نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rozbanoo

New member
راستی امروز واستون استخاره کردم خووووووب اومد ! اگه اعتقاد دارین البته. البته کسی واسم این کار رو کرد که خیلی بهش اعتقاد دارم.

منم فال حافظم خوب بود
شما تو قم استخاره میگیرید
ما تو شیراز فال حافظ

هردوش هم قبول دارم البته

sheida

New member
من اگه جای مقامات وزارت خونه بودم امتحان علوم پایه و پره انترنی رو برمیداشتم.یا حداقل واسه سکوت بقیه امتحان میگرفتم ولی همرو پاس میکردم!!!!

ولی چه کنم که چیزی جز یه دانشجوی ترم پنجی منتظر نتیجه علوم پایه بیش نیستم! و دست گدایی برای 8نمره!!!:14:

qom

New member
منم فال حافظم خوب بود
شما تو قم استخاره میگیرید
ما تو شیراز فال حافظ

هردوش هم قبول دارم البته
وای من حافظ رو خیلی قبوووووول دارم. استخاره من از این حاچ آقایی ها نبود . با تسبیح بود ! اون کسی هم که بهش اعتقاد داشتم مامانم بود.

ali.esf

New member
خب بچه ها؛ شب همگی بخیر
من برم بخوابم که فردا بازهم ازطریق رییس دانشگاه و حراست کلمون اقدام کنم
باشد که حقی نا حق نشود....
خدا نگهدار همگی:)

rozbanoo

New member
وای من حافظ رو خیلی قبوووووول دارم. استخاره من از این حاچ آقایی ها نبود . با تسبیح بود ! اون کسی هم که بهش اعتقاد داشتم مامانم بود.

کی بهتر از مامان:heart:

فال منم این بود: نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد
عالم پیر دگر باره جوان خواهد شد

qom

New member
من اگه جای مقامات وزارت خونه بودم امتحان علوم پایه و پره انترنی رو برمیداشتم.یا حداقل واسه سکوت بقیه امتحان میگرفتم ولی همرو پاس میکردم!!!!

ولی چه کنم که چیزی جز یه دانشجوی ترم پنجی منتظر نتیجه علوم پایه بیش نیستم! و دست گدایی برای 8نمره!!!:14:

خجالت نمیکشی میگی 8 نمره ؟ ای بابا

Daneshju92

New member
بچه ها جو اینجا رو خیلی دوست دارم...خدا کنه به حق همین صمیمیتی که اینجا بینمونه هممون پاس شیم و از این امتحان خلاص شیم...
مرس ار qom و rozbanoo که انقدر فکر همه این...
علی اقا شمام اروم باش با عصبانیت کار به جایی نمیبریم...شب همگی خوش..خوابای رنگی ببینین.

qom

New member
درسای روان تغذیه اندیشه و زبان و ژنتیک و جنین سخت بودن که من از جنین که سر در نمیارم اما روان اندیشه و زبان و تغذیه خودش میشد حدودا 36 تا میشه که من از اینا فک کنم 12 تا زدم! که خوب معمولش حدود 21 20 بود یعنی 9 8 تا . حالا حسابش رو بکن همه 9 8 تا بالا تر بودن اگه این درسا تو وضعیت عادیه خودش بود. خوب اوضاع خیلی فرق میکرد. اینجاس که امتحانی رو سخت میکنه .

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا