نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد بهداشت محیط اردیبهشت 94

rosa68

New member
اهواز چون دکترا داره خیلی هم خوبه.. میتونین همونجا واه دکترا هم جذب بشین.. یکی از دوستام اهواز تدریس میکنه.. یکی هم دو سال پیش اونجا پی اچ دی قبول شده بود.. انشاءا... که همونجا قبول میشین..

ان شاالله. من کارشناسی اهواز بودم یکی از اساتید خوب ما دکتر افشین تکدستان هم استانی شما هستند مازندرانی هستن مال چالوس - نوشهر

hosseintorabi

New member
ان شاالله. من کارشناسی اهواز بودم یکی از اساتید خوب ما دکتر افشین تکدستان هم استانی شما هستند مازندرانی هستن مال چالوس - نوشهر

ایشونو نمیشناسم متاسفانه..
کارشناسی هم اهواز بودین و خودتون ساکن اونجایین دیگه تا پایان دکترا با کمی تلاش میتونین همون اهواز باشید و مظمئن باشید راحت تر از خیلیای دیگه همونجا جذب هیئت علمی میشین اگه علاقه داشته باشید البته

rosa68

New member
ایشونو نمیشناسم متاسفانه..
کارشناسی هم اهواز بودین و خودتون ساکن اونجایین دیگه تا پایان دکترا با کمی تلاش میتونین همون اهواز باشید و مظمئن باشید راحت تر از خیلیای دیگه همونجا جذب هیئت علمی میشین اگه علاقه داشته باشید البته

بله کارشناسی اهواز بودم دوره پیوسته.ساکن اهواز هم هستم.. لطف خدا شامل حالم بشه و شهر خودم قبول بشم که عالی میشه

rosa68

New member
سلام بچه ها کسی از شما بوده که درصداش اعتراض داشته باشه؟ سنجش پاسخنامهدرو به ایمیل میفرسته؟ کسی صدرصدی که قبلا طبق کلیددنهایی چک کرده با پاسخ نامه ش یکی بوده.یعنی به درصد اضافه میشه؟

narges1125

New member
دوستان امسال پاسخ نامه ها رو نزدن
من فکر میکنم تقلبی چیزی شده والا هر سال میزدن روسایت پاسخ نامه ها رو
02181452574-5

02181452808
اینا سه شماره از سنجش پزشکی هست

به هر حال ما باید اعتراض خودمون رو بگیم
لطفا تماس بگیرین تا بدونن ما یادمون نرفته
مارو .... فرض کردن

gognussss

New member
پارسالم دوهفته مونده به نتایج نهایی پاسخنامه رو گذاشتن...امسالم میذارن عجله نکنید

rosa68

New member
پارسالم دوهفته مونده به نتایج نهایی پاسخنامه رو گذاشتن...امسالم میذارن عجله نکنید

اونایی که اعتراض رو ایمیل کرده بودن پاسخ نامه شون رو براشون ایمیل کردن برای من هم پاسخ نامم رو ایمیل کردن . اما با کمال تعجب همون درسی که درصدم کم شده بود و اعتراض کرده بودم یکی از سوالات درستم تو پاسخ نامه گزینه دیگه علامت زده شده من مطمئنم که اشتباه نکردم که گزینه جابه جا زده باشم ولی نمیدونم چطور میشه ثابت کرد اصلا نمیشه چون ریشو قیچی دست اوناس متاسفانه.

rosa68

New member
اونایی که اعتراض رو ایمیل کرده بودن پاسخ نامه شون رو براشون ایمیل کردن برای من هم پاسخ نامم رو ایمیل کردن . اما با کمال تعجب همون درسی که درصدم کم شده بود و اعتراض کرده بودم یکی از سوالات درستم تو پاسخ نامه گزینه دیگه علامت زده شده من مطمئنم که اشتباه نکردم که گزینه جابه جا زده باشم ولی نمیدونم چطور میشه ثابت کرد اصلا نمیشه چون ریشو قیچی دست اوناس متاسفانه.

