نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد آمارزیستی اردیبهشت 94

fateme5

New member
خب همین تعداد هم خوبه دیگه. من و aloaho و شما و jojo.ph. اگه کسی هم خواست بعدا اضافه میشه بهمون

بچه ها هر کی بگه زبان در چه حدی بلده و چی ها خونده برای زبان؟

آخرین ویرایش:

jojo.ph

New member
فعلا که بچه ها زیاد نیومدن برای زبان برنامه ریزی کنیم. البته آقای alohao هم گفتند که میخوان زبان بخونن. اگه بشه با بچه ها یه برنامه ی آهسته و پیوسته داشته باشیم خوبه
........

سلام به همه
آهان خوبه داره بیشتر میشه تعدادمون
خب بچه ها بگین زبانو از چی شروع کنیم؟
آره دیگه هرچی زودتر شروع کنیم..اگه کسی دیگه هم اومد خودش برنامشوباهامون جورمیکنه!!!!!!!من که خیلی ضعیفم ولی یه کاریوشروع کنم تاتمومش نکنم کوتاه نمیام...یه کم سمجم!!!!!!!!!!!!!:thumbsupsmileyanim:

m.g.h

New member
خب همین تعداد هم خوبه دیگه. من و aloaho و شما و jojo.ph

بچه ها هر کی بگه زبان در چه حدی بلده و چی ها خونده برای زبان؟

من 504 رو یه بارتودوران دانشگاه خوندم امتحانشم دادم ولی شاید بیشتراز4 سال باشه تا سامیت هم بیرون زبان رفتم ول کردم چندتا هم کتاب زبان خوندم یه کمی هم از لغات لزگی خوندم

jojo.ph

New member
من 504 رو یه بارتودوران دانشگاه خوندم امتحانشم دادم ولی شاید بیشتراز4 سال باشه تا سامیت هم بیرون زبان رفتم ول کردم چندتا هم کتاب زبان خوندم یه کمی هم از لغات لزگی خوندم
والابه خدااوضاعت توپه توپه.... من ازهمین الان بگم زیرخط فقرم..:whistle:
هیچی نخوندم تاالان!!!!!!!!!!!فردامیخام درس 2،پونصدوچهاروبخونم 5،6 صفحه لزگی روقبلا خوندم!!!!!!!!

fateme5

New member
من تقریبا یه دور 504 رو چند ماه پیش خوندم که البته الان چیز زیادی ازش یادم نمونده!! چون سرسری خوندمش! بعلاوه 2صفحه لزگی هم خوندم و خیلی وقتمو میگرفت ولش کردم!!

خب به نظرتون از چه کتابی شروع کنیم؟

m.g.h

New member
وای میدونین سخت ترین کارواسه من الان چیه؟اینه که این لپ تابو یه دستی به برنامه هاش بکشم خیلی سنگین شده دیگه.اونایی که کامپیوترشون وضع منو داره درک میکنن چی میگم :tsimuzpzwoap1t9y3o7

jojo.ph

New member
من تقریبا یه دور 504 رو چند ماه پیش خوندم که البته الان چیز زیادی ازش یادم نمونده!! چون سرسری خوندمش! بعلاوه 2صفحه لزگی هم خوندم و خیلی وقتمو میگرفت ولش کردم!!

والاهرچی بزرگان تصمیم بگیرن منم تابعم..درسته خیلی ضعیفم ولی هربرنامه ای که بچینید خودمومیرسونم..

m.g.h

New member

به نظرمن واسه یادگیری زبان فقط به کتاب بسنده نکنیم مجله روزنامه فیلم های زبان اصلی هرچیزی که بشه یه لغت جدید ازش یادگرفت میتونه منبع ما باشه

jojo.ph

New member
وای میدونین سخت ترین کارواسه من الان چیه؟اینه که این لپ تابو یه دستی به برنامه هاش بکشم خیلی سنگین شده دیگه.اونایی که کامپیوترشون وضع منو داره درک میکنن چی میگم :tsimuzpzwoap1t9y3o7
باهات همدردی مبکنم منم مثل توام......

jojo.ph

New member
به نظرم واسه کتاب همون لزگی عالیه درسته سخته ولی خوندنش لذت بخشه !!!!بافیلم ورمان ومجله و... هم کاملاموافقم..اینطوری عالی عالی میشه...
اگه میشه یه تایمی هم کنیم تاهممون باهم آن بشیم تاتبادل نظرکنیم.....:ahi5slcgm04mi8jqqkl

آخرین ویرایش:

fateme5

New member
والاهرچی بزرگان تصمیم بگیرن منم تابعم..درسته خیلی ضعیفم ولی هربرنامه ای که بچینید خودمومیرسونم..

الان ما 4 نفر که اعلام آمادگی کردیم مثلا بزرگان هستیم دیگه!:25r30wi:
اینطور هم که معلومه همه مون ضعیفیم ماشالا! پس میتونیم با یه برنامه پیش بریم!

به نظرمن واسه یادگیری زبان فقط به کتاب بسنده نکنیم مجله روزنامه فیلم های زبان اصلی هرچیزی که بشه یه لغت جدید ازش یادگرفت میتونه منبع ما باشه

به نظرم اول یکم یه چار کلمه از رو کتاب یاد بگیریم بعد بریم سراغ فیلم و اینا.شما مثل اینکه جلوتری از ما! بابا ما هیچی بلد نیستیم!!

m.g.h

New member
آره واسه یادگیری زبان باید زیاد تلاش کرد خیلی زیاد تا زود یاد گرفت

m.g.h

New member

به نظرم اول یکم یه چار کلمه از رو کتاب یاد بگیریم بعد بریم سراغ فیلم و اینا.شما مثل اینکه جلوتری از ما! بابا ما هیچی بلد نیستیم!!

نمیدونم جلو هستم یا نه من هفته ای حداقل 15 قسمت سریالهای زبان اصلی با زیرنویس فارسی می بینم واقعا خیلی تاثیرداره تو یادگیری کلمات وتلفظشون

fateme5

New member
من میگم 504رو یه نگاهی بهش بندازیم و همزمان لزگی هم بخونیم.

حالا روزی چند ساعت وقت بذاریم؟ 2 ساعت خوبه؟
من میگم: مثلا هر روز یه درس 504 و چند صفحه هم لزگی بخونیم.
نظرتون؟

m.g.h

New member
من میگم 504رو یه نگاهی بهش بندازیم و همزمان لزگی هم بخونیم.

حالا روزی چند ساعت وقت بذاریم؟ 2 ساعت خوبه؟
من میگم: مثلا هر روز یه درس 504 و چند صفحه هم لزگی بخونیم.
نظرتون؟

همون دوساعت خوبه واسه اولش چون اگه بیشترباشه زودخسته میشیم

jojo.ph

New member

اختیاردارید شمااستادید..مبتدی توتون فقط منم...که قول میدم زودزود راه بیافتم..
نخندجانم من عاشق فیلم دیدنم هرجاکه اسمشومیارندست وپامو گم میکنم!!!!!ازشم میخام به عنوان جایزم استفاده کنم هرروزی که برناممواجراکنم جایزم یه فیلم میشه!!!!!واسه من که حواب میده شمام میتونیدامتحان کنید......

بالا