نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ali.esf

New member
اما با تصحیح مجدد پاس می کنند؟آیا سابقه داشته؟آیا نامه باید از دانشگاه ببریم؟چون دانشگاه ما امروز فکس کردند که نامه تصحیح و درباره ی اضافه شدن.اونا ساعت چند می رند که من هم همون موقع بیام.

بله، از بچه های سال بالایی دانشگاه خودمون سراغ دارم که همین روش رو انجام دادند و موثر بوده
قم هم راست میگه؛ اونجا هرکسی مودب تر و محترمانه تر برخوردکنه؛ اوناهم خیلی خوب کارشو راه میندازن...با سر و صدا راهی به جایی نمیبرن!
خب شما قدم اولو برداشتی، دانشگاه هم که فاکس کرده...شماره نامه ای که دانشگاهتون فرستاده تهران رو یادداشت کنید و پیشتون باشه و برید تهران
ساعت9 یا 10 دم وزارتخونن بچه های ما....شما هم همون حدودا همون جا باشید...قطعا از دانشگاهای دیگه هم میان...

dr sonia

New member
من که تبریزم، بچه های سراسری قبل امتحان 16 تا سوال رو دادن بهم گفتن بخون میاد.. ورقه رو گرفتم و تکه تکه ش کردم و گذاشتم زیر پام گفتم من میخوام نون بازوی خودم رو بخورم و همون لحظه بود که در میان صندلی های چیده شده حوزه امتحان محو شدم
:25r30wi:
ولی بچه ها جدی جدی من قبل امتحان اون صفحه ی وبلاگ تبریز و دیدم ولی تا آخر نخوندم چون اصلا فک نمیکردم سوالای ما باشن:sad:

simon

New member
من که تبریزم، بچه های سراسری قبل امتحان 16 تا سوال رو دادن بهم گفتن بخون میاد.. ورقه رو گرفتم و تکه تکه ش کردم و گذاشتم زیر پام گفتم من میخوام نون بازوی خودم رو بخورم و همون لحظه بود که در میان صندلی های چیده شده حوزه امتحان محو شدم
دیدمش این فیلمو اسمش فریاد زیر ابه
فریاد زیر اب بزنی میشه حباب

ali.esf

New member

منم یکی از همون افراد این 16سوال رو برام میل کرد و گفت بخون میاد تو امتحان...منم ازش تشکر کردم و خوندم
ولی...
ولی......بعد از امتحان در کمال....رفتم لوشون دادم!!! به نظرتون من چجور آدمیم!!؟:دی:whistle:

nazlii

New member
چمن خیلی ناراحت شدم یعنی چی وقتی نمره میدن باید به همه برابر بدن دیگه این چه وضییه p89شمام نگران نباش ایشالا پاس میشی

qom

New member
گونه هامو بوشوندم باهاش عمووووووووو!:sarma: عمو چرا دیشب نیومدی؟خیلی بد شدی!

بلا شدم اصلا! دیشب خوب نبودم . فقط کسی که میخواست از آوارگی هاش بگه و بشینه باهام تو دوود محو بشه!! میتونست
قابل توجه محو شوندگان در افق . من ترجیه میدم تو دود محو بشم

qom

New member
منم یکی از همون افراد این 16سوال رو برام میل کرد و گفت بخون میاد تو امتحان...منم ازش تشکر کردم و خوندم
ولی...
ولی......بعد از امتحان در کمال....رفتم لوشون دادم!!! به نظرتون من چجور آدمیم!!؟:دی:whistle:
شما از نوادگان ابوموسی اشعری نیستی؟

dr ari

New member
بلا شدم اصلا! دیشب خوب نبودم . فقط کسی که میخواست از آوارگی هاش بگه و بشینه باهام تو دوود محو بشه!! میتونست
قابل توجه محو شوندگان در افق . من ترجیه میدم تو دود محو بشم

آخیییییییییییییییییییییییی عمو ازبس این مدت ب خودت فشارآوردی ب خاطرماها یدفعه دودشدی رفت....:riz304:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا