نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

dr.

New member
واقعا وجود پست رمزدار( كه بنده به شخصه ايمان دارم تا ٢،٣هفته مونده به امتحان همچين پستي نداشتيم) و پاك كردن پستهايي مربوط به تاريخ و ساعت و محل ازمون نشون دهنده ي اينه كه ما سوالارو داشتيم؟؟!!!!!
اينه عدالتي كه ميگي؟؟
خدارو شكر ما هيچ گناهي نداريم
اگر ذره اي تقلب كرديم يا نكته اي غير از چيزي كه همه ي كشور خوندن داشتيم انشاالله خدا از ما نگذره و تك تك ما با بدترين نمرات در امتحاناتمون بيفتيم اون دنيا هم مجازات سختي بشيم
خونم به جوش اومد اين مطلبارو خوندم
خدا لعنت كنه كسي كه شايعه درست كرده و انشاالله جوابشو از خدا بگيره.

ali.esf

New member
دوست عزیز؛ اصلا نیازی به عصبانیت نیست؛ اگه تقلبی صورت ندادید اصلا نیازی نیست این همه پرخاشگرانه صحبت کنید!
من نگفتم پستای اطلاعیه های آزمون و کارت و .... رو پاک کردید! گفتم یه سری پست خودم به شخصه از وبلاگتون مبنی بر نکات درسی دیدم که همشون هم برای ادامه مطلبشون رمز میخواستن.دیگه این رو انکار نکن خواهشا!شاید به نظرت خطای دید داشتم!!!آخه پست اطلاعیه زمان آزمون و کارت و .... رمز میخواد برای چی
؟!:))
من اگه خودم کسی بودم که شایعه راه انداختم، وقتی تهران بودیم مسئله ی وبلاگ شما رو هم میگفتم.ولی از اونجایی که نمیشه بی مدرک صحبت کرد، چیزی نگفتم؛ چون پستاتون رو پاک کرده بودید!اگه میخوای، متن ناممون به تهران رو برات میل کنم!؟
آره منم امیدوارم که کسی که دروغ میگه و شایعه میسازه و بی اساس حرفی میزنه، مثل همون فردی که حق افرادی رو میخوره مجازات بشه.
دیگه نیازی به بحث نیست. خدا خودش حقیقتو میدونه.شما هم اصلا نگران نمره هاتون نباشید، چون کسی مدرکی نداره که بتونه محکومتون کنه.مدارک از وبلاگتون حذف شدن....
موفق باشید

simon

New member
همش تقصیر امریکاست( واسه اینکه روحیتون عوض بشه)
بابا چرا باهم دعوا میکنین هدف همه ما یکی هست اونم قبولی در امتحان.اگه باهم باشیم پیروزیم واگر نه ....

dr.

New member
والا من همونجور كه گفتم ورودي ٨٩ نيستم و اي وبلاگ رو هم از ٣هفته مونده به ازمون كاملا نگاه كردم از قبلش اگاهي ندارم كه ايا پست رمزداري بوده يا نه
اما ديگه اينقد حاليم هست كه اگه نكته اي بوده باشه در جريان باشم
برادر من شما هم اگه چنين چيزي بهت ميگفتن خون خودتو ميخوردي
چون از مسئول وب اطلاعي ندارم فعلا نميتونم بگم كه ايا مطلب رمزداري داشتيم يا نه
اما ايمان دارم كه سوال علوم پايه نبوده يا حتي نكته اي از يكي از ٢٠٠ سوال علوم پايه.
اگه سوالات رو تصحيح كنن ازجوابهايي كه دوستان تبريزي دادن ميشه فهميد كه در جنين شناسي شاهكار زدن و همگي عالي جواب دادن
ما بيچاره ها كرماني رو هم خواهند ديد كه مثل هرسال و بعضا خيلي بدتر از هر سال شديم.

m.dr

New member
khob pas age intorie bayad nomre janino b hame bedan:thumbsupsmileyanim::thumbsupsmileyanim::thumbsupsmileyanim:

dr.

New member
نمره جنين كه هيچي نيست
بايد خيلي بيشتر از اين حرفا بدن

simon

New member
طبق یکسری بررسی های دقیق توسط چندتا از استادهای برجسته سئوالهای امسال علوم پایه دندانپزشکی 26 تا غلط وجود داشت که 20% انها نامفهوم 70% کلا اشتباه خوانندند.متاسفانه این اساتید حاضر نشده بودن نتیجه کارