نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی اردیبهشت 94

دنیز70

New member
همین تخمین رتبه علوم پزشکی که هر سال هس منم دقیقا همین مشکل رو دارم خانم سهرابی فر نمیاره قسمت تخمین رتبه رو یه قسمت هس نوشته افزایش اعتبار بعد برای ما نوشته موجودی فعلی صفر به نظرتون به این مربوط میشه:smilies:

من معدلم رو هم وارد کردم تخمین رتبه رو نمی آره راستش با این گندی که تو کنکور زدم ، دلم نمی آد 7 تومنم افزایش اعتبار بدم
یه سایت دیگه هم رفتم ده تا اس ام اس زدم کد رد و بدل کردیم آخرش رفتم تو سایت رام ندادن گفتن رمز ورودت درست نیست

- - - Updated - - -

من معدلم رو هم وارد کردم تخمین رتبه رو نمی آره راستش با این گندی که تو کنکور زدم ، دلم نمی آد 7 تومنم افزایش اعتبار بدم
یه سایت دیگه هم رفتم ده تا اس ام اس زدم کد رد و بدل کردیم آخرش رفتم تو سایت رام ندادن گفتن رمز ورودت درست نیست

spin

New member
سوال 39 بنظرتون کلا غلط نیس؟

با توجه به فرمول انرژی مغناطیسی در کتاب E=-B.miyo (انرژی مغناطیسی = - میدان مغناطیس ضرب داخی با گشتاور دو قطبی مغناطیسی) برای بدست اوردن این مقدار حتما زاویه بین میدان و گشتاور دو قطبی لازمه... که در صورت سوال گفته نشده... همچنین اگر مبنا رو حداکثر انرژی مغناطیسی در نظر بگیریم باز هم جواب در گزینه ها وجود ندارد. با توجه به فرمول کتاب هالیدی انرژی جنبشی متوسط انتقابی برابر E=3/2KT که تقسیم بر انرژی مغناطیسی B*میو اصلا جواب تو گزینه هانیست.

البته من خودم این سوال رو نزدم نمیدونم شاید هم من دارم اشتباه میکنم. اگه کسی جواب درستشو دقیق میدونه لطفا بگه

نه این مثال حل شده ی خود هالیدی هستش.انرژی گشتاور مغناطیسی 2 میو در اپسیلون هستش.فقط دو تا اشکال داره سوال یکی واحد رو اشتباه داده دیگری هم با این اعداد جواب 310.5 در میاد که تو گزینه ها نیست.

58vida

New member
خانم سهرابی فر سوال 102 صحیح بود پس از لیست اعتراض ها حذفش کنید
اما سوال 99که قطعا گرینه ج غلط هست وب صحیح است رواضافه کنید

58vida

New member
کارشناسای فیزیک سوال 21 مگر نباید زاویه رو30 درجه گرفت که با این تفاسیر گزینه صحیح ندارد

بچه ها نظرتون در مورد سوال 131 زبان چیه
درسته کاملا این تنها گزینه ایست که من زدم و برای بقیه وقت نداشتم یعنی لامصبا گرفتن دفترچه رو ازم با درمان و آشکارسازی زودهنگام ، این برای اغلب مردم امکان پذیر خواهد بود تا دندانهای خود را ........
بهبود بخشند؟ وقتی هنوز خراب نشده چیرو بهبود ببخشند؟
محتوی دندانهای خود باشند ؟
ایمپلنتشون کنن؟ حالا خراب شه بعد پر می کنن بعد عصب کشی می کنن بعد ایمپلنت
پس می تونن دندوناشون رو نگه دارن برای خودشون اونم می شه گزینه 4
شک نکنین

کارشناسای فیزیک سوال 21 مگر نباید زاویه رو30 درجه گرفت که با این تفاسیر گزینه صحیح ندارد

اگر زاویه رو 30 بگیریم جواب می شه د ولی متاسفانه رای عموم بر این است که زاویه درست 60 بوده بخصوص اسپین که فعلا شاگرد اولمونه

bm-eng

New member
سلام به همگی.ببخشین اینجا کسی سوالای فیزیک پزشکی امسال رو داره؟اگه دارین می تونین اسکنشو بذارین؟

