نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی شهریور 91

بیخیال بچه ها
هر کی هر کار دوست داره بکنه
اونا که میخوان بیرون از اینجا هم با هم دوست باشن خودشون بهتر میدونن
من که بیشتر از این نمیخوام... به اندازه کافی دورم با آدمای جورواجور شلوغ هست

mohamad sadegh

New member
من دیگه با اجازتون برم یه خوابه راحته بیخیاله همه چیز بزنم به بدن.امری ندارید دوستان؟

soheil

New member
من اگه قبول نشم همتون باید بیاین وزارت خونه اعتراض!!!!:rose:

من فک کنم 79 زدم....شانسو....
:33::33:
وزارت خونه جون مادرت سر1 نمره ننداز فک کنم فقط خودم تو ایران اینجوریم!!!!!!!
:auizz3ffy9vla57584x

jojo

New member
نه سهیل دندونای تبری زیر 78 هم دارن....الان خبر دندونا رو نداریم اما نگران نباش...همیشه به دندون بیشتر از پزشکی دادن

D deniz

New member
bebakhshid man raftam sham
bezarid shanbe natijeha biad baad ba khiale rahat biaim dar morede doostiamun harf bezanim
mitunim haminja ham ba ham bashim

Dr.Arash

New member
من اگه قبول نشم همتون باید بیاین وزارت خونه اعتراض!!!!:rose:

من فک کنم 79 زدم....شانسو....
:33::33:
وزارت خونه جون مادرت سر1 نمره ننداز فک کنم فقط خودم تو ایران اینجوریم!!!!!!!
:auizz3ffy9vla57584x
سهيل يه امتياز مثبتى كه دارى دندونى ، دايي من سال ٧٩ علوم پايه داشتن ( دندانپزشكى ) ، ميگفت دندونا تا ٦٥ تا ام قبول شده بودن حالا نميدونم قانون اون سال فرق داشته يا نه !!!

jojo

New member
اسفند 89 هم دندونا با 68 قبول شدن..اول بیش 75 بود بعد اومد 68...اسفند پیش هم که آسونتر بود بیست تا اضافه کردن...

soheil

New member
سهيل يه امتياز مثبتى كه دارى دندونى ، دايي من سال ٧٩ علوم پايه داشتن ( دندانپزشكى ) ، ميگفت دندونا تا ٦٥ تا ام قبول شده بودن حالا نميدونم قانون اون سال فرق داشته يا نه
]نه دیگه تا اون حد...تو این چند سال نرخ همه چی رفته بالا این بیس علوم پایه هم تورم داره یکم
:33:

soheil

New member
دوستان دوستیارو در همین حد کلوپ نگه دارید پایدارتره ها از ما گفتن بود
نه بزار بچه ها راحت باشن
بچه ها دوستی تون رو تا اونجا که جا داره ادامه بدین اصلا درس رو بی خیال

در این حد:bunnyearsmiley::smilies-azardl (113:heart:

آخرین ویرایش:

Dr.Arash

New member
سهيل يه امتياز مثبتى كه دارى دندونى ، دايي من سال ٧٩ علوم پايه داشتن ( دندانپزشكى ) ، ميگفت دندونا تا ٦٥ تا ام قبول شده بودن حالا نميدونم قانون اون سال فرق داشته يا نه
]نه دیگه تا اون حد...تو این چند سال نرخ همه چی رفته بالا این بیس علوم پایه هم تورم داره یکم
:33:
آره خوب اينم حرفيه !! ولى در كل ما بدبختيم معمولا ، شماها شانس اضافه كردن نمره تون بيشتره :))

بالا