نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی اردیبهشت 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hosseinpour

New member
اقای حسین پور احسنت به شما و دوستانتون.شک نکنید با این درصد زبان ترکوندید و قبولید.لطفا راهنمایی کنید برای خوندن درسا و برنامه ریزی.ممنون
سلام دوست عزیز لطفا ناامید نباشین ، انشاالله شما و همه بچه های انجمن قبول میشین.....به نظر من شما با دو ماه خوندن واقعا درصدای خوبی زدین و شک نکنید در نهایت هم به چیزی که حقتون باشه خواهید رسید، من برا زدن این درصدا دو سال خوندم البته نه اینکه دو سال با فشار خیلی زیادی ، خیلی سبک و البته پیوسته خوندم.

hosseinpour

New member
اقای حسین پور احسنت به شما و دوستانتون.شک نکنید با این درصد زبان ترکوندید و قبولید.لطفا راهنمایی کنید برای خوندن درسا و برنامه ریزی.ممنون
البته در حضور دوستان جسارته من برا نحوه درس خوندن و برنامه ریزی نظر بدم اما نحوه درس خوندن من: به نظر من اگر خدای نکرده امسال قبول نشدین و خواستین سال بعد بخونین بهترین کاری که میتونین کنین اینکه فقط زود شروع کنین به درس خوندن ، مثلا از مهر شروع کنین به درس خوندن و بعدشم برا خوندن درسا به نظر من شما اگر 70 درصد مطالب رو کامل مسلط بشین خیلی بهتر از اینه که 100 درصد مطالب رو فقط بخونین ، من برا مبانی فصل 15 به بعد گوردیسو نخوندم چون میدونستم یا سوال نداره یا اگرم داشته باشه با خوندن سوالای سالای قبل میشه زد که همونطور هم شد اما در عوض 15 فصل اول رو بین 7 تا 10 بار خوندم و بعدشم یه ما قبل کنکور که کل تستای ارشد و دکترای سال قبلو کار کردم کاملا مسلط شدم ، برا اصطلاحات هم اول فرهنگ آقای دکتر شجاعی رو خوندم اما بعدش که دیدم هر سال حداقل سه چهارتا سوال از مطالبیه که تو کتاب دکتر ناصری هست اما تو کتاب دکتر شجاعی نیست کتاب دکتر ناصری رو سه بار با دقت خوندم و آخرشم یه کتاب تست خوندم که خیلی کتاب خوبی بود و کمکم کرد....

baroon

New member
سلام
دوستان اپیدی، به نظرتون سوال 19، جای اعتراض نداره؟
من فکر می کنم دو تا پاسخ صحیح داره. الف و دال. چون فردی که تحت عمل جراحی پیوند کبد قرار گرفته، بیماری حادی نداره، پس کشندگی نمیتونه مناسب باشه. طبق گوردیس صفحه131. پاراگراف سوم. خط اول.

ahmadkarimi88

New member
سلام
دوستان اپیدی، به نظرتون سوال 19، جای اعتراض نداره؟
من فکر می کنم دو تا پاسخ صحیح داره. الف و دال. چون فردی که تحت عمل جراحی پیوند کبد قرار گرفته، بیماری حادی نداره، پس کشندگی نمیتونه مناسب باشه. طبق گوردیس صفحه131. پاراگراف سوم. خط اول.
من برای سوال 19 اعتراض گذاشتم

mjb007

New member
سلام دوستان با این درصدا کجا میشه قبول شد؟ مبانی 80 آمار 80 اصصلاحات 85 . زبان 40 . بهداشت 55 . بیماریها 60

hosseinpour

New member
سلام دوستان با این درصدا کجا میشه قبول شد؟ مبانی 80 آمار 80 اصصلاحات 85 . زبان 40 . بهداشت 55 . بیماریها 60[/QUOTE
سلام در مقایسه با درصدای پارسال میانگین شما 1 درصد بیشتر از رتبه 28 و 1 درصد کمتر از رتبه 23 هست یعنی قبولی دانشگاه شهید بهشتی اما در کل نمیشه اظهار نظر قطعی کرد چون شاید امسال درصدا با پارسال متفاوت باشه

mexin

Well-known member
دوستان عزیز.این فایل مربوط به تخمین رتبه کنکور اپیدمیولوژی سال 92 هست . مقایسه کنید ببینید نمره های شما چطوره.

k9kxldlcngqgq37pmgdm.jpg

آخرین ویرایش:

ahmadkarimi88

New member
تا الان 10 نفر اطلاعاتشون رو گذاشتن

پیوست‌ها

• uploadfromtaptalk1433677209545.jpg
    uploadfromtaptalk1433677209545.jpg
    54.8 کیلوبایت · بازدیدها: 32
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا