نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

qom

New member
bunnyearsmiley: شبتون خوش.خوابای سیاه سفید ببینین

بچه های اینجا خیلی روشما حساب وا می کنن و خیلی شمارو قبول دارن.:bunnyearsmiley: خوش به حالتون

جدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ قربون همشووووووون . آخه بهشون انرژی میدم . انرژی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی

miis.s

New member
با سلام و عرض شب بخیر من هم خوابم نمی اد

سلام علیکم.. در ضمن یکی از دوستان من هم چند روز پیش مشهد بودند گفتم دعا بکنن واسه قبولی همه و برقراری عدالت.. ایشالا امام رضا و خواجه شیرازی و مادر شما واسطه دعاهای ما باشند

mig mig

New member
بچه ها من خيلي حالم بده!
انقد رفتم تو خودم ك ميترسم غرق شم!!!
بياين همه با هم دعا كنيم 90 ب بالاها ك خيالشون جمعه بيچاره ماها ك شكل علامت سوال شديم از بس پرسيديم چن نمره ميدن چن نمره ميدن!
بابام بهم گفت بعد 2.5 سال اگه نتوني 50% سوالارو جواب بدي ك هيچي!

mig mig

New member
منم اينجارو خيلي دوس دارم.:thanks:
اخه روم نميشه با دوستاي خودم بحرفم!
اخه اكثرشون 90 ب بالان!!!

آخرین ویرایش:

miis.s

New member
بچه ها من خيلي حالم بده!
انقد رفتم تو خودم ك ميترسم غرق شم!!!
بياين همه با هم دعا كنيم 90 ب بالاها ك خيالشون جمعه بيچاره ماها ك شكل علامت سوال شديم از بس پرسيديم چن نمره ميدن چن نمره ميدن!
بابام بهم گفت بعد 2.5 سال اگه نتوني 50% سوالارو جواب بدي ك هيچي!

اینطوری نگو.. 50 درصد سوالا چیز کمی نیست..
ببین ما کنکور دادیم خوب؟ ولی واسه قبولی پزشکی که تاپ رشته هاس لازم نبود 50% سوالا رو بزنیم.. با اینکه همه درسای دببیرستان رو در حد 20 بلد بودیم! چه برسه به دانشگاه!

soccermahdi12

New member
من دیروز(شنبه) زنگ زدم بخش سنجش وزارتخونه، گفتن نمره ها رو 27ام یا 28ام میدن دست دانشگاه. چند احتمال:
1- این تاریخ پرت رو گفتن که ما صبرمون بره بالا
2- این تاریخ پرت رو گفتن که بعدش تعطیلات باشه و کسی نتونه اعتراض کنه که چرا نمره ها نیومد
3- این تاریخ پرت رو گفتن، چونواقعن میخوان تو همین تاریخ پرت جوابارو بدن(کمترین احتمال)

زنگ بزنیم بخش شکایات وزارتخونه، بگشم اینا میگفتن 20ام، حالا مارو به 28ام حواله میدن!:smiliess (14)::mad_majidonline:

miis.s

New member
من دیروز(شنبه) زنگ زدم بخش سنجش وزارتخونه، گفتن نمره ها رو 27ام یا 28ام میدن دست دانشگاه. چند احتمال:
1- این تاریخ پرت رو گفتن که ما صبرمون بره بالا
2- این تاریخ پرت رو گفتن که بعدش تعطیلات باشه و کسی نتونه اعتراض کنه که چرا نمره ها نیومد
3- این تاریخ پرت رو گفتن، چونواقعن میخوان تو همین تاریخ پرت جوابارو بدن(کمترین احتمال)

زنگ بزنیم بخش شکایات وزارتخونه، بگشم اینا میگفتن 20ام، حالا مارو به 28ام حواله میدن!:smiliess (14)::mad_majidonline:

گزینه3 .. عین پارسال

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا