نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد سم شناسی پزشکی اردیبهشت 94

Daimond

New member
سلام، آره رفتم دیدم، اینهارواز کجاآورده؟سم شناسی رو نگفته،این ظرفیتهایی که زده صحت داره یا نه

دقیقا نمیدونم ولی انگار ظرفیتارو قبل از اعلام به دانشگاها ابلاغ میکنن احتمالا اینجوری متوجه شدن، سال پیشم دانشگاه قم زودتر سنجش ظرفیتارو اعلام کرد!

Daimond

New member
دقیقا نمیدونم ولی انگار ظرفیتارو قبل از اعلام به دانشگاها ابلاغ میکنن احتمالا اینجوری متوجه شدن، سال پیشم دانشگاه قم زودتر سنجش ظرفیتارو اعلام کرد!

انگار ظرفیتا سم معلوم نشده هنوز چون تو دفترچه ای که دارن پیدا نکردن!!!

Daimond

New member
سلام.. من چند روزه هرکاری میکردم نمیتونستم وارد انجمن بشم الان با مرورگر firefox اومدم شد!!!

خوب بچه ها چیکار کردین بیاین رتبه هاتونو بگین..

من 12 شدم.

امینی

New member
تبریک میگم.. شما اولویت بندیتون برای انتخاب شهر چجوریه؟

ممنون،منم به شما تبریک میگم،هنوز نمیدونم چیکار کنم،انتخاب اول رو تربیت مدرس میزنم ولی قبول نمیشم،احتمالا انتخاب دوم به بعد مازندران،اصفهان،مشهد،شیراز،ولی خیلی برام انتخاب شهر سخته،شما چه جوری انتخاب میکنید؟

Daimond

New member
ممنون،منم به شما تبریک میگم،هنوز نمیدونم چیکار کنم،انتخاب اول رو تربیت مدرس میزنم ولی قبول نمیشم،احتمالا انتخاب دوم به بعد مازندران،اصفهان،مشهد،شیراز،ولی خیلی برام انتخاب شهر سخته،شما چه جوری انتخاب میکنید؟

ممنون..ولی احتمالش زیاده که تربیت مدرس رو بیارید.. منم هنوز نمیدونم.. شما میدونید دانشگاه تربیت مدرس چجوریه؟ زیر نظر وزارت بهداشته یا علوم؟ چه فرقی با بقیه دانشگاه ها داره؟

امینی

New member
ممنون..ولی احتمالش زیاده که تربیت مدرس رو بیارید.. منم هنوز نمیدونم.. شما میدونید دانشگاه تربیت مدرس چجوریه؟ زیر نظر وزارت بهداشته یا علوم؟ چه فرقی با بقیه دانشگاه ها داره؟

نه منم اطلاعی از تربیت مدرس ندارم،بخاطر همین میگم انتخاب شهربرام سخته،تهران چون بهم نزدیکه میگم بزنم،نمیدونم از کجادر مورد مدرس اطلاعات بگیرم،من به اصفهان هم خیلی نزدیکم ولی اصلا اصفهان رو برا درس خوندن دوست ندارم،شما هم هر جاانتخاب کنید قبولی،شما به کدوم شهر نزدیک ترید؟

Daimond

New member
نه منم اطلاعی از تربیت مدرس ندارم،بخاطر همین میگم انتخاب شهربرام سخته،تهران چون بهم نزدیکه میگم بزنم،نمیدونم از کجادر مورد مدرس اطلاعات بگیرم،من به اصفهان هم خیلی نزدیکم ولی اصلا اصفهان رو برا درس خوندن دوست ندارم،شما هم هر جاانتخاب کنید قبولی،شما به کدوم شهر نزدیک ترید؟

من احتمالا انتخاب اولم اهواز باشه شایدم تربیت مدرس

امینی

New member
اگه کسی در مورد تربیت مدرس چیزی میدونه خواهش میکنم بیاد بگه،مدرس چه جوریه؟

امینی

New member
سلام بچه ها،کجایید؟ اگه در مورد تربیت مدرس چیزی میدونید خواهش میکنم منو راهنمایی کنید

ali1366

New member
تربیت مدرس مدرک بهداشت میده نه وزارت علوم....خیلیا از رتبه یکها تربیت مدرسو انتخاب میکنن.....امکاناتش ازدانشگاه تهران بهتر نباشه مطمئن باش کمتر نیست....واینو بدون اگه تو انتخاب نکنی رتبه های بعد از تو واست دعا میکنن.....بودن دانشگاه تو تهران خودش مزیته..........

بالا