نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مجموعه پرستاری اردیبهشت 94

re.re

New member
فکرم مشغوله همش میگم قبول میشم یانه استادم میگه چون امسال سوالات مثل اب خوردن بود همه80-90زدن قبولی در گرایش داخلی جراحی الان با درصدایی که من زدم سخته دعا کنین لااقل روان قبولشم

به نظر من که آزمون چندان هم آسون نبود. فقط زبانش آسون بود که اونم من بد زدم!
منتظر میمونم کلید اصلی بیاد. بعدش میام اینجا درصدامو میگم شماهام نظر بدین

مسعود21

New member
ولی بچه ها درس زبان خیلی از تو لزگی بود.
تقریبا میشه گفت هشتاد درصد لغاتش از تو لزگی اومده بود.
عجب کتابیه ها!
دمش گرم:smiliess (11):

farshid88

New member
به نظر مم اینکه میگید خیلی اسون بود اینطوریهام نبود..نوزادان یکم سخت بوو و پیچیده...

farshid88

New member
داخلی جراحی تکو توک نکات به سلیقه طراح طرح شده بود....زبان در حد 50 60 اکثرا میزنن.....روان به نسبت پارستل پیچیده تر و مشکل تر بود....کودکان سوالاتش مفهومی یود وحدود60 میشد زد

farshid88

New member
به نظر من اگه امسال کسی نتون6 زبان رو 50 60 بالا بزنه از گردونه رقابت و مجاز شدن حذف میشه

فاطمه...

New member
ولی به نظر من اصلا اینجور نیس که اگه کسی زبانو کم زده مجاز نشه باید همه دروس در کنار هم یه میانگین خوب داشته باشن

اره موافقم باهات فاطمه همه میگن بالا زدن ولی تا کلید سوالات نیاد معلوم نیس هیچی

szibasokhan

New member
زبانم دو واحد داره مثل بقیه میانگین مهمه من زیر پنجاه رتبه دیدم با زبان 20

roya .h

New member
سلام عزیزم کودکان که خیلی اسون بود من اول فکر میکردم70 زدم الان باز یه نگاهی انداختم مثه اینکه75 میشه درصدم اما اره نوزادان کمی سخت بود شایدم دلیل سختیش منبع انتخابیمون بوده باشه

roya .h

New member
واقعا با زبان 20 رتبه زیر50 میاد؟اگه بشه عالی میشه که اون موقع من 2 رقمی میارم اخه زبان25زدم بقیه بالاکودکان75 یا80درصداونم فقط استادمون که طول ترم تدریس کرده بود مرور کردم اونم یه دور ی350صفحه میشه الان بصورت کتاب چاپ شده
انشاا...همگی قبولبشیم

hosein 4

New member
همه امسال زبان و خوب زدن اما در مجموع امتحان خوبی بود و خیلی سخت نبود. بنظرم بهترین درصدم واسه زبان و داخلی باشی و بهداشت هم حدوداً پنجاه شم
بعدشم خیلی از سوالا تو drs هست قبل اومدن کلید ها راحت میتونید جواب تست هارو پیدا کنید

hosein 4

New member
این جوابا که خیلی هاش اشتباهه!! مثلا در مورد سوال 25 درصد سوختگی سوال چهارم گفته گزینه 2 درسته، درصورتی که هممون میدونیم سدیم اصلاً یه یون خارج سلولی هست بعد چطوری جواب ممکنه خروج یون سدیم از سلول باشه !! باید منتظر کلید وزارت بهداشت باشیم

بالا