نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد بهداشت محیط اردیبهشت 94

12500

Member
این تخمین رتبه رو باید هر روز چک کنیم؟؟؟اصن بهش اعتمادی هس یا الکیه؟:shocked:

mahbanoo

New member
سلام بچه ها
با آرزوی موفقیت برای تمام عزیزانی که برای گرفتن نتیجه دلخواهشون تو این آزمون زحمت کشیدند.

خیلی خوبه که باهم تبادل اطلاعات می کنید
پارسال که ما کنکور دادیم محض دلخوشی یکی نبود درست و حسابی باهاش حرف بزنیم ، تا روزی که نتایج اومد قلبمون صدبار اومد تو دهنمون....
اما بزنم به تخته امسال انجمن شلوغه...

امیدوارم همتون موفق باشید و سربلند!

12500

Member
سلام بچه ها
با آرزوی موفقیت برای تمام عزیزانی که برای گرفتن نتیجه دلخواهشون تو این آزمون زحمت کشیدند.

پارسال که ما کنکور دادیم محض دلخوشی یکی نبود درست و حسابی باهاش حرف بزنیم ، تا روزی که نتایج اومد قلبمون صدبار اومد تو دهنمون....

ممنون ماه بانو شما کجا درس میخونی؟؟میشه یه سری اطلاعات مثه رتبه تون و درصداتونو واسمون بذارید؟؟:rose:

آخرین ویرایش:

behzad28

New member
زهرا نمرتو دیدم تو تخمین رتبه افرین رتبتم خوبه نمی گم شاید دوس نداشته باشی بگی

behzad28

New member
سلام بچه ها

من اینجارو گرمش کردم وگرنه اینجا پرنده هم پر نمی زد خخخ

12500

Member
دوستان کسی میدونه جامعه آماری رشته بهداشت محیط امسال یا سال های قبل واسه ارشد چقد بوده؟؟

rosa68

New member
دوستان کسی میدونه جامعه آماری رشته بهداشت محیط امسال یا سال های قبل واسه ارشد چقد بوده؟؟

تقریبا ۲۰۰۰ نفر. که میتونم با جرات بگم ۱۶۰۰ نفر سیاهیی لشکرن که فقط ثبت نام کردم و بدون اینکه لای کتاب یا رو باز کنن اومدن سرجلسه

hosseintorabi

New member
تقریبا ۲۰۰۰ نفر. که میتونم با جرات بگم ۱۶۰۰ نفر سیاهیی لشکرن که فقط ثبت نام کردم و بدون اینکه لای کتاب یا رو باز کنن اومدن سرجلسه
این چه حرفیه..
حدود4،5 هزار نفر هر سال شرکت میکنن..
اونجوری ها هم نیس.. من پارسال سه تا درصد بالای 50 داشتم ولی رتبه م شد 362!.. یعنی نزدیکای همون سیاهی لشکری که گفتین :))

rosa68

New member
این چه حرفیه..
حدود4،5 هزار نفر هر سال شرکت میکنن..
اونجوری ها هم نیس.. من پارسال سه تا درصد بالای 50 داشتم ولی رتبه م شد 362!.. یعنی نزدیکای همون سیاهی لشکری که گفتین :))

یکی از همکلاسام پارسال شرکت کرد اصلا هم نخونده بود تمام پرصداش یا منفی یا صفر یا فوقش ۵ -۸ درصد بود رتبه اش شده بود۱۹۹۰ یعنی بد تر از اینم بوده؟؟؟؟!!!!

hosseintorabi

New member

یکی از همکلاسام پارسال شرکت کرد اصلا هم نخونده بود تمام پرصداش یا منفی یا صفر یا فوقش ۵ -۸ درصد بود رتبه اش شده بود۱۹۹۰ یعنی بد تر از اینم بوده؟؟؟؟!!!!

آره زیااااد:))))
البته خب طبیعتا بین400 تفر اول رقابت نزیدیکتره و بین 150، 200 نفر اول خیلی نزدیکتر!..

rosa68

New member
کاشکی زود تر ۶ تیر بیاد تا تکلیفم مشخص بشه. بچه ها بنظرتون امسال ظرفیت چطور میشه یعنی از پارسال هم کمتر میشه .. خدانکنه .کاشکی مثل سال ۹۲ ۲۳۶ نفر روزانه پذیرش کنن:sad:

بالا