دعای امشب هر کی دلش خواست یه آمین بگه
خدایا امسالمون رو پر از خیر و برکت کن
خدایا عزیزانمون رو ازمون نگیر ما رو با درد دوری عزیزانمون امتحان نکن
خدایا ما بنده ایم و تابمون کمه مارو با بیماری به امتحان نکش
خداجونم مال ، همسر ، فرزند همه چیزهایی هستند که روزی می دی و روزی خواهی گرفت ، پس مال حلال ، همنشین مناسب و فرزند صالح به همه عطا کن
خدای خوبم ایمان داریم که هر چی تو برامون مقدر کنی حتما بهترین خیرها در اون نهفته است ، همه بچه ها تلاششون رو کم یا زیاد کردن تو به کم و زیادش کاری نداشته باش با کرم خودت از خزانه غیبت هر آ«چه که بهترین هست رو برای تقدیرمون بنویس
خداجونم تقدیرمون رو با شادی و خنده و سرزندگی رقم بزن ، امید رو ازمون نگیر ، عیده عیدی هامون رو بهمون بده ،
خدایا سالی رو که در پیش داریم ، ثانیه هایی رو که از عمرمون باقی مونده پر از روزی حلال کن
خدایا درسته نق می زنیم ناشکری می کنیم ولی عاشقتیم ، درهای رحمتت رو به رومون باز کن ، از همین الان کل مشکلاتمون رو سپردیم به خودت که حلشون کنی و خیالمون راحته که هستی

ایشالله همه بچه های اینجا و هر کجای دنیا که برای هر چیزی ذره ای تلاش کردن دست خالی برنگردن
الهی آمین

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Fariba 90

mrf343

New member
دوستان گرامی سوال 11 و 39 رو هم فراموش نکنید

قیزیک (هالیدی) 11 1 80 با توجه به توان 10 در ثابت بولتزمن که مثبت است و در گزینه ها توان 10 منفی ست .پاسخ صحیح در گزینه ها نیست.

قیزیک (هالیدی) 39 1 260 اولا که برای بدست اوردن انرژی مغناطیسی حتما باید زاویه گشتاور دوقطبی با میدان مشخص بشه . چون انرژی مغناطیسی به کسینوس زاویه بین میدان و گشتاور دوقطبی مغناطیسی بستگی داره... (e=- b.y ضرب داخلی) که درصورت سوال هیچ اشاره ای به این موضوع نکرده... حتی نگفته حداکثر یا حداقل انرژی ... پس هیچ نظری نمیشه در موردی انرژی مغناطیسی داد و این انرژی داری طیفی از گستره b*y - تا b*y + میشه... (y منظورم گشتاور دو قطبیه...)

دوستان گرامی سوال 11 و 39 رو هم فراموش نکنید

قیزیک (هالیدی) 11 1 80 با توجه به توان 10 در ثابت بولتزمن که مثبت است و در گزینه ها توان 10 منفی ست .پاسخ صحیح در گزینه ها نیست.

قیزیک (هالیدی) 39 1 260 اولا که برای بدست اوردن انرژی مغناطیسی حتما باید زاویه گشتاور دوقطبی با میدان مشخص بشه . چون انرژی مغناطیسی به کسینوس زاویه بین میدان و گشتاور دوقطبی مغناطیسی بستگی داره... (e=- b.y ضرب داخلی) که درصورت سوال هیچ اشاره ای به این موضوع نکرده... حتی نگفته حداکثر یا حداقل انرژی ... پس هیچ نظری نمیشه در موردی انرژی مغناطیسی داد و این انرژی داری طیفی از گستره b*y - تا b*y + میشه... (y منظورم گشتاور دو قطبیه...)

من زدم البته نه با این توضیحات ترسیدم وقتش تموم شه نتونم بزنم

دنیز70

New member
نیمه شعبان

الهی آمییییییییییییییییین خانم سهرابی فر فوق العاده بود متنتون دعاهای قشنگتون :sad::sadsmiley:اشکم در اومد بخدا.
منم برای همتون دعا میکنم از ته دلم که امروز روز به این زیبایی هممون حاجت روا شیم وامسال نتیجه ی زحمت ارشدمون رو بگیریم ایشالله همتون قبول شید دوستای گلم :thanks::riz304:

shahla2030

New member
سلام به همه دوستان
منم به تمام سوالاتی که گفته بودید اعتراض زدم بنظر من سوال 20 فیزیک عمومی کلید اعلام شده اشتباهه و گزینه ی الف یعنی 1.10 درسته و سوال 21 هم همینطور گزینه ی د یعنی 0.51 درسته نظر شماهااا؟؟؟؟؟؟؟

shahla2030

New member
راستی الان که ما اعتراض میزنیم کی دیگه کلید نهایی رو اعلام میکنند؟؟؟قبل از اومدن نتایج اولیه است یا همزمان؟؟؟

بالا