نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد آمارزیستی اردیبهشت 94

m.g.h

New member
آره قبول میشم ولی نه تهران.البته با این شرایطی که برام پیش اومده یک هم میشدم اصلا امیدی نداشتم.بیخیال فعلا میذارم سرنوشت برام تصمیم بگیره مثل همیشه

m.g.h

New member
خلاصه که دوستان خیلی خیلی برام مایه ی افتخاربود آشنایی با انجمن وشمادوستان خوبم.ایشالا همیشه موفق وسربلند باشید.
درضمن توآخرین پستم به عنوان کاربرفعال شدم برام جالب بود.

prinses

New member
سلام ، من از صبح سایت رو برام باز نمیکرد ، اره دیشب فاطمه بعهم ایمیلی گفت چقدر نگران بودم که سایت باز نمیشه پیغامشو چطور بذارم ، که خدا روشکر جوجو گذاشته .
ایشالا همه موفق و پیروز باشن تو هر کاری ارشد فقط تنها انتخاب نیست برای هرکی یه راهی برای ادامه هست
راستی من درباره مدرس نفهمیدم شرایط چیه ولی وعلوزارت علومه ها حواستون باشه دانشگاه علوم پزشکی نیست ، ایران هم دکتری نداره :( اون دانشگاهایی که دکدتکتری دارن یه نماینده از اساتیدشون تو کنکور مصاحبه حضور دارن که اگه یه استاد بشناسدت و کارتو قبول داشته باشه خیلی مهمه ، منایران و تربیت رو بمیبعد اون تهرونیای دیگه میزنم ، خوابگاه هم به دانشگاها زنگ بزنید بپرسید میدن یا نه ، تو دفترچه چندتا دانشگاهو نوشتن که اصلا خوابگاه به ارشد نمیدن ، مطمین بشید از همه چی و انتخابی خوب در پیش داشته باشید ، با ارزوی موفقیت :riz304:

prinses

New member
وای چقدر مشکل داره پیامی که فرستادم ، تقصیر من نیست نمیدونم وقتی فرستادم این شکلی شده ، معذرت بخاطر نا خوانا بودنش. فعلا بای

jojo.ph

New member
چرا حال وهوای اینجا اینطوریه!!!!!!!!!!!آدم دلش میگیره..............:sadsmiley::sadsmiley::smiliess (12):
به کل انگیزمو ازدست دادم........

کرهانی

New member
من فقط بازرگانو دارم مونتگمری لاتینه؟ راستی واسه ناپارامتری فقط بهبودیانو خوندید آخه بعضی از تستارو که سوال کنکور میدن توی بهبودیان نگفته

سلام به همگی:riz304:
تبریک میگم به کسانی که قبول شدن
راه سختی نیست:smiliess (3):
کسانی هم که قبول نشدن انشاءا... هرچی خیر و صلاحشونه پیش بیاد و در زمانی دیگر یا راهی دیگر موفق باشند

واسه رگرسیون بازرگان کفایت میکنه
نکات ناپارامتری که تو بهبودیان نیست با تست زدن دستتون میاد و یکسری عکس و فایل واسه ازموناش هست تو همین انجمن که مفیده

رتبه ۵۰ فکرنکنم روزانه تهران بیاره,از شهرستان ها همدان و شیراز و اصفهان بنظرم قوی تر از بقیه هستند

Mahsabani

New member
آره امسال این انجمن یه جوریه من پیام های سال پیش و خوندم اونا همه با شور و انگیزه میمودن درصدا و رتبشونو میگفتن حالا یا مشکل از سایت هست که باز نمیشه یا کلا تعداد کمی از اعضا امسال کنکور داشتن

jojo.ph

New member
سلام..کرهانی جان شما اطلاعی ازوضعیت خوابگاه اصفهان وشیرازدارید که خوابگاه میدن یانه؟بهزیستی چطور؟
به نظرتون شانس اینکه یکی از دانشگاه های تهرانوبیارم دارم یانه؟
یه سوال دیگه...
بین همدان اصفهان وشیرازشانس قبولیم کجابیشتره؟وچه طوری بچینمشون ؟واطلاعی ازشرایط خاص مدرس دارید یانه؟
وای ...معذرت سوالام زیادشد....:smiliess (3):

آخرین ویرایش:

کرهانی

New member
سلام..کرهانی جان شما اطلاعی ازوضعیت خوابگاه اصفهان وشیرازدارید که خوابگاه میدن یانه؟بهزیستی چطور؟
به نظرتون شانس اینکه یکی از دانشگاه های تهرانوبیارم دارم یانه؟
یه سوال دیگه...
بین همدان اصفهان وشیرازشانس قبولیم کجابیشتره؟وچه طوری بچینمشون ؟واطلاعی ازشرایط خاص مدرس دارید یانه؟
وای ...معذرت سوالام زیادشد....:smiliess (3):

سلام عزیزم
تهران رو بزنید بستگی به انتخاب های بقیه داره
بین اصفهان همدان و شیراز هر سه رو میتونید بیارید
سطح شیراز و همدان بالاتر از اصفهان هست
مسافت رو هم در نظر بگیرید
راستش من خودم کرمانم و از بقیه اطلاع ندارم
کرمان دفترچه نوشته بود میده اما اومدیم اینجا یک ماهی اذیت کردن تا دادن
اما شنیدم که شیراز هر سال میگه خوابگاه نمیدیم ولی در نهایت به همه میده
نه متاسفانه از شرایط خاص مدرس خبر ندارم

- - - Updated - - -

تاپیک های سال گذشته رو بخونید,میتونه کمکتون کنه:riz304:

- - - Updated - - -

آره امسال این انجمن یه جوریه من پیام های سال پیش و خوندم اونا همه با شور و انگیزه میمودن درصدا و رتبشونو میگفتن حالا یا مشکل از سایت هست که باز نمیشه یا کلا تعداد کمی از اعضا امسال کنکور داشتن

سال قبل فکر کنم تعدا بیشتر بود
و مدت زیادی بود که در کنار هم بودیم

jojo.ph

New member
ممنون ازراهنماییتون..:ad54ad:
تاپیکایسال گذشته روخوندم ولی چیز زیادی ازشون دستگیرم نشد..من کرمانشاه زندگی میکنم طبیعتابعدازتهران ،همدان باتوجه به اینکه درموردقوی بودنش زیادشنیدم وهمچنین مقطع دکتراهم داره میتونه گزینه خوبی برام باشه..وصف کرمان ومشهدم شنیدم ولی واسه من خیلی دورن!!!
فقط کاش بچه هایی که تهران میخونن میومدن درمورد دانشگاهاشون اطلاعاتی میدادن..

کرهانی

New member
خواهش میکنم:riz304:
ببخشید که زیاد از بقیه جاها اطلاع نداشتم
تا کی فرصت انتخاب رشته شماست؟

jojo.ph

New member
نه عزیزم این چه حرفیه...ممنون:smiliess (3):
تافردا...ولی به احتمال قوی یکی دو روز تمدیدش کنن...
به نظرتون اینکه دانشگاهی که میری مقطع دکترارو داشته باشه چقد میتونه مهم باشه؟

کرهانی

New member
نه عزیزم این چه حرفیه...ممنون:smiliess (3):
تافردا...ولی به احتمال قوی یکی دو روز تمدیدش کنن...
به نظرتون اینکه دانشگاهی که میری مقطع دکترارو داشته باشه چقد میتونه مهم باشه؟

از نظر بار علمی میتونه بهتر باشه
کرمان امسال اولین سالیه که دکترا گرفته

jojo.ph

New member
از نظر بار علمی میتونه بهتر باشه
کرمان امسال اولین سالیه که دکترا گرفته
چه جالب نمیدونستم کرمان هم دکترا میگیره....
شمااززیستی راضی هستید؟ازنظر بازرکارچطوریاس؟من کمی دچارتردید شدم که آمارریاضی برم یازیستی؟
چون ارشد میتونه آخرین تصمیم کیری واسه رشته وآینده کاری باشه که باید بادقت انجامش بدی....

بالا