نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد بهداشت محیط اردیبهشت 94

hosseintorabi

New member
فعلا که کم شرکت کردن

البته واقعا نمیشه خیلی بهش استناد کرد.. بیشتر بجه هارو نا امید میکنه که مثلا الان بین 50تفر دهم شدم پس بین 5000 هزار نفر دیگه خیلی بشم 500!..
که در واقع این درست نیس.. بچه هایی که توو این سابت فعالیت دارن و توو تخمین رتبه شرکت میکنن عموما از کسایی هستن که جدی خوندن و تلاش داشتن که رتبه ی خوبی بیارن... و از اون جمعیت عظیم سیاهی لشکر و اونایی که یه ماه یه نگاهی انداختن به و کتاب جدان!

rosa68

New member
فعلا که کم شرکت کردن

من مطمئنم بعضر از داوطلبا که امسال علی رغم اینکه ماشین حساب غیر مجاز بوده ولی استفاده کردن . تو بعضی از حوزه ها هم دیده شده درسته امسال کنکور در کل اسون بود ولی سختی امسال این بود که ماشین حساب غیر مجاز بود من شک داوطلبی که به همه درساش رسیده و همه از جمله درسی مثل هیدرولیک سیالات رو بالا زده استفاده نکرده باشه. من وقتی اطلاعیه سنجش برای ماشین حساب رو سایت اومد و محیط مجاز نبود با سنجش تماس گرفتم اونا گفتن س‌الات طوری طراحی شده که نیاز به ماشین حساب نیست در صورتی که امسال هم مثل سال ها گذشته بود. این برای من که ت‌

تمام مسائل هیدرولیک رو بلد بودم و بخاطر کمبود زمان نتونستم جواب بدم ظلمه . خیلی نامردن ا‌‌ونایی که ماشین حساب استفاده کردن منک
که از حق خودم نمیگذرم. طرف تو سایت موژ درصداشو گذاشته هیدر‌لیک۱۰۰ صده اخه لامذهب چطور بدون ماشی حساب؟ تازه به زبان هم رسده۲۰ درصد زده

rosa68

New member
البته واقعا نمیشه خیلی بهش استناد کرد.. بیشتر بجه هارو نا امید میکنه که مثلا الان بین 50تفر دهم شدم پس بین 5000 هزار نفر دیگه خیلی بشم 500!..
که در واقع این درست نیس.. بچه هایی که توو این سابت فعالیت دارن و توو تخمین رتبه شرکت میکنن عموما از کسایی هستن که جدی خوندن و تلاش داشتن که رتبه ی خوبی بیارن... و از اون جمعیت عظیم سیاهی لشکر و اونایی که یه ماه یه نگاهی انداختن به و کتاب جدان!

آقای ترابی نمره شما چند شده؟ تخمین ۳۹ نفرن ۵۰ نیستن که

behzad28

New member
ببینین تا شرکت کنندگان در تخمین رتبه بیشتر باشن بهتره ولی اگه 100 نفر هم باشه خوبه اگه رتبه از 1 تا 20 باشه رتبه حدودایه همون می شه ولی اگه از 20 تا 50 باشه باید ضربدر 2 بکنی تا رتبه واقعی بدست بیاد اگه از 50 بیشتر باشه باید در 3 ضرب بکنی

hosseintorabi

New member
ببینین تا شرکت کنندگان در تخمین رتبه بیشتر باشن بهتره ولی اگه 100 نفر هم باشه خوبه اگه رتبه از 1 تا 20 باشه رتبه حدودایه همون می شه ولی اگه از 20 تا 50 باشه باید ضربدر 2 بکنی تا رتبه واقعی بدست بیاد اگه از 50 بیشتر باشه باید در 3 ضرب بکنی

ایطوری هم نیس... بین 100 نفر اینجا بشین 60.. توو کل میشه بالای 300

behzad28

New member
واقعا بعضی سوالات ضد حاله مثلا بعضی سوالاتو می دونستم کدوم گزینه درسته نزدم ولی بعضی سوالات که سخت بوده اونارو زدمو اشتباه بوده

12500

Member
تخمین رتبه امروز اومده؟خوب چ جوری معلوم میشه اگه من امروز برم تو تخمین رتبه بعد 2 روز دیگه 100 نفر شرکت کنند رتبه من چند شده؟

rosa68

New member
تخمین رتبه امروز اومده؟خوب چ جوری معلوم میشه اگه من امروز برم تو تخمین رتبه بعد 2 روز دیگه 100 نفر شرکت کنند رتبه من چند شده؟

تخمین رتبه آنلاین باید بعد از اینکه شرکت کردی و رتبه و نمرت معلوم شد هر روز تخمین رتبه ت رو چک کنه چون روزانه ممکنه چند نفر اضافه بشن و رتبه تغییر کنه . شما هم شرکت کنید تا جمعیت بالا تر بره

rosa68

New member
تخمین سه روزی هست که فعال شده. به دوستاتون هم بگید بیاد شرکت کنه

12500

Member
تخمین رتبه آنلاین باید بعد از اینکه شرکت کردی و رتبه و نمرت معلوم شد هر روز تخمین رتبه ت رو چک کنه چون روزانه ممکنه چند نفر اضافه بشن و رتبه تغییر کنه . شما هم شرکت کنید تا جمعیت بالا تر بره
باشه فردا شرکت میکنم الان دفتر چه ام در دسترس نیست..شما رتبتون چند شد؟

بالا