نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

miis.s

New member
:25r30wi:
منم یکی از همون افراد این 16سوال رو برام میل کرد و گفت بخون میاد تو امتحان...منم ازش تشکر کردم و خوندم
ولی...
ولی......بعد از امتحان در کمال....رفتم لوشون دادم!!! به نظرتون من چجور آدمیم!!؟:دی:whistle:

آدمی که کلی موقعیت محو شدن تو افق براش پیش میاد ولی بلد نیس ازش استفاده کنه =))

miis.s

New member
بلا شدم اصلا! دیشب خوب نبودم . فقط کسی که میخواست از آوارگی هاش بگه و بشینه باهام تو دوود محو بشه!! میتونست
قابل توجه محو شوندگان در افق . من ترجیه میدم تو دود محو بشم

عمو جون افق و دود تو این ایام رفتن تعطیلات، آقا علی پارتی داشت یه افق پیدا کرد واسمون که تا آخر عید اونجا محو شیم :))

simon

New member
بچه ها یادتون این عمو قمتون هی میامد میگفت قبول نمیشیم . امسال 7 تا میدن و ........... من بهتون هی مگفتم نترسین قبول میشیم

dr sonia

New member
تــا آغــاز ســال جديــد 1392 شمــسي 02 روز و 16 ساعت و17
دقيقه و 32 ثانیه زمان مانده است:thanks:

dr ari

New member
بچه ها یادتون این عمو قمتون هی میامد میگفت قبول نمیشیم . امسال 7 تا میدن و ........... من بهتون هی مگفتم نترسین قبول میشیم
آره دست درد نکنه نمیدونیم چطور جبران کنیم واست!:New (6)::p7977cujr38iyymsu8:

simon

New member
فریاد زیر آب همون فیلمه که داریوش جان اهنگشو خونده؟ وای اون آهنگه محشره :ایکس

افرین .اره یادم اونجایی که شما توش تقلبهای علوم پایه رو پاره کردین.ولی سانسورش کردن چون گوشه تصویر یکی نوشته بود مرگ بر شاه اون موقم که ....

miis.s

New member

یادمونه! حتما اونی هم که من با چماق دنبالش راه میفتادم عمو بوده نه تو!

qom

New member

لا اله الا الله. دوستان همه شاهدن من سکوت میکنم . سکوت سرشار از ناگفته هاست

miis.s

New member
افرین .اره یادم اونجایی که شما توش تقلبهای علوم پایه رو پاره کردین.ولی سانسورش کردن چون گوشه تصویر یکی نوشته بود مرگ بر شاه اون موقم که ....

خیر.. چون اهنگ داریوش رو گذاشته بودن رو اون صحنه انسان دوستانه من، ترسیدن بینندگان زیادی احساساتی بشن و گریه امونشون نده!

ali.esf

New member
عمو جون افق و دود تو این ایام رفتن تعطیلات، آقا علی پارتی داشت یه افق پیدا کرد واسمون که تا آخر عید اونجا محو شیم :))

بعله؛ پارتیمم همونطوری که گفتم عمه ی مهربان متقلبان تبریزین! :| :دی

ali.esf

New member

آره یادمه؛ نوستراداموسم میگفت 21دسامبر2012 دنیا تموم میشه! ماهم الان تو افق تخیل دود دنیا محویم!! =))

p89

New member
چمن خیلی ناراحت شدم یعنی چی وقتی نمره میدن باید به همه برابر بدن دیگه این چه وضییه p89شمام نگران نباش ایشالا پاس میشی

ممنون.امسال عیدم عزا شده.ما خیلی از تهران فاصله داریم باید این همه راه تا اونجا برم و ندونم چی میشه.همش دارم گریه میکنم.لطفا برای من دعا کنید.لطفا آقای علی اصفهانی زمان دقیق رفتنشون رو که فهمیدی به منم بگید.ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا