نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی اردیبهشت 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hosseinpour

New member
سلام دوستان چرا تو قسمت تخمین رتبه تعداد سوالای آمار و اصطلاحات رو اشتباه زده؟ آمارو به جای 24تا 18 تا زده و اصطلاحات هم به جای 18 تا زده 24 تا اینجوری حواستون باشه دوستانی که درصد این دو درسشون با هم زیاد اختلاف داشته باشه نمرشون زیاد تحت تاثیر قرار نگیره ، من نحوه دقیق محاسبه نمره رو نمیدونم که آیا خیلی تغییر می کنه یا نه....

ahmadkarimi88

New member
فکر نکنم تاثیری داشته باشه من که قسمت آمار اطلاعات اصطلاحات رو وارد کردم و برعکس

دوستان عزیز.این فایل مربوط به تخمین رتبه کنکور اپیدمیولوژی سال 92 هست . مقایسه کنید ببینید نمره های شما چطوره.

k9kxldlcngqgq37pmgdm.jpg

دوست عزیز بقیه اش را لطفا بذارید

راستش این عکس مربوط به دو سال پیش بود که گذاشتم. اگه پیدا کردم میذارم. بله بقیه هم داره و فکر کنم بیش از 150 نفر شرکت کرده بودند توتخمین رتبه

چه عالی

لطفا اگر پیدا کردید بقیه اش را بذارید حتما

به نظر شما چقدر واقعی بود ؟

nima 67

New member
بچه ها این درصدای منه. به نظرتون رتبم حدود چنده؟ آمار 60,اصطلاحات 85,مبانی 50,بهداشت 67,بیماریها 43,زبان 46

ahmadkarimi88

New member
بچه ها این درصدای منه. به نظرتون رتبم حدود چنده؟ آمار 60,اصطلاحات 85,مبانی 50,بهداشت 67,بیماریها 43,زبان 46
سلام زبان انگلیسی چی خوندید مهندس ریدینگ های امتحان از ریدینگ های کتاب هست یا طراح سوال خودش ریدینگ طرح میکنه
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
سلام دوستان با این درصدا کجا میشه قبول شد؟ مبانی 80 آمار 80 اصصلاحات 85 . زبان 40 . بهداشت 55 . بیماریها 60[/QUOTE
سلام در مقایسه با درصدای پارسال میانگین شما 1 درصد بیشتر از رتبه 28 و 1 درصد کمتر از رتبه 23 هست یعنی قبولی دانشگاه شهید بهشتی اما در کل نمیشه اظهار نظر قطعی کرد چون شاید امسال درصدا با پارسال متفاوت باشه

hosseinpour

New member
من یکی از بچه های پارسالو میشناسم که دقیقا با میانگین 58 درصد شد رتبه 82 و زاهدان قبول شد شما هم میانگینتون شده 58 یعنی احتمالا رتبتون بین 70 تا 100 باشه

hosseinpour

New member
دوستان این تخمین رتبه چقدر واقعی است ؟
من فکر میکنم نباید از الان در مورد رتبه قضاوت کرد چون تعداد شرکت کننده ها توی تخمین رتبه تا الان کلا 34 نفریم که نمیتونه مبنای مقایسه قرار بگیره ، باید صبر کنیم تا 6 تیر ببینیم چی میشه.

mary jon

New member
سلام دوستان خداقوووووووووووووووت ...مامان شاین عزیز ،جنا ب fnpsh کنکورررررررر خوب بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

سلام دوستان خداقوووووووووووووووت ...مامان شاین عزیز ،جنا ب fnpsh کنکورررررررر خوب بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

متشکرم عزیزم بد نبود خیلی خوب هم نبود باید ببینیم خدا برامون چی میخواد

واقعا ممنونم که به یاد مایی

mary jon

New member
ایشالا امسال قبووووووووووووووووووولین...در پناه خدا سالم وموفق باشی:riz304:

mary jon

New member
داداش نیمااااااااااااااااااااااا شماهم نگران نباش هرچی صلاحه پیش میااااااااااااد:riz304:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا