نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی اردیبهشت 94

atefe omrani

New member
دعای امشب هر کی دلش خواست یه آمین بگه
خدایا امسالمون رو پر از خیر و برکت کن
خدایا عزیزانمون رو ازمون نگیر ما رو با درد دوری عزیزانمون امتحان نکن
خدایا ما بنده ایم و تابمون کمه مارو با بیماری به امتحان نکش
خداجونم مال ، همسر ، فرزند همه چیزهایی هستند که روزی می دی و روزی خواهی گرفت ، پس مال حلال ، همنشین مناسب و فرزند صالح به همه عطا کن
خدای خوبم ایمان داریم که هر چی تو برامون مقدر کنی حتما بهترین خیرها در اون نهفته است ، همه بچه ها تلاششون رو کم یا زیاد کردن تو به کم و زیادش کاری نداشته باش با کرم خودت از خزانه غیبت هر آ«چه که بهترین هست رو برای تقدیرمون بنویس
خداجونم تقدیرمون رو با شادی و خنده و سرزندگی رقم بزن ، امید رو ازمون نگیر ، عیده عیدی هامون رو بهمون بده ،
خدایا سالی رو که در پیش داریم ، ثانیه هایی رو که از عمرمون باقی مونده پر از روزی حلال کن
خدایا درسته نق می زنیم ناشکری می کنیم ولی عاشقتیم ، درهای رحمتت رو به رومون باز کن ، از همین الان کل مشکلاتمون رو سپردیم به خودت که حلشون کنی و خیالمون راحته که هستی

ایشالله همه بچه های اینجا و هر کجای دنیا که برای هر چیزی ذره ای تلاش کردن دست خالی برنگردن
الهی آمین

ممنون از دعای زیباتون،:thanks:عید شما هم مبارک:riz304:

من خودم سئوال 5 رو بیخودی غلط زدم ولی روی مساله صراحتا گفته ضربه به گلوله وارد می شود کاری به میله نداشته
سئوال 6 اون سال با امسال یه تفاوت خیلی عمده داره اونم تو قسمت اولشه ، شما دلیلتون برای سئوال 6 می تونست غلط چاپی اون باشه
سئوال 7 رو درست اشاره کردین
بی زحمت یه ایمیل به من بزنین بقیه سئوالات قابل اعتراض رو براتون بفرستم

- - - Updated - - -

دوستان عزیز تا وقت اعتراض تموم نشده هر کسی لیست نهایی اعتراضات جمع آوری شده از سایت رو می خواد یه ایمیل به من بزنید تا اون چه رو که از صفحۀ یک تا الان جمع کردم رو براتون ایمیل بزنم

atefe omrani

New member
دوستان عزیز تا وقت اعتراض تموم نشده هر کسی لیست نهایی اعتراضات جمع آوری شده از سایت رو می خواد یه ایمیل به من بزنید تا اون چه رو که از صفحۀ یک تا الان جمع کردم رو براتون ایمیل بزنم

دوست عزیز همونا که برام فرستادین؟دیگه چیزی اضافه نشده که؟:33:

ان شاء الله اگر سرعت اینترنتم یاری کنه براتون آموزش اکسل رو می زنم
البته این آموزش برای آزمایشگاه فیزیک یک رشته های فنی ، مهندسی و علوم پایه است
امیدوارم به دردتون بخوره

نیما 70

New member
من خودم سئوال 5 رو بیخودی غلط زدم ولی روی مساله صراحتا گفته ضربه به گلوله وارد می شود کاری به میله نداشته
سئوال 6 اون سال با امسال یه تفاوت خیلی عمده داره اونم تو قسمت اولشه ، شما دلیلتون برای سئوال 6 می تونست غلط چاپی اون باشه
سئوال 7 رو درست اشاره کردین
بی زحمت یه ایمیل به من بزنین بقیه سئوالات قابل اعتراض رو براتون بفرستم

- - - Updated - - -

در مورد سوال 5 ما سیستم رو بررسی میکنیم نه یک جز خاص.همچنین جسم ما متشکل از میله و گلوله یک جسم صلب است
دوما شما میتونید بگین ما کدوم جابجایی رو اینجا نداریم؟جابجایی زاویه ای یا جابجایی مکانی؟
در مورد سوال 6 قسمت اول(به نظر شما تفاوت عمده) چه تغییری در مساله ایجاد میکنه.ما یک جسم را برداشتیم و با سرعت v به سمت بالا پرتاب کردیم ایا این مهم است ک این جسم از سطح شیبدار پایین اومده یا از فضا اومده یا هر جایی دیگر

spin

New member
در مورد سوال 5 ما سیستم رو بررسی میکنیم نه یک جز خاص.همچنین جسم ما متشکل از میله و گلوله یک جسم صلب است
دوما شما میتونید بگین ما کدوم جابجایی رو اینجا نداریم؟جابجایی زاویه ای یا جابجایی مکانی؟
در مورد سوال 6 قسمت اول(به نظر شما تفاوت عمده) چه تغییری در مساله ایجاد میکنه.ما یک جسم را برداشتیم و با سرعت v به سمت بالا پرتاب کردیم ایا این مهم است ک این جسم از سطح شیبدار پایین اومده یا از فضا اومده یا هر جایی دیگر

سوال 5 دقیقا از تمرینات آخر فصل فیزیک هالیدی هستش.وجواب اعلام شده نیز درسته.
سوال 6 هم بودن یا نبودن اصطکاک دو حالت متفاوت ایجاد می کنه.سوال چند سال قبل اصطکاک نبود.ولی امسال سطح اصطکاک داره.

بالا