نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مجموعه پرستاری اردیبهشت 94

پریسا ر

New member
سلام دوستان.من همه نظراتتونو خوندم و با جمع بندی برا خودم برا 3 تا از سوالا اعتراض زدم:
دستگا تناسلی مادر باردار/کنترل قندخون کتواسیدوز / پوزیشن نوزاد

roya .h

New member
بابا پریسار بیش تر از اینا سوالات ایراد داره ولی میدونم اعتراضم بدیم حذف نمیشه

فاطمه...

New member
بچه ها خواهشا همه سولایی که ایراد دارند اعتراض بزنید ، من از بچه هایی که سالهای قبل قبول شدن شنیدم اگه اعراضا زیاد باشه جواب میده

زهرا 1363

New member
سلام به همگی من چندباره. در مورد آزمون آزاد میپرسم کسی ج نمیده واقعا کسی شرکت نکرده؟ من تا شهریور نمیتونم صبر کنم سوالات رو کسی نداره یا سایت خاصی که سوالات رو بشه دانلود کرد دوستان؟؟ آزاد کلید نمیده؟:21:

roya .h

New member
سلام به همگی من چندباره. در مورد آزمون آزاد میپرسم کسی ج نمیده واقعا کسی شرکت نکرده؟ من تا شهریور نمیتونم صبر کنم سوالات رو کسی نداره یا سایت خاصی که سوالات رو بشه دانلود کرد دوستان؟؟ آزاد کلید نمیده؟:21:

منکه شرکت نکردم.اما از MEHDI zadorratshin بپرس شرکت کرده

من شرکت کردم.سوالاتشو نمیذارن.فقط چن ماه دیگه تو سایت فروشگاه مجازی دانشگاه ازاد میاد که اونم پولی هست.الان هیچ جا نمیتونین پیدا کنین

فاطمه...

New member
سلام من شرکت کردم والا اطلاع ندارم ولی شنیدم تو سایت نمیذارن چون دفترچه ها زو سر جلسه میگیرن

زهرا 1363

New member
من شرکت کردم.سوالاتشو نمیذارن.فقط چن ماه دیگه تو سایت فروشگاه مجازی دانشگاه ازاد میاد که اونم پولی هست.الان هیچ جا نمیتونین پیدا کنین

ای بابا. مرسی از پاسختون !به نظرم آزاد به خورده بهتر بود ولی ظرفیتش.کمتره به نظر شما با چه درصدایی احتمال قبولی هست؟

فاطمه...

New member
من شنیدم واسه تهران باید بالای هشتاد بزنی ولی چقد این جزف صحت داره رو نمیدونم

بالا