منابع عوض کردنشون 3ماه مونده به ازمون.....این از وضع سوالاشون....این از کلید سوالاشون....من خودم داخلی رو حدود 60 پیش بینی میکردم الان به زور 42 بشه....اسیدوز dkaغلط شد دهیدراتاسیون زدم....و یکی دوتا دیگه که الان یادم نیست...کلا ما رو بازی گرفتن....دیگه دسهمون رو باید با شک و تردید بخونیم...با شک و تردید تست بزنیم...

farshid88

New member
اون از منابع عوض کردنشون 3ماه مونده به ازمون.....این از وضع سوالاشون....این از کلید سوالاشون....من خودم داخلی رو حدود 60 پیش بینی میکردم الان به زور 42 بشه....اسیدوز dkaغلط شد دهیدراتاسیون زدم....و یکی دوتا دیگه که الان یادم نیست...کلا ما رو بازی گرفتن....دیگه درسمون رو باید با شک و تردید بخونیم...با شک و تردید تست بزنیم...

farshid88

New member
هر سال ی خواب برای بچه های پرستاری میبینن و ی قانون درست میکنن...نمیدونم کارمندان بیکار سنجش پزشکی جان پدرتون و جان مادرتون اگه بیکارید و کاری واسه انجام دادن ندارید برید شمال صفا...نمیدونم برید از بیکاری مگس بکشید...دیگه از جون ما چی میخاهید....سوالاتون مزخرف قوانینتون مزخرف...پذیرشتون مزخرف....کاش فقط یکی از شما کارکنان بی مسولیت میشد بخونید مطالب منو....

فاطمه...

New member
دیگه چه فایده حالا هی اعتراض کنیم داد بزنیم هر چی امکانات و پول و قانون خوب فقط واسه دکتراس ما باید بریم بمیریم دیگه!

DAVID_H

New member
واسه رشته ما (بیوالکتریک)
5 تا سوال حذف شده ,(2تا از حذفیات رو قبول نکردن)
2 تا سوال گزینه تغییر کرده(2 تای دیگه هم باید عوض میشد که قبول نکردن)
1 سوال هم 2 گزینه صحیح شده(یکی دیگه هم 2 گزینه بود که کلا حذفش کردن)

کلا 12 مورد ایراد داشت که فقط 8 تا رو اعمال کردن
تبریک میگم به سنجش که هر سال واسه رشته ما این اتفاق میفته و باز انگار نه انگار باز همون آش همون کاسه.طراح حتی به خودش این زحمت رو نمیده که یه بار سوال رو خودش حل کنه ببینه جواب صحیح تو گزینه ها هست یا نه .فقط پول رو میگیره میره دیگه براش مهم نیست چه گلی کاشته.متاسفام...

آخرین ویرایش:

farshid88

New member
ون از منابع عوض کردنشون 3ماه مونده به ازمون.....این از وضع سوالاشون....این از کلید سوالاشون....من خودم داخلی رو حدود 60 پیش بینی میکردم الان به زور 42 بشه....اسیدوز dkaغلط شد دهیدراتاسیون زدم....و یکی دوتا دیگه که الان یادم نیست...کلا ما رو بازی گرفتن....دیگه دسهمون رو باید با شک و تردید بخونیم...با شک و تردید تست بزنیم...

مسعود21

New member
سلام بچه ها.
شمارش معکوس واسه اعلام نتایج شروع شد.فقط 4روز دیگه.:14:
البته اگه دوباره سازمان سنجش زیر حرفش نزنه.
که میزنه البته.

بالا