نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

dr.masooud

New member
اقا 100% با کارت موافقم باید اصلا بدیمش به خبر گذاری ها .فقط کوتاه نیان به خدا اگه کوتاه نیام و نترسم ریشه همشونو میکنیم.

fekr mikonin baraye chi be esfand 90 nomre kam dadan.
bara in bud ke mozu resane ii shode bud o ba bache ha laj karde budan.
age ba ma laj konan kheili bad mishe.
behtare moshkelemuno ba harf zadan o ba khubi hal konim na daava. motmaen bashin in vasat ma zarar mikonim . vagarna vezaratkhune chizish nemishe. takzib mikonan mire peye karesh

dr.masooud

New member
behtare moshkelemuno ba harf zadan o ba khubi hal konim na daava. motmaen bashin in vasat ma zarar mikonim . vagarna vezaratkhune chizish nemishe. takzib mikonan mire peye karesh.

Dr.Amir

New member

با سلام،
ما اونروزی که رفتیم وزارتخونه(دوشنبه)؛ همگی تحویلمون گرفتن و حتی با همون مدرک ناقص، تقلب رو تایید کردن...بعدش اومدیم اصفهان و با تلفن پیگیر ناممون شدیم که باز هم رفتارشون خوب بود و گفتن در حال پیگیریه...
اما...
اما امروز که تماس گرفتم با دکتر اسدی(دبیر شورای عالی آموزش علوم پایه)؛ کاملا نظرشون برگشته بود و گفتن تقلب نشده و شروع کردن به بنده تهمت زدن که ما رفتیم وبلاگ تبریز رو هک کردیم و اصلا این وبلاگ ساختگیه خودمونه!!!!!!! در آخر من رو با مدعیین تقلب در انتخابات 88 قیاس کردن!!!!!
من احتمال میدم این تغییر رفتار کاملا از ترسشونه و این رفتار بی برنامه و بی فکر از قبول داشتن تقلب توسط این مسئول محترم و از طرفی خواستار سرپوش گذاشتن بر این موضوع از طرف وزارتخونه نشئت میگیره....یعنی میخواسته من رو بترسونه که دیگه پا پس بکشم!!!
اما من وقتی تهران بودم، هم ایشون و هم دکتر جوقطایی(رییس بخش امنیت سوالات)خیلی تاکیید کردن و از ما خواستن که این تقلب رو رسانه ای نکنیم و حتی جایی پخشش نکنیم...ولی وقتی دارم این رفتار ناعادلانه رو الان ازشون میبینم، دیگه نمیتونم ساکت بشینم، با عرض شرمندگی از همشون باید بگم که فردا به تمام خبرگزاری ها این مدارک تقلب رو انعکاس میدم....چون تمام مدارک رو دو روز پیش هم به دکتر جوقطایی و هم به دکتر اسدی ایمیل زدم ولی متاسفانه جوابی ندادن!
از همگی هم خواهش میکنم از طریق دانشگاهشون و بچه هاشون نامه بنویسن و حتما اگه براتون مقدوره تا دیر نشده برید وزارتخونه تا راحت حقمونو نخوردن و تقلب رو نادیده نگرفتن!!
هر کسی هم مدارک رو میخواد به من میل بده تا بهش بدم:
alisadeqi92@gmail.com
متاسفانه چون دکتر سلیمانی راد شخصیت مهمی هستن در زمینه ی بافت و جنین و تشریح؛ بنابراین خیلی از مسئولین وزارتخونه بااینکه میدونن ایشون16سوال بافت و جنین رو به تبریزی ها لو داده، میترسن ایشونو زیر سوال ببرن! ولی ما نباید برای حفظ شدن وجهه ایشون ساکت بمونیم، حالا که مسئولین ترسو جرات ندارن!!!!!

لطفا به تابناك اطلاع بدين. !!!

abozzar

New member
بچه ها مطمئن مطمئن باشيد كه اينا زير بار اين تخلف انجام شده نميرن ، و هرگز هم حق به ما نميدن هرگز هرگز ، مگر اينكه وزير و رئيس جديد سنجش ببينيم .

simon

New member
behtare moshkelemuno ba harf zadan o ba khubi hal konim na daava. motmaen bashin in vasat ma zarar mikonim . vagarna vezaratkhune chizish nemishe. takzib mikonan mire peye karesh.

