نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sheida

New member
نتیجه کلی کی میاد؟توی سنجش پی میاد اول یا اموزش دانشگاه؟یه سری از بچه های ما میگفتن 26-28 اسفند.حالا نمی دونم از کجا این تاریخو دراوردن!اگه کسی اطلاعی داره لطفا به ماهم اطلاع رسانی کنه

simon

New member
راستش من چون هیچی نداشتم که بگم ترجیح دادم که نیام . مث باباهایی که شب چیزی توی دستاشون نیست و میان . راستی سلام بچه ها.

قم .بگو اگه چیزی از این حسن زاده دستت اومده .ما طاقتش داریم. بگو خواهشا

ali.esf

New member
نتیجه کلی کی میاد؟توی سنجش پی میاد اول یا اموزش دانشگاه؟یه سری از بچه های ما میگفتن 26-28 اسفند.حالا نمی دونم از کجا این تاریخو دراوردن!اگه کسی اطلاعی داره لطفا به ماهم اطلاع رسانی کنه

طبق اعلام رسمیشون در قبل از امتحان؛ نتیجه کلی باید فردا بیاد!:دی
ولی تا حالا که حتی کلید تصحیح و نهاییم نیومده! من فکر میکنم با این وضعیت وزارتخونه بره برای بعد از عید!
کلید تصحیح توی سنجش پی میاد...ولی نتیجه نهایی اعلام میشه به دانشکده ها و آموزش دانشکده داخل بورد میزنه

sheida

New member
بعضی موقع ها فک میکنم اگه منم روزی به مقامی برسم اینطور میشم؟
خانم شیدا از شما گله دارم.
والا من هم 20 روز خوندم که مفیدم 7 روز بود.
نتونستم خبری از دکتر حسن زاده گیر بیارم .
امشب کلی با بچه های کلاسمون دعوا کردم و تو اس ام اس بی خیال خطابشون کردم.
مرد باشین دستاتونم مشت کنین چرا ترسیدین؟
امشب در مورد این ها باهاتون حرف میزنم!!
و همیطور آنالیز رفتاری خود مان!
و ستاره ها از زاویه ای دیگر

چه گله ای؟اقا من یه حرفی زدم ولی الان چند ساعته دارم جواب پس میدم!:tsimuzpzwoap1t9y3o7

miis.s

New member

بچه های ما که همه منتظرن فردا نتایج رو بزنن به بولتن دانشگاه رسوا شیم :))

qom

New member
اینم خبر از دکتر حسن زاده
به جون مامانم همین الان یکی زنگ زد گفت دکتر حسن زاده رله است . والا دیگه نمیدونم . گفتم چطور مگه؟؟؟ گفت آشناست بابا

miis.s

New member
آیکون حال این روزهای من از درون ---> :1dco2x0p1lilzhfpg1t

آیکون حال این روزهای من از بیرون ---> :rolleyessmileyanim:

ali.esf

New member
به جون مامانم همین الان یکی زنگ زد گفت دکتر حسن زاده رله است . والا دیگه نمیدونم . گفتم چطور مگه؟؟؟ گفت آشناست بابا

خب اگه آشنا داری پس بش بگو باش حرف بزنه نمره بدن

miis.s

New member

قم جان خبرای بد رو از ما مخفی نکن بگو ما طاقتشو داریم :|

rozbanoo

New member
حال من دست خودم نیست
دیگه آروم نمیگیرم
:1dco2x0p1lilzhfpg1t:shocked::black_eyed:

qom

New member
بچه ها همش با خودم فک میکنم آیا ما کم داریم اعتراض میکنیم؟ آیا اسفند 91 بیخیال تر شدن؟ آیا آزمون رو بهتر دادن ؟ تا به این نتیجه رسیدم.
کامنت های شهریور 91 رو که داشتم نگاه میکردم تا صفحه 85 که رسیده کلید اصلاحیه اومده بود و ما الان تو صفحه 140 ایم و هنوز داریم تو سر و کله خودمون میزنیم. پس تب و التهاب این آزمون بیشتره که میشه نتیجه گرفت امتحان پر حرف و حدیث تریه.
ضمنا نگاه که میکردم شاید یک دونه بود که ستاره داشت اما اینجا ماشالا همه گوی سبقت رو از هم ربودن. خوب شاید ما فک میکنیم بچه ها عین خیالشون نیس

miis.s

New member
بچه ها همش با خودم فک میکنم آیا ما کم داریم اعتراض میکنیم؟ آیا اسفند 91 بیخیال تر شدن؟ آیا آزمون رو بهتر دادن ؟ تا به این نتیجه رسیدم.
کامنت های شهریور 91 رو که داشتم نگاه میکردم تا صفحه 85 که رسیده کلید اصلاحیه اومده بود و ما الان تو صفحه 140 ایم و هنوز داریم تو سر و کله خودمون میزنیم. پس تب و التهاب این آزمون بیشتره که میشه نتیجه گرفت امتحان پر حرف و حدیث تریه.
ضمنا نگاه که میکردم شاید یک دونه بود که ستاره داشت اما اینجا ماشالا همه گوی سبقت رو از هم ربودن. خوب شاید ما فک میکنیم بچه ها عین خیالشون نیس

جو صمیمی تره واسه همین به مراتب تعداد ستاره ها و صفحات هم بالاتره

qom

New member
راستی امروز واستون استخاره کردم خووووووب اومد ! اگه اعتقاد دارین البته. البته کسی واسم این کار رو کرد که خیلی بهش اعتقاد دارم.

rozbanoo

New member
دفترچه خاطرات غضضنفر:
من از عمرم چه فهمیدم
نفهمیدم چه فهمیدم
همین اندازه فهمیدم
که فهمیدم نفهمیدم!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا