نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مجموعه پرستاری اردیبهشت 94

مسعود21

New member
امروز3 تیر تا 6 تیرررررررررررررررررر...........:sad:
آره زودتر این سه روز تموم شه دیگه.
البته امسال از پارسال شرایط فرق کرده.نمیشه رتبه هامونو با قبولیای پارسال مقایسه کرده.
رتبه ما تو کل گرایشا مشخص میشه:sad:

farshad25

New member
بچه ها شما چرا انقد استرس به خودتون میدید ..ارزش نداره بخدا

اون از اومدن کلید اولیه ونهایی که کلی استرس کشیدید حالاهم رتبه

به خدا توکل کنید...همه قبولیم انشالا

re.re

New member
خاطر جمع باشین که نتایج سر اون زمانی که سازمان سنجش گفته نمیاد. حداقل 2 روز بعدش باید انتظار داشته باشیم

roya .h

New member
سلام بچه ها2 روزه کجایین؟؟؟؟؟؟؟؟
امروز5تیر!!!

بنظرتون از12 شب به بعد رتبه هارو میزارن سایت؟؟؟

shrm

New member
سلام همکاران عزیزم.قبول بشیم یا نشیم،در عمل هیچ فرقی بین کارشناس و ارشد نیست.فقط برای پزشکان ارتقاء سطح علمی تفاوت زمین تا آسمان بین درآمد پیدا می کند.مثلا از پزشکی عمومی ب تخصص.به نظر من تنها انگیزه ای که می مونه برا ارشد خوندن اینه که آدم مطلب جدیدی یاد بگیره غیر از این باشه و فقط به جهت کسب مدرک، هدر کردن عمره.تازه اون هم توی یه دانشگاه درست و حسابی.شاید به همین خاطر هم باشه که آزمون برگزار کردن به ابزاری برای کسب درآمد عده ای تبدیل شده.دلیلش همین سوالات غیر استاندارد آزمون های ما،و برید ببینید سوالات آزمون های دستیاری پزشکی.نگاه کنید تفاوت یه پزشک عمومی رو با یه متخصص و فوق تخصص،و همچنین تفاوت یه کارشناس پرستاری رو با ارشد و دکتری پرستاری.ببخشید نمی خام آیه یاس بخونم ولی یه ذره منطقی تر فکر کنیم.ارادتمند همگی

Eminem

New member
دوستان کارنامه قبولی های پارسال رو کجا میشه پیدا کرد؟؟

مسعود21

New member
سلام همکاران عزیزم.قبول بشیم یا نشیم،در عمل هیچ فرقی بین کارشناس و ارشد نیست.فقط برای پزشکان ارتقاء سطح علمی تفاوت زمین تا آسمان بین درآمد پیدا می کند.مثلا از پزشکی عمومی ب تخصص.به نظر من تنها انگیزه ای که می مونه برا ارشد خوندن اینه که آدم مطلب جدیدی یاد بگیره غیر از این باشه و فقط به جهت کسب مدرک، هدر کردن عمره.تازه اون هم توی یه دانشگاه درست و حسابی.شاید به همین خاطر هم باشه که آزمون برگزار کردن به ابزاری برای کسب درآمد عده ای تبدیل شده.دلیلش همین سوالات غیر استاندارد آزمون های ما،و برید ببینید سوالات آزمون های دستیاری پزشکی.نگاه کنید تفاوت یه پزشک عمومی رو با یه متخصص و فوق تخصص،و همچنین تفاوت یه کارشناس پرستاری رو با ارشد و دکتری پرستاری.ببخشید نمی خام آیه یاس بخونم ولی یه ذره منطقی تر فکر کنیم.ارادتمند همگی
سلام.
دوست عزیز به نظر من ما نباید خودمونو همش با پزشکا مقایسه کنیم.مگه همه آدما پزشکن که ما فقی نیستیم.ینی به نظر من هیچ آدمی نباید کارشو با بقیه مقایسه کنه.
مهم نفس خود آدمه ک آیا کارشو دوس داره یا نه.
به نظر من الان ک ما پرستاریم چرا دنبال پیشرفت نباشیم
هر چی باشه افزایش اطلاعات و پیشرفت بهتر از درجازدنه.
مطمئن باش هر پرستاری یا هر شغلی ک آدم داشته باشه هیشکی از ادامه تحصیل و پیشرفت بدش نمیاد.
هر شغلی ارزش خودشو داره مهم اینه که خودت چطور فک کنی.

roya .h

New member
زنده باد والیبالیستان :auizz3ffy9vla57584x
ایرااااااااااااااااااااااااااااااااان

فاطمه...

New member
پرستاران کشور توقع اضافه دارند یا پزشکان سیری ناپذیر هستند ؟
ریاست دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفته است که توقعات پرستاران افزایش یافته است به راستی توقع اجرای قانون انهم 8 سال بعد از تصویب رسمی ان در معتبرترین مرکز قانونگذاری کشور زیاده خواهی است؟
درخواست رعایت فاصله دریافتی در حد متعارف جهانی زیاده خواهی است؟
ایا عدالتخواهی زیاده خواهی است؟
پرداخت معوقه های میلیاردی به پزشکان در قالب طرح مزخرف مبتنی بر عملکرد و تلاش برای اشباع اشتهای سیری ناپذیر پزشکان و قربانی کردن منافع مردم و سایر گروههای تیم درمان پای این تلاشهای نامیمون در هیچ منطقی پسندیده نیست جز منطق تمامیت خواهی پزشک سالار که مقدرات نظام سلامت از قانونگذاری تا اجرا و نظارت را در چنبره خود گرفته و کارامدی را از ان گرفته است.
بودجه تزریق شده در سال گذشته به این سبستم ناکارامد در اختیار هر سیستم اجرایی قرار میگرفت.
ایکاش این مسیر برگشت راه برگشتی داشت.

nafasmrn

New member
سلام و با ارزوی موفقیت برای همه
میدونم اصلا وقت مناسبی نیست و همه منتظر جوابید
ولی ی سوال ضروری داشتم دوستان واسه پرستاری داخلی جراحی چ منابعی خوندید ؟؟
البته واسه رشته پرفیوژن میخوام ولی خب به هرحال شما اشناترید

بالا