اصلا امکان نداره موقع وارد کردن پاسخ گزینه اشتباه بزنم چون خیلی دقت میکنم چند بار چک میکنم بعد گزینه رو پر میکنم

gognussss

New member
مهندس من خودم بار 3م که پاسخنامه م رو چک میکرد متوجه شدم که بازم جابجا زدم...بعدشم سنجش که نمیتونه جوری پاسخنامه شما رو تغییر بده که درصدتون دقیقا عین درصد کارنامتون بشه

rosa68

New member
مهندس من خودم بار 3م که پاسخنامه م رو چک میکرد متوجه شدم که بازم جابجا زدم...بعدشم سنجش که نمیتونه جوری پاسخنامه شما رو تغییر بده که درصدتون دقیقا عین درصد کارنامتون بشه

من تمام درصدای درسام همونی شد که طبق کلید حساب کرده بودم فقط یکی از درسام یک سالش تو پاسخ نامه یک گزینه دیگه علامت زده شده . چون من تا به حال همچین اشتباهی برام پیش نیامده بود

rosa68

New member
من تمام درصدای درسام همونی شد که طبق کلید حساب کرده بودم فقط یکی از درسام یک سالش تو پاسخ نامه یک گزینه دیگه علامت زده شده . چون من تا به حال همچین اشتباهی برام پیش نیامده بود

چرا دیگه با همون یک سوالی که اشتباه شده تو پاسخ نامم درصده اون درس دقیقا همون درصدی میشه که تو کارنامم هست

gognussss

New member
خب معلومه دقیقا همون میشه چون خود رییس سنجش تو اخبار گفت پاسخنامه هم بصورت تستی هم باکامپیوتر اصلاح شده....

gognussss

New member
به نظرتون رتبه ها ممکنه تغییر کنه؟
امسال خیلیا به درصداشون اعتراض داشتن من خودم فک میکردم دو درسم رو اشتباهی حساب کردن اما وقتی برا بارو دوم تیک هایی رو که تو دفترچه رده بودمو با کلید نهایی بررسی کردم دیدم سنجش درست حساب کرده یا خود شما که گفتین درصدم دقیقا با اونی که تو کارنامه بود یکی بود هنینطور بقیه هم اینجوری تو پاسخنامه اشتباه زده چون اگه خطا از سنجش بود باید براهمه اشتباه حساب میکرد ولی چون برا بعضیا دقیق ازآب دراومده نتیجه میگیریم که اشتباه از خوده داوطلب بوده....رتبه ها ابدا تغییر نمیکنه وگرنه اعتماد مردم نسبت به سنجش از بین میره جدا ازاینم سنجش پزشکی کاری نمیکنه که زیر سوال بره حتی اگه خودشون گند کاری کرده باشن بازم رتبه ها رو تغییر نمیدن....اما بنظر خودم اشتباه از داوطلبا بوده نه سنجش.

rosa68

New member
امسال خیلیا به درصداشون اعتراض داشتن من خودم فک میکردم دو درسم رو اشتباهی حساب کردن اما وقتی برا بارو دوم تیک هایی رو که تو دفترچه رده بودمو با کلید نهایی بررسی کردم دیدم سنجش درست حساب کرده یا خود شما که گفتین درصدم دقیقا با اونی که تو کارنامه بود یکی بود هنینطور بقیه هم اینجوری تو پاسخنامه اشتباه زده چون اگه خطا از سنجش بود باید براهمه اشتباه حساب میکرد ولی چون برا بعضیا دقیق ازآب دراومده نتیجه میگیریم که اشتباه از خوده داوطلب بوده....رتبه ها ابدا تغییر نمیکنه وگرنه اعتماد مردم نسبت به سنجش از بین میره جدا ازاینم سنجش پزشکی کاری نمیکنه که زیر سوال بره حتی اگه خودشون گند کاری کرده باشن بازم رتبه ها رو تغییر نمیدن....اما بنظر خودم اشتباه از داوطلبا بوده نه سنجش.

