نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد سم شناسی پزشکی اردیبهشت 94

امینی

New member
از کدوم درس؟!منکه دفترچه رو پاره کردم انداختم بیرون عصبیم میکرد, ولی مطمینم هرچی حذف شده رو من درست ج داده بودم,خفن بدشانسم
کی بشه ۶بیاد نتایج رو بزنن,البته اینها هیچوقت سر وقتی که اعلام میکنن کاری رو انجام نمیدن

از شیمی 3 تا سوال حذف شده، از داروشناسی 1 سوال، سوال 16 بیوشیمی هم اصلاح شد، شما چرا اینقدر ناراحتی، از کجا معلوم که سوالهای حذفی رو شما درست زده بودی،شاید غلط زدی یا نزدی،اونطوری درصدت بالاتر میره

Hamedsam

New member
از 4 تا سوالی که حذف کردن 3تا شو من درست زده بودم یعنی بد شانسی از بیشتر امکان نداره

saniiii

New member
از 4 تا سوالی که حذف کردن 3تا شو من درست زده بودم یعنی بد شانسی از بیشتر امکان نداره

شک نکن منم مثل توام اگه دفترچه رو داشتم الان قطعا بهت همینو میگفتم,خدا کنه زود نتابجو بزنن راحت شیم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vahid28

saniiii

New member
اعلام نتایج افتاده بعد از دوشنبه,خییییییییییلی بی فکرن خیلی

sepideh66

New member
سلام بچه ها.لطفا با این شماره 81452516 تماس بگیرید واعتراض کنید وبگید حداقل به خودشون زحمت بدن یه اطلاعیه بزنن واسه زمان اعلام نتایج

امینی

New member
واقعا که، چه جور اذیت میکنند،نمی تونستند زودتر اطلاعیه بزنند، معلوم نیست امسال سر ظرفیتها چه بازی در بیارند، یعنی هنوز بعد اینهمه وقت ظرفیت نهایی معلوم نشده

elham.shirazi

New member
واقعا که، چه جور اذیت میکنند،نمی تونستند زودتر اطلاعیه بزنند، معلوم نیست امسال سر ظرفیتها چه بازی در بیارند، یعنی هنوز بعد اینهمه وقت ظرفیت نهایی معلوم نشده

شاید دلشون سوخته میخوان ظرفیتارو افزایش بدن خخخخخخخخخ

saniiii

New member
خخخخخ از اون لحاظ!!!! حالام که گفتن تا اخر هفته اعلام میشه معلوم نیست دارن چیکار میکنن اه

امینی

New member
من که از بس منتظر بودم خسته شدم،پارسالم یدفعه حالمونو گرفتند،دیگه اگه بخواد ظرفیتها کمتر از پارسال بشه که من بدبختم،حالا کارنامه ها رو بزنند ظرفیت رو دیرتر اعلام کنند، حداقل ببینیم رتبه مون چقدر شده،به قبولی نزدیک هست یانه

mahsa0

New member
اونجوری که تو اون سایت گفته ظرفیتاکمترشده, حالا واسه ما هم هس یانه نمیدونم. نه بابا خیر اینا به ما نمیرسه

سلام توی کدوم سایت گفته ظرفیتا کم شده؟برای همه رشته هاس؟میشه آدرس بدید

saniiii

New member
سلام مهسا جون,تو همون سایت باشگاه خبرنگاران کلی نوشته ,ولی تا خود سنجش اعلام نکنه نمیشه مطمین شد

saniiii

New member
من که از بس منتظر بودم خسته شدم،پارسالم یدفعه حالمونو گرفتند،دیگه اگه بخواد ظرفیتها کمتر از پارسال بشه که من بدبختم،حالا کارنامه ها رو بزنند ظرفیت رو دیرتر اعلام کنند، حداقل ببینیم رتبه مون چقدر شده،به قبولی نزدیک هست یانه

دقیقا ,اینا میگن هنوز ظرفیتامعلوم نیس,نگفتن رتبه ها مشخص نشده
کلا دوست دارن استرس بدن ااااای خدا

Daimond

New member
سلام.. تو تاپیک ایمنی شناسی بعضیا از ظرفیتا خبر دارن عکسم گذاشتن.. کسی در جریان هست چه خبره؟!

امینی

New member
سلام.. تو تاپیک ایمنی شناسی بعضیا از ظرفیتا خبر دارن عکسم گذاشتن.. کسی در جریان هست چه خبره؟!

سلام، آره رفتم دیدم، اینهارواز کجاآورده؟سم شناسی رو نگفته،این ظرفیتهایی که زده صحت داره یا نه

maryamns

New member
خواهش میکنم بچه های هر کسی که اطلاع داره ظرفیت شیمی دارویی رو هم اطلاع بده.

بالا