نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد آمارزیستی اردیبهشت 94

m.g.h

New member
فقط یه مساله ای من کتاب لزگیمو دادم به یکی از دوستام والان نمیتونم ازش پس بگیرم چون خجالت میکشم الان چیکارکنم به نظرتون؟

m.g.h

New member
اختیاردارید شمااستادید..مبتدی توتون فقط منم...که قول میدم زودزود راه بیافتم..
نخندجانم من عاشق فیلم دیدنم هرجاکه اسمشومیارندست وپامو گم میکنم!!!!!ازشم میخام به عنوان جایزم استفاده کنم هرروزی که برناممواجراکنم جایزم یه فیلم میشه!!!!!واسه من که حواب میده شمام میتونیدامتحان کنید......
سریال می بینی یا سینمایی؟

fateme5

New member
بچه ها زبانو زودتر هماهنگ کنیم بریم دیگه ساعت یک و ربعه!

خوب از فردا باید شروع کنیم یا چند روز دیگه که برنامه مونو قشنگ بهش فکر کنیم و بچه های دیگه و alohao هم بیان نظرشونو بگن؟

jojo.ph

New member
نمیدونم جلو هستم یا نه من هفته ای حداقل 15 قسمت سریالهای زبان اصلی با زیرنویس فارسی می بینم واقعا خیلی تاثیرداره تو یادگیری کلمات وتلفظشون
خوش به حالت حسودیم شد.....واقعا تاثیر میزاره منم جدااززیرنویس سعی میکنم هفته ای یه دونه بدون زیرنویسم ببینم تاببینم چی میفهمم ازش..

m.g.h

New member

خوب از فردا باید شروع کنیم یا چند روز دیگه که برنامه مونو قشنگ بهش فکر کنیم و بچه های دیگه و alohao هم بیان نظرشونو بگن؟

من میگم برنامه اصلی روواسه شروع بذاریم واسه سه شنبه شب هماهنگ کنیم ازچهارشنبه هم بخونیم تاهرکسی هم الان نیست این دوروزه هماهنگ بشه تاهمه باهم شروع کنیم.نظرتون؟

jojo.ph

New member

با روزی یه درس 504 وچندصفحه لزگی موافقم هروقتم 504دلمونوزدمیزاریمش کنار حالاماازفرداشروع کنیم تابقیه هم بیان تابه نتیجه نهایی برسیم...

m.g.h

New member
خوش به حالت حسودیم شد.....واقعا تاثیر میزاره منم جدااززیرنویس سعی میکنم هفته ای یه دونه بدون زیرنویسم ببینم تاببینم چی میفهمم ازش..

حسودی نکن:(40):
ایشالا یه دانشگاه قبول شیم همکلاس بشیم باهم فیلم می بینیم

fateme5

New member
خب از ترجمه های لزگی چی دارین؟
من پی دی اف معنی لغتهاشو مهارت به مهارت دارم. عذرا جون هم گفت ترجمه از لزگی دارم. بهش ایمیل زدم ببینم چی داره .برامون بفرسته
اگه خواستین ترجمه ها رو براتون میفرستم

m.g.h

New member
من پی دی اف معنی لغتهاشو مهارت به مهارت دارم. عذرا جون هم گفت ترجمه از لزگی دارم. بهش ایمیل زدم ببینم چی داره .برامون بفرسته

آره بفرس بی زحمت

jojo.ph

New member
من میگم برنامه اصلی روواسه شروع بذاریم واسه سه شنبه شب هماهنگ کنیم ازچهارشنبه هم بخونیم تاهرکسی هم الان نیست این دوروزه هماهنگ بشه تاهمه باهم شروع کنیم.نظرتون؟
3شنبه خوبه تااون موقع به نظرم هماهنگ شدیم...
واسه کتابتم خجالت نداره بگولازمش دارم بگیرش وسلام...

fateme5

New member
باشه هر چی به دستم رسید برای بقیه هم میفرستم
دوستان شب بخیر

آخرین ویرایش:

jojo.ph

New member
والااگه هرچی داری بفرستی لطف میکنی من فقط خود کتابشودارم البته اونم کوپیشه!!!!

m.g.h

New member
3شنبه خوبه تااون موقع به نظرم هماهنگ شدیم...
واسه کتابتم خجالت نداره بگولازمش دارم بگیرش وسلام...

بخدا اگه بگم شاید باورت نشه من هرچی به دوستام بدم دیگه نمیتونم پس بگیرم باورت میشه گوشی دوستم خراب شد من دوتا داشتم یکیش ساده بود دادم بهش دیگه نخواستم اونم نداد برد فروختش :sadsmiley:
بخدا راس میگم

بالا