نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی اردیبهشت 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

مونی

New member
دوستان همگی تبریک.

منم قبول شدم.102 شدم.نمدونم مرحله دوم قبول شم یا نه.
برام دعا کنید.
با دو تا بچه کوچک پشت کنکور یه سال دیگه خیلی مشکله.

hosseinpour

New member
ایوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووولللللللللللللللللللللللللللللللللللللل:rose:
گل کاشتید.واجب شد مو به مو ما را هم راهنمایی کنید برا درس خوندنمون.گرچه مجاز شدم اما رتبم برا دانشگاه دلخواهم کمه.پس راهنمایی کنید.تو رو خدا مثه بعضیا که قبول میشنو دیگه پیداشون نمیشه کرد نباشید.ممنونم منتظر راهنماییتونم.
سلام خدمت همه ی دوستان عزیز انجمن ، انشاالله شما هم در تمام مراحل زندگیتون موفق باشین .......چشم حتما من در خدمتتون هستم اما الان دوره آموزشی سربازی ام و خیلی نمیتونم بیام انجمن سر بزنم انشاالله از اول مهر در خدمتم تا قبل از اون هروقت مقدور بشه حتما میام سر میزنم.

hosseinpour

New member
اپیدمیولوژی برای همه

توی وبلاگ آقای عباسی دوستان نظر گذاشتن

میتونید تشریف بیارین
من که رفتم وبلاگ اما هرکار کردم قسمت نظرات باز نشد نمیدونم مشکلش کجاست.. راستی خوشحال شدم که شما هم قبول شدین ، تبرک صمیمانه بابت قبولیتون ایشالا موفق باشین

hosseinpour

New member
راستی تو یه سایت زده بود منابع توصیه شده زتبه 1 آزمون ارشد اپیدمیولوژی 95-94 اما من حداقل نصف کتابایی که گفته بودنو تا الان ندیده بودم.....از دو حالت خارج نیست یا دوتا رتبه یک داریم (مشترک) یا اینکه همینجوری الابختکی به اسم من نوشتن.....دوستانی که کمک خواسته بودن یه وقت با اون منابع پیش نرن که حداقل باید 5-6 ماه فقط منابع مبانی رو تموم کنن چون 7 تا کتاب معرفی کرده بودن براش...

yas021

New member
اکی به سلامتی پس هر وقت وقت کردین لطفا بگید از چی شروع کنم به خوندن؟چه کتابایی؟چه قدر؟

hosseinpour

New member
اکی به سلامتی پس هر وقت وقت کردین لطفا بگید از چی شروع کنم به خوندن؟چه کتابایی؟چه قدر؟
به نظر من اول مبانی و زبان زیاد وقت بذارین براش چون اینارو نمیشه در کوتاه مدت خوند اما آمار و اصطلاحاتو میشه در مدت کوتاهتری به اون حد مطلوب رسوند بیماری ها هم به نظر من از الان که خواستین شروع کنین فقط سه جلد دکتر یاوری رو بخونین چون امسال که منابع یه خرده عوض شد هر 24 تا سوال بیماری ها از همون سه جلد بود ، اما برا بهداشت به نظر من سه چهار تا مبحثو خوب بخونین ( واکسیناسیون ، مادر و کودک ، سازمانها ، عفونت بیمارستانی ) حالا هر چند سال یه بار یه ضدحال میزنن و سخت میارن مثل امسال که خیلی سخت بود و من پایین ترین درصدم بهداشت شد. ( 65 ) .....شروع مبانی با گوردیس ، آمار با درسنامه جامع آمار ( ستار رضایی و سیروس علی نیا ) زبان با تافل ، اصطلاحات با فرهنگ اپیدمیولوژی دکتر ناصری ( نه با کتاب دکتر شجاعی رو نخونین که حداقل دو سه تا سوال خارج از اون هست و همچنین سوالاتی که تو کنکور میاد دقیقا متن کتاب دکتر ناصری هست و شاید کسی کتاب دکتر شجاعی رو خونده باشه و نتونه بزنه ) بیماری ها هم جلد یک دکتر یاوری رو زودتر شروع به خوندن کنین چون نسبت به جلد دو و سه سنگین تره.....بعدشم طوری برنامه ریزی کنین که حداقل دو یا سه ماه قبل از کنکور شروع کنین به کار کردن کنکورای دکترا و ارشد سالهای قبل برا جمع بندی نهایی ، اگرم خواستین من کل کنکورای سالهای قبل ارشد و دکترا رو با پاسخنامه هاش دارم براتون بفرستم.

diseases

Well-known member
می خواهم برگردم به روزهای کودکی

آن زمان ها که :

پدر تنها قهرمان بود

عشــق، تنـــها در آغوش مادر خلاصه میشد

بالاترین نــقطه ى زمین، شــانه های پـدر بــود

بدتـرین دشمنانم، خواهر و برادر های خودم بودند

تنــها دردم، زانو های زخمـی ام بودند.

تنـها چیزی که میشکست، اسباب بـازی هایم بـود

و معنای خداحافـظ، تا فردا بود.....!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا