نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد آمارزیستی اردیبهشت 94

fateme5

New member
اگه بخوایین لزگی رو با کیفیت بخونین انتظار تموم کردن لزگی تا آخر تابستون واقعا انتظار زیادیه .. از همون لزگی شروع کنید بارها و بارها هر لغت تو جمله های مختلف به کار برده شده و معانی و کار بردهاش رفته رفته براتون ملموس میشه در کنارش 504 و هر منبع دیگه تا آخر باید ادامه داشته باشه حتی در کنار خوندن لزگی بارها بارها مجبور میشین فلش کارت درست کنید که به صورت قابل توجهی تاثیر شو روز به روز خواهید دید

لغتهاش تکرار میشه تو خود کتاب؟ چقدر خوب! اینجوری آدم لغتها رو خوب یادش میمونه!
من اصلا نمیدونم لزگی چطور کتابیه! فقط چند صفحه شو خوندم و حس کردم خیلیییی سخته!! گذاشتمش کنار!

اینکه میگن لزگی، 504 رو هم در بر میگیره، واقعا اینجوریه؟ یعنی میشه امیدوار باشیم با خوندن لزگی 504هم تا حدودی برامون مرور بشه؟

خیلی بیشتر از 504 رو در برمیگیره ... در طول خوندن کتاب کاملا لغتا تثبیت میشه ...
اما واقعا کنارش یه زبان لازمه تا بعضی قواعدرو نکات ریز رو هم یادب
یرید ... من دوباره 4 صفحه خوندم رسیدم صفحه ی 58

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: fateme5

fateme5

New member
شما سرعتتون بالاست ها! البته ماشالا!
از اول که شروع کردید هر روز چند صفحه میخوندید که الان رسیده به روزی 4 صفحه؟

روزی 1 صفحه روزهای اول واقعا بیشتر از یه صفحه نمیتونستم بخونم البته بعضی صفحه ها لغت زیادی ندارن در کنارش صفحه هایی هست که من 2 روز وقت میذارم ... زیاد هم چارچوبی نمیخونم همیشه دم دستمه بعضی روزا نیم ساعت بعضی وقتا 1 ساعت ولی هرروز میخونم

fateme5

New member
پس من فکر کردم هر روز یه دو ساعتی وقت میذارید براش که 4 صفحه بخونید!! نمیدونم چرا این لزگی به نظرم اینقدر ترسناک میاد!!

اتفاقا برعکس خیلی هم شیرینه و واقعا کتاب خوبیه عاشقش میشید این بستگی به خودتون داره که شرایط و زمان چقدر مهمه

fateme5

New member
پس خوبه که شما لزگیو جلوتر از من هستی. اینجوری میتونم ازتون راهنمایی بگیرم
ممنون

jojo.ph

New member
با سلام خدمت دوستان عزيز.من راجع به زبانتون ميتونم به اي که خودم رفتم و کلمات اصلي 504 رو ياد گرفتم راهنمااييتون کنم .البته من مشهدي هستم .و فکر کنم اين فقط توي مشهد دايره. من توي 10 جلسه 1/5 ساعتي تمامي کلماتش رو ياد گرفتم و از دي ماه فقط 45 دقيقه وقت ميذاشتم واسه مرورش و حتي الان همه کلمات رو يادمه.طريقه اموزششون با مثال و جملات خنده دار بود .در ضمن هزينه 90 هزار تومان بود .
ممنون دوست عزیز ..امیدوارم بتونیم ازراهنماییاتون استفاده کنیم..

jojo.ph

New member
اگه بخوایین لزگی رو با کیفیت بخونین انتظار تموم کردن لزگی تا آخر تابستون واقعا انتظار زیادیه .. از همون لزگی شروع کنید بارها و بارها هر لغت تو جمله های مختلف به کار برده شده و معانی و کار بردهاش رفته رفته براتون ملموس میشه در کنارش 504 و هر منبع دیگه تا آخر باید ادامه داشته باشه حتی در کنار خوندن لزگی بارها بارها مجبور میشین فلش کارت درست کنید که به صورت قابل توجهی تاثیر شو روز به روز خواهید دید
به نظرمنم تاآخرتابستون تموم نمیشه..بادرست کردن فلش کارت کاملا موافقم من قبلا امتحانش کردم واقعاجواب میده من ازجعبه لایتنر(البته اگه اسمشودرست گفته باشم)استفاده کردم خیلی به دردبخوره!!!!!!

jojo.ph

New member
روزی 1 صفحه روزهای اول واقعا بیشتر از یه صفحه نمیتونستم بخونم البته بعضی صفحه ها لغت زیادی ندارن در کنارش صفحه هایی هست که من 2 روز وقت میذارم ... زیاد هم چارچوبی نمیخونم همیشه دم دستمه بعضی روزا نیم ساعت بعضی وقتا 1 ساعت ولی هرروز میخونم
منم باروزی 1صفحه موافقم بهتره حالا که هم لزگی سخته وهم من ضعیفم آهسته وپیوسته جلو برم...:rolleyessmileyanim:....اگه دیدیم کشش روداریم به مرورچندصفحش میکنیم..........البته اگردوستان موافق باشن؟؟؟؟؟؟

jojo.ph

New member
خیلی بیشتر از 504 رو در برمیگیره ... در طول خوندن کتاب کاملا لغتا تثبیت میشه ...
اما واقعا کنارش یه زبان لازمه تا بعضی قواعدرو نکات ریز رو هم یادب
یرید ... من دوباره 4 صفحه خوندم رسیدم صفحه ی 58
خیلی هم عالیه که شماانقدجلویید هرجاگیرکردیم ازمعلومات شما استفاده میکنیم:smiliess (14):

fateme5

New member
jojo.ph شما که گفتی تا حالا504 رو نخوندی، برنامه ت چیه؟ میخوای الان بخونیش یا نه؟

من حداکثر توانم برای مرور سریع 504 اینه: هر 6 درس 504رو تو 2روز مرور میکنم

m.g.h

New member
هیشکی منو دوس نداره اینجا :New (6):
اما من همتونو دوس دارم :thanks:

jojo.ph

New member
jojo.ph شما که گفتی تا حالا504 رو نخوندی، برنامه ت چیه؟ میخوای الان بخونیش یا نه؟

من حداکثر توانم برای مرور سریع 504 اینه: هر 6 درس 504رو تو 2روز مرور میکنم
الانم میگم 504 روتاحالانخوندم!!!!!!!!!!الان درس سومم.....برنامم اینه که طبق خوندن گروه پیش میرم البته درکنارش خودم 504 روهم میخونم.....حالالزگی روازکی شروع کنیم به خوندنش؟؟؟؟؟

بالا