اره خوب شما درست میگید امسال این مشکل برای خیلیا پیش اومده بود. من توی دفترچه سوال گزینه درست رو علامت زدم برای همینم درصدم که حساب کردن بالاترداونی بود که سنجش تو کارنامه نوشته بود شاید سر ازمون گزینه رو اشتباه وارد کردم ولی تو دفترچه م گزینه صحیح رو علامت زدم والا نمیدونم چی بگم.:smiliess (12): اخه میدونی من برایدچی میگم کارش ایراد داشته چون یکی از بچه ها تو سایت موژ نوشتهدبوده هیدرولیک اصلا جواب نداده بودهدولی درصداش که اومده تو کارنامه براش منفی زدن

gognussss

New member
اره خوب شما درست میگید امسال این مشکل برای خیلیا پیش اومده بود. من توی دفترچه سوال گزینه درست رو علامت زدم برای همینم درصدم که حساب کردن بالاترداونی بود که سنجش تو کارنامه نوشته بود شاید سر ازمون گزینه رو اشتباه وارد کردم ولی تو دفترچه م گزینه صحیح رو علامت زدم والا نمیدونم چی بگم.:smiliess (12): اخه میدونی من برایدچی میگم کارش ایراد داشته چون یکی از بچه ها تو سایت موژ نوشتهدبوده هیدرولیک اصلا جواب نداده بودهدولی درصداش که اومده تو کارنامه براش منفی زدن
خب سنجش پارسالم قضیه درصد منفی دوستت رو هم تکرار کرده بود اما هیچ وقت کاری نمیکنه زیر سوال بره،اوت لینک اعتراضم گذاشتن تا از تلفن ها و ایمیل های اعتراض سرشون خلوت بشه در واقع یه چیز سوری ه.دیگه کارنامه ها اومد و تموم شد چون گفتم که کارنامه ها اصلاح بشه رتبه ها تغییر کنه اعتمادشون زیر سوال میره.درمورد اون درصد منفی والا نمیدونم چی بگم شاید خودش سهوا یکی رو زده اما خبر نداره.امکان نداره سنجش خطا کنه مثلا برا شما که میگین درصدم اشتباه شده بود اگه اشتباه از خودشون بود پاسخنامه رو بهتون ایمیل نمیکردن.

leila_kha1988

New member
سلام دوستان خسته نباشید

منم پاسخ نامه اون درسی که اعتراض کردم جوابهایی روکه کاملا میدونم کدوم گزینه رو زدم عوض شده یعنی میشه گفت یه پاسخ نامه دیگه پر کردن برامون فرستادن.............
واقعا متاسفم.....
البته مملکت جمهوری اسلامیه چنین کارایی بعید نیس.........
نمیشه بیشتر ازاین از مسئولین انتظار داشت.......
به همین سادگی........

gognussss

New member
سلام دوستان خسته نباشید

منم پاسخ نامه اون درسی که اعتراض کردم جوابهایی روکه کاملا میدونم کدوم گزینه رو زدم عوض شده یعنی میشه گفت یه پاسخ نامه دیگه پر کردن برامون فرستادن.............
واقعا متاسفم.....
البته مملکت جمهوری اسلامیه چنین کارایی بعید نیس.........
نمیشه بیشتر ازاین از مسئولین انتظار داشت.......
به همین سادگی........
واقعا؟؟؟!!!![emoji15] [emoji15] [emoji15]

12500

Member
احتمال این ک سنجش بیاد و تو پاسخنامه داوطلبا دستکاری بکنه خیلی کمه و تقریبا صفره..چون پاسخنامه به صورت کامپیوتری تصحیح میشه و دلیلی نداره درصدا یه عده کم رو اونم توی یه سوال یا 2 تا سوال بیان کمتر از واقعیت بزنن.. به هر حال بازم نمیشه به حتم قضاوت کردولی منطقی نیست:smilies:

herfei

New member
بابا بیخیال شین هرچی قسمت باشه و ب صلاحتون باشه ان شاالله اتفاق میفته ...

بالا