نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد بهداشت محیط اردیبهشت 94

hosseintorabi

New member
کاشکی زود تر ۶ تیر بیاد تا تکلیفم مشخص بشه. بچه ها بنظرتون امسال ظرفیت چطور میشه یعنی از پارسال هم کمتر میشه .. خدانکنه .کاشکی مثل سال ۹۲ ۲۳۶ نفر روزانه پذیرش کنن:sad:

هرکی سال 92 کنکور داده یه موهبت الهی نصیبش شده :))
بعدشم اینکه هر سال بودجه ی آموزشی وزارتخونه بدتر از سال پیشه!.. روو این حساب همون سهمیه ای که پارسال واسمون گذاشته بودنم ازش کم نکنن به بین الملل اضافه کنن شانس آوردیم!!

12500

Member
هرکی سال 92 کنکور داده یه موهبت الهی نصیبش شده :))
بعدشم اینکه هر سال بودجه ی آموزشی وزارتخونه بدتر از سال پیشه!.. روو این حساب همون سهمیه ای که پارسال واسمون گذاشته بودنم ازش کم نکنن به بین الملل اضافه کنن شانس آوردیم!!

یکی از ترم بالاییا تو سال 92 با رتبه 91 شهید بهشتی قبول شد...:whistle:

hasan69

New member
بچه ها دیگه امتحانو ولش کنید جوابا میاد اگه خدا بخواد هممون قبول میشیم مشکل اصلی کاره چرا اینو بحث نمیکنید 24ماه طرح رفتم الان 10ماهه که بیکار هستم با این سیاستی که وزارت بهداشت ومعاون بهداشتی وزیر بهداشت که خودش هم پزشکه واسه ما دارن تا چند سال آینده خبری از استخدامی بهداشت محیط نیست

rosa68

New member
اره متاسفانه وزارت بهداشت هیچ اهمیتی به بهداشت محیط نمیده توی تمام استخدامیاش هم فقط کادر پرستاری جذب میکنن . امسال معاونت بهداشتی اهواز با همکاری علوم پزشکی اهواز میخواستن برایدپایگاه بهداشتی حاشیهذشهر نیرو بگیرن ولی فقط بهداشتدعمومی و ماما گرفتن الان براشون اموزشی گذاشتن به اونا کارهای بهداشت محیط هم یاد میدن که کار ما هم اونا انجام بدن که دیگه کارشناس محیط نگیرن. واقعا درد آوره .کار بهداشت محیط هم توی مرکز بهداشت اصلا در شان یه کارشناس و مطابق دروسی که ما تو دانشگاه میخونیم نیست . من هم یک ماه و نیم دیگه ۲۴ ماه طرحم تمام میشه ولی اونا حتی قول استخدامی یا قراردادی شدن رو بهمون ندادن فقط ازمون کار کشیدن.

hasan69

New member
اره متاسفانه وزارت بهداشت هیچ اهمیتی به بهداشت محیط نمیده توی تمام استخدامیاش هم فقط کادر پرستاری جذب میکنن . امسال معاونت بهداشتی اهواز با همکاری علوم پزشکی اهواز میخواستن برایدپایگاه بهداشتی حاشیهذشهر نیرو بگیرن ولی فقط بهداشتدعمومی و ماما گرفتن الان براشون اموزشی گذاشتن به اونا کارهای بهداشت محیط هم یاد میدن که کار ما هم اونا انجام بدن که دیگه کارشناس محیط نگیرن. واقعا درد آوره .کار بهداشت محیط هم توی مرکز بهداشت اصلا در شان یه کارشناس و مطابق دروسی که ما تو دانشگاه میخونیم نیست . من هم یک ماه و نیم دیگه ۲۴ ماه طرحم تمام میشه ولی اونا حتی قول استخدامی یا قراردادی شدن رو بهمون ندادن فقط ازمون کار کشیدن.

زمان رئیس جمهور قبلی خیلی استخدامی بود واسه بهداشت محیط سالی دوباراستخدامی بود از سال 89زمانی که کاردانی گرفتیم شرکت نمیکردیم میگفتیم جای دور نمیریم ولی نگو از شانس بد ما دیگه استخدامی نمیاد کاش شرکت میکردم

آخرین ویرایش:

hasan69

New member
زمان دولت قبل هم معاون بهداشتی از خود بهداشتیا بود وهم رئیس مرکز سلامت محیط کار وزارت بهداشت خودش دکترای بهداشت محیط داشت اینا میتونستن از حق بچه های بهداشت دفاع کنن ولی الان قضیه کلا برعکس شده

12500

Member
واسه پسرا ک کار بهداشت محیط خوبه.. امسال ازمون استخدامی گرفتن واسه منطقه ما فقط مرد میگرفتن:65d6a5d6s:

hasan69

New member
واسه پسرا ک کار بهداشت محیط خوبه.. امسال ازمون استخدامی گرفتن واسه منطقه ما فقط مرد میگرفتن:65d6a5d6s:

اون آزمون وزارت نیرو بود که اونم جالب بود رشته طراحی ورشته بهره برداری تاسیسات دروس امتحانیش یکی بود ولی طراحی بهداشت محیط نمیخواست در ضمن زیاد به آزمون وزارت نیرو امیدی نیست چون مثل امتحان قبلیش که خیلی خوب امتحان دادیم ولی آخر مردود شدیم اینم مثل اون فرمالیته هستش تو شرکت های مهندسی هم به بچه های بهداشت محیط بالای 800تومن خیلی کم میدن در کل آقایون هم شرایطشون مثل خانوما هست زمانی که استخدامی نیست

rosa68

New member
زمان دولت قبل هم معاون بهداشتی از خود بهداشتیا بود وهم رئیس مرکز سلامت محیط کار وزارت بهداشت خودش دکترای بهداشت محیط داشت اینا میتونستن از حق بچه های بهداشت دفاع کنن ولی الان قضیه کلا برعکس شده
اره اخرین ازمون استخدامی سال ۹۰ بود خیلیا به صورت پیمانی جذب شدن من اوندموقع دانشجو بودم . دوره کارشناسی پیوسته بودیم .بچه های نا پیوسته دانشکده همون سال چون مدرک کاردانی دستشوندبود شرکتدکردن خیلیا هم قبول شدن

12500

Member
اون آزمون وزارت نیرو بود که اونم جالب بود رشته طراحی ورشته بهره برداری تاسیسات دروس امتحانیش یکی بود ولی طراحی بهداشت محیط نمیخواست در ضمن زیاد به آزمون وزارت نیرو امیدی نیست چون مثل امتحان قبلیش که خیلی خوب امتحان دادیم ولی آخر مردود شدیم اینم مثل اون فرمالیته هستش تو شرکت های مهندسی هم به بچه های بهداشت محیط بالای 800تومن خیلی کم میدن در کل آقایون هم شرایطشون مثل خانوما هست زمانی که استخدامی نیست

ازمون استخدامی علوم پزشکی رو گفتم ک همین ماه بر گذار شد

rosa68

New member
یکی از همکلاسیام خانم هم هست امسال ازمون استخدامی۳۱ اذر ۹۳ وزارت نیرو شرکت کرد مرحله اول قبول شد همین شنبه ۲۳ هم مصاحبه داره

hosseintorabi

New member
خانوما خوبه توو استخدامی ها میتونن شرکت کنن!.. ما که خدمت نرفته رسما اجازه ی کار نداریم!!
پارسال وزیر بهداشت اومده بود خوابگاهمون توو اتاق من!! :)) با دار و دسته!.. بعد بهم میگفت اوضاع کارتون چطوره.. گفتم والا با وضعیت پزشک سالاری که توو وزارتخونتون هست جا واسه ما نیس!.. گفت خب پزشکا جای شمارو که نمیگیرن.. گفتم چرا اتفاقا:))

hasan69

New member
خانوما خوبه توو استخدامی ها میتونن شرکت کنن!.. ما که خدمت نرفته رسما اجازه ی کار نداریم!!
پارسال وزیر بهداشت اومده بود خوابگاهمون توو اتاق من!! :)) با دار و دسته!.. بعد بهم میگفت اوضاع کارتون چطوره.. گفتم والا با وضعیت پزشک سالاری که توو وزارتخونتون هست جا واسه ما نیس!.. گفت خب پزشکا جای شمارو که نمیگیرن.. گفتم چرا اتفاقا:))

من از پارسال به این فکر میکردم وزیر از دانشجوی کدوم رشته پرسیده نگواز رشته بهداشت محیط بوده

1370sohi

New member
خیلی حسرت میخورم وقتی کاردانی بهداشت محیط با دوسال درس الان داره کلی حقوق میگیره تازه واسه اضافه حقوق اومده ادامه میده شاکیم هست.

hosseintorabi

New member
خیلی حسرت میخورم وقتی کاردانی بهداشت محیط با دوسال درس الان داره کلی حقوق میگیره تازه واسه اضافه حقوق اومده ادامه میده شاکیم هست.

ما نباید کار بهداش محیطیِ صرف انجام بدیم به نطرم!.. چون حقوق بیشتر از 800، 900 اونم اگه پیدا بشه و با کلی سابقه کار نداره...
باید یاد گرفت.. نرم افزارهای مختلف.. کار توو شرکتها.. از کم شروع کرد و سال به سال پیشرفت کرد... اینکه از اولش توو یه جایی با حقوق ثابتِ کم شروع کنی پیشرفتی تووش نیس معمولا... بهتره حتی بی حقوق شروع کرد!.. ولی از پیشرفت مطمئن بود..

- - - Updated - - -

سلام بچه ها کسی واسه خوداظهاری شرکت کرده؟

خودم نه.. ولی دوستام هرکدوم شرکت کردن قبول نشدن :)))

بالا