نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد بهداشت محیط اردیبهشت 94

Hobbit

New member
سلام علیکم ب همگیییییییییی...
برادران و خاهران عزیززززز...سوال دارم کمکم کنید لدفن
من کارشناسیمو بهداشت محیط خوندم ولی برای ارشد نمیدونم همینو ادامه بدم یا نه
میشه ی کم اطلاعات بهم بدین .درباره اینکه با مدرک ارشد محیط کجاها میشه شاغل شد.و اینکه اصن بازار کاری داره یا ن اینم مث ارشد بقیه رشته ها بازارکارش کساده؟؟و ی سوال دیگه اینکه میانگین شرکت کننده ها تو کنکور ارشد محیز چقده حدودا؟؟مرسی اگه کمکم کنین:thumbsupsmileyanim:

gognussss

New member
سلام علیکم ب همگیییییییییی...
برادران و خاهران عزیززززز...سوال دارم کمکم کنید لدفن
من کارشناسیمو بهداشت محیط خوندم ولی برای ارشد نمیدونم همینو ادامه بدم یا نه
میشه ی کم اطلاعات بهم بدین .درباره اینکه با مدرک ارشد محیط کجاها میشه شاغل شد.و اینکه اصن بازار کاری داره یا ن اینم مث ارشد بقیه رشته ها بازارکارش کساده؟؟و ی سوال دیگه اینکه میانگین شرکت کننده ها تو کنکور ارشد محیز چقده حدودا؟؟مرسی اگه کمکم کنین:thumbsupsmileyanim:
مهندس عزیز بیا ارشد حرفه ای بده خودم برات منابع میدم[emoji1] [emoji4]

Hobbit

New member
a2d3:
مهندس عزیز بیا ارشد حرفه ای بده خودم برات منابع میدم
[emoji1] [emoji4]
ی چیز بگم راستشو بخاین من نه از محیط خوشم میاد نه حرفه ای.ولی خب میخام با چشم باز تصمیم بگیرم .ینی اول ی سری اطلاعات درباره بازار کارشونو این چیزا بدست بیارم.دوستان لدفن اگه چیزی میدونن ک مطمئنم میدونین کمکم کنین.:shocked:

آخرین ویرایش:

:':':

New member
a2d3:
ی چیز بگم راستشو بخاین من نه از محیط خوشم میاد نه حرفه ای.ولی خب میخام با چشم باز تصمیم بگیرم .ینی اول ی سری اطلاعات درباره بازار کارشونو این چیزا بدست بیارم.دوستان لدفن اگه چیزی میدونن ک مطمئنم میدونین کمکم کنین.:shocked:

سلام
عزیزم بستگی به این داره که شما بخواید تو چه زمینه ای کار کنید اگه میخواید تو شرکتای مهندسی اینا کار کنید بیشتر سابقه و تسلطتون به برنامه ها نرم افزارا و تواناییاتون داره,اگه بخواید تو همین وزارت بهداشتم کار کنید که متاسفانه استخدامی خیلی خیلی کم شده,من خودم از بهداشت واقعا بدم میاد و تنها انگیزم واسه شرکت تو ارشد قبولی تهران بود واقعا انقد از بعضی درساش بدم میومد که اصلا رغبت نمیکردم بخونم,به نظرم واسه درس خوندن علاقه خیلی مهمه,البته کلا ارشد بیشتر رشته ها زیاد کار نداره,ببین به چی علاقه داری اون رو بخون ینی اگه میخوای صرفا به امید کار ادامه بدی زیاد امیدوار نباش مگه اینکه تمام تلاشت رو بکنی که شهرهای بزرگ قبول شی
البته اینا نظر منه که چون خودم علاقه نداشتم نتونستم به نتیجه ای برسم

Hobbit

New member
عاقااااااااا پس من چیکار کنمممم!!
خدایاااااا...من واقعا بهداشت محیط رو دوس ندارم.رفتم درباره رشته هایی ک یک کارشناس محیط میتونه برا ارشد بره تحقیق کردم.از بین رشته هایی ک میتونم برم فقط از دوتاشون خوشم اومد.بیتکنولوژی پزشکی و سم شناسی پزشکی. آخه من واقعا عاشق زیست و بیو شیمی ام و متاسفانه درسایی مث ریاضی و مکانیکو این چیزارو واقعا نه دوسشون دارم و نه استعدادی درشون دارم.اما واس انتخاب این 2 رشته هم مشکل دارم.بیوتکنولوژی رو ک میگن متقاضیای کنکورش خ زیادن و قبولیش اصلا آسون نیس. سم شناسی رو هم میگن بازارکار نداره و برای پی اچ دی سم شناسی هم سال ب سال دارن محدودیتشو بیشتر میکنن.
خداااااااااااااااا...آخه من چیکار کنم:14::14::dadad4::dadad4:

rosa68

New member
بچه ها ممنون از امیدواری که بهم دادین. من همه شهر ها رو زدم انتخاب اولم هم شهر خودم اهواز رو زدم. روناک جان شما هم رتبه عالی ش
ده عزیزم بهت تبرک میگم:rose:

New member
خدایاااااا...من واقعا بهداشت محیط رو دوس ندارم.رفتم درباره رشته هایی ک یک کارشناس محیط میتونه برا ارشد بره تحقیق کردم.از بین رشته هایی ک میتونم برم فقط از دوتاشون خوشم اومد.بیتکنولوژی پزشکی و سم شناسی پزشکی. آخه من واقعا عاشق زیست و بیو شیمی ام و متاسفانه درسایی مث ریاضی و مکانیکو این چیزارو واقعا نه دوسشون دارم و نه استعدادی درشون دارم.اما واس انتخاب این 2 رشته هم مشکل دارم.بیوتکنولوژی رو ک میگن متقاضیای کنکورش خ زیادن و قبولیش اصلا آسون نیس. سم شناسی رو هم میگن بازارکار نداره و برای پی اچ دی سم شناسی هم سال ب سال دارن محدودیتشو بیشتر میکنن.
خداااااااااااااااا...آخه من چیکار کنم:14::14::dadad4::dadad4:
منم همین روزای شما رو داشتم,پارسال بیوتک شرکت کردم,اگه بخواید باید یکسال کامل بخونید سخته قبولیش,سم شناسی هم میگن بازار کار جالبی نداره,متاسفانه رشته هایی که ما میتونیم واسه ارشد شرکت کنیم محدود هستش

New member
بچه ها ممنون از امیدواری که بهم دادین. من همه شهر ها رو زدم انتخاب اولم خوبه هر خودم اهواز رو زدم. روناک جان شما هم رتبه عالی ش

حتما یه جای خوب قبول میشی عزیزم میگن هر سال یه عالمه ریزش داره خیلی بیشتر از ظرفیت قبول میشن,من اصلا از رتبه م راضی نیستم البته زیاد نخونده بودم و نمیتونستم توقع معجزه داشته باشم

hosseintorabi

New member
بچه ها ممنون از امیدواری که بهم دادین. من همه شهر ها رو زدم انتخاب اولم هم شهر خودم اهواز رو زدم. روناک جان شما هم رتبه عالی ش

اهواز چون دکترا داره خیلی هم خوبه.. میتونین همونجا واه دکترا هم جذب بشین.. یکی از دوستام اهواز تدریس میکنه.. یکی هم دو سال پیش اونجا پی اچ دی قبول شده بود.. انشاءا... که همونجا قبول میشین..

Hobbit

New member
منم همین روزای شما رو داشتم,پارسال بیوتک شرکت کردم,اگه بخواید باید یکسال کامل بخونید سخته قبولیش,سم شناسی هم میگن بازار کار جالبی نداره,متاسفانه رشته هایی که ما میتونیم واسه ارشد شرکت کنیم محدود هستش

ممنون عزیزم.واقعا شما پارسال بیو تک شرکت کردین؟؟فک میکنین من اگه از مهر شرو ب خوندنش کنم امکان قبولی هس؟؟ باتوجه ب اینکه بقیه شرکت کننده ها با پایه ی مرتبط هم زیادن برای کنکور ارشدش.شما ک کنکورشو دادین چطور بود بنظرتون؟:shocked:

New member
ممنون عزیزم.واقعا شما پارسال بیو تک شرکت کردین؟؟فک میکنین من اگه از مهر شرو ب خوندنش کنم امکان قبولی هس؟؟ باتوجه ب اینکه بقیه شرکت کننده ها پایه ی مرتبط هم زیادن برای کنکور ارشدش.شما ک کنکورشو دادین چطور بود بنظرتون؟:shocked:

آره باید خیلی بخونی,من سلولی مولکولی رو کم زدم,و البته کمتر وقت گذاشتم اگه شما از مهر شروع کنید خیلی برنامه ریزی شده بخونید حتما قبول میشید,بیوشیمی رو برید کلتس,از منابعی که تو همین سایت معرفی میکنن استفاده کنید,اگه علاقه داشته باشید حتما قبول میشید,باید پشتکار بالایی داشته باشید,البته من شنیدم که ممکنه رشته هایی رو که میتونن بیوتک شرکت کنن میخوان محدود کنن

nazanin...

New member
خداااااااااااااااا...آخه من چیکار کنم:14::14::dadad4::dadadتو:
توصیه میکنم اگه بهداشت محیط رو دوست ندعرید دنبالش نرید.
تغذیه هم میتونید امتحان بدید.

hosseintorabi

New member
دوستان یه سوالی برام پیش اومده ممنون میشم کمک کنبن..
چرا هنوز میشه انتخاب دانشگاهو ویرایش کرد؟!!!!!..
من استرس گرفتم که نکنه اصلا من انتخابم ثبت نشده باشه!!!!.. چرا از روو سابت برداشته نمیشه؟!!! چرا میشه هنوز تغیرشون داد؟!!

herfei

New member
دوستان یه سوالی برام پیش اومده ممنون میشم کمک کنبن..
چرا هنوز میشه انتخاب دانشگاهو ویرایش کرد؟!!!!!..
من استرس گرفتم که نکنه اصلا من انتخابم ثبت نشده باشه!!!!.. چرا از روو سابت برداشته نمیشه؟!!! چرا میشه هنوز تغیرشون داد؟!!
برنداشتن...براهمه اینجوریه اشکالی نداره.مهم نیس

gognussss

New member
آغا حسین نگران نباشین ویرایش فقط بین 20تا22انجام میشه گرچه الانم میشه ویرایش کرد اما تو نتیجه نهایی تاثیری نمیذاره مطمن باشین

بالا