الان وضع سیاسی مملکت فرق میکنه اگه اخبارو شنیدی مجلس و نظام رهبری اصلا خوششون از وزارت بهداشت و وزیرش( که به خاطر برادر رئیس مجلس بر کنار شد) نمیاد

simon

New member
بچه ها مجلس بهترین جا واسه کمک به ماست الان.اونا الان منتظر اتو هستن از وزارت بهداشت

dr.masooud

New member
الان وضع سیاسی مملکت فرق میکنه اگه اخبارو شنیدی مجلس و نظام رهبری اصلا خوششون از وزارت بهداشت و وزیرش( که به خاطر برادر رئیس مجلس بر کنار شد) نمیاد

vaze siasi ro vel konin. fekr mikonin vezaratkhune miad ghabul mikone ke are ma taghalob kardim. una be hich vajh khodeshuno zire soal nemibaran. akharesh maim ke zarar mikonim.
ya migan emtehan laghve ya nomre baft o janin o az daneshgahe taz kam mikonan,
kolan vase ma sudi nadare.
ma bayad ba khoshi harfemuno bezanim ta baramun kari konan. vagarna laj mikonan

abozzar

New member
بچه ها مطمئن مطمئن باشيد كه اينا زير بار اين تخلف انجام شده نميرن ، و هرگز هم حق به ما نميدن هرگز هرگز ، مگر اينكه وزير و رئيس جديد سنجش ببينيم .

من اونروز هم به دو تا از بچه هاي همينجا گفتم كه : بهتره حرف از باطل شدن امتحان بزنيم تا اونا حداقل 20 يا 30 تا نمره بدن ، چون هرگز نميان امتحاني به بيخودبودن اين امتحانو باطل كنن .

آخرین ویرایش:

simon

New member
vaze siasi ro vel konin. fekr mikonin vezaratkhune miad ghabul mikone ke are ma taghalob kardim. una be hich vajh khodeshuno zire soal nemibaran. akharesh maim ke zarar mikonim.
ya migan emtehan laghve ya nomre baft o janin o az daneshgahe taz kam mikonan,
kolan vase ma sudi nadare.
ma bayad ba khoshi harfemuno bezanim ta baramun kari konan. vagarna laj mikonan

اخه اونا نمیخوان قبول کنن

abozzar

New member
من اونروز هم به دو تا از بچه هاي همينجا گفتم كه : بهتره حرف از باطل شدن امتحان بزنيم تا اونا حداقل 20 يا 30 تا نمره بدن ، چون هرگز نميان امتحاني به بيخودبودن اين امتحانو باطل كنن .

قم جان كجايي؟؟؟

abozzar

New member
وقتي قم جان تا اين موقع شب نيومده كه خبري بده ، احتمالا خبر خوشحال كننده اي نداشته ...
ديشب چقدر خنديديم ...

ali.esf

New member
آقا من خیلی عصبانیم!!!
از طرز حرف زدن امروز دکتر اسدی خونم به جوش اومده!!!:mad:@@@@
فعلا آتش زیر خاکسترم......
یه عده تقلب میکنن یه آبم روش، یه عده میرن تقلب رو فاش میکنن؛ بعد جناب قاضی فاش کننده رو متهم میکنه، جناب متقلب هم هرهر میخنده!!!!
:mad:@@@@@@

abozzar

New member
آقا من خیلی عصبانیم!!!
یه عده تقلب میکنن یه آبم روش، یه عده میرن تقلب رو فاش میکنن؛ بعد جناب قاضی فاش کننده رو متهم میکنه، جناب متقلب هم هرهر میخنده!!!!

علي جان تو هم خبراي خوبي ميدادي ، كه امروز ...

simon

New member
آقا من خیلی عصبانیم!!!

ببین هر کسی بهت تهمت فتنه زده که نوشته بودی .میتونی روزگارشو سیاه کنی.بچه نترسین برد تو دست ماست

qom

New member
وقتي قم جان تا اين موقع شب نيومده كه خبري بده ، احتمالا خبر خوشحال كننده اي نداشته ...
ديشب چقدر خنديديم ...

راستش من چون هیچی نداشتم که بگم ترجیح دادم که نیام . مث باباهایی که شب چیزی توی دستاشون نیست و میان . راستی سلام بچه ها.

qom

New member
بعضی موقع ها فک میکنم اگه منم روزی به مقامی برسم اینطور میشم؟
خانم شیدا از شما گله دارم.
والا من هم 20 روز خوندم که مفیدم 7 روز بود.
نتونستم خبری از دکتر حسن زاده گیر بیارم .
امشب کلی با بچه های کلاسمون دعوا کردم و تو اس ام اس بی خیال خطابشون کردم.
مرد باشین دستاتونم مشت کنین چرا ترسیدین؟
امشب در مورد این ها باهاتون حرف میزنم!!
و همیطور آنالیز رفتاری خود مان!
و ستاره ها از زاویه ای دیگر

simon

New member
:smiliess (10)::smiliess (10)::smiliess (10): بچه ها تو این عکس خلیی حرف ها هست.خنده تاخ خستگی و نا امیدی که داره خداحافظی میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا