نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی شهریور 91

Dr.Arash

New member
سلام بچه ها ، صبح آخرين روز تابستون بخير ، كمتر از ٢٤ ساعت تا اعلام نتايج مونده ، چه حسى داريد العان ؟ :smiliess (14):

Dr.Arash

New member
گفته به دندون بیشتر میدن!!!!
من فک کنم 22-21 بخوام تا پاس شم یه 2-1 تا سوال رو شک دارم چی زدم...

یعنی نمره میدن

:dadad4::sad:
سهيل به نظرم برا دندونها تا ٢٠تا منطقيه ، ولى همون طور كه بچه ها گفتن بستگي به اينم داره كه به سئوال هاى سخت چقدر جواب دادى !

soheil

New member
سلام بچه ها ، صبح آخرين روز تابستون بخير ، كمتر از ٢٤ ساعت تا اعلام نتايج مونده ، چه حسى داريد العان ؟ :smiliess (14):
با سلام
اینجانب استرس دارم که نکنه بیافتم و نتونتم در سازندگی کشور شرکت داشته باشم
از وزارت خونه می خوایم نمره بده
با تشکر از برنامه تون[/]:riz304:

Dr.Arash

New member
با سلام
اینجانب استرس دارم که نکنه بیافتم و نتونتم در سازندگی کشور شرکت داشته باشم
از وزارت خونه می خوایم نمره بده
با تشکر از برنامه تون[/]:riz304:
بله ، سهيل جان چون در سال حمايت از كار و سرمايه ايرانى قرار داريم حتما از سرمايه هاي ايران كه همانا جامعه زحمتكش پزشكى هستند حمايت خواهد شد :ad54ad:

soheil

New member
بله ، سهيل جان چون در سال حمايت از كار و سرمايه ايرانى قرار داريم حتما از سرمايه هاي ايران كه همانا جامعه زحمتكش پزشكى هستند حمايت خواهد شد :ad54ad:
یکی از پزشکی ها میگه به 76 هم 100 دادن!!!
همون 25 تا رو دادن احتمالا
:ad54ad:
به من هم 100 بدن ok میشه:ad54ad:

st@r

New member
سلام مجددا
من یه سوال داشتم
دیروز تا حالا اینجا نبودم
با توجه از برداشت کسایی ک در جریان همه حرف ها بودن آیا 80 ب بالا پاس شده
یا 85 ب بالا
؟

navid_6889

New member
نهههههه
خب 20 تا بدن من بشم 99...اصلا دلشون میاد؟؟؟
:5:
عزیز اگه بخوان بدن به 80 به بالا می دن به شما چیزی اضاف نمیشه که بخوای 99 بشی همونطور که تو اسفند 90 به بچه هایی که 90 آورده بودن یه نمره هم اضافه نشد تا دیگه جای اعتراضی هم نداشته باشن ... !

soheil

New member
عزیز اگه بخوان بدن به 80 به بالا می دن به شما چیزی اضاف نمیشه که بخوای 99 بشی همونطور که تو اسفند 90 به بچه هایی که 90 آورده بودن یه نمره هم اضافه نشد تا دیگه جای اعتراضی هم نداشته باشن
... !
my gOd!!!
ته شانسه دیگه!!!
نه شاید به دندون بیشتر بدن!!!
:13:

nasi77

New member
bache ha motmaennan roo curve bordan nomreharo! shayad yeki ke 75 shode bashe pass beshe vali yeki dg ke 85 shode pass nashe!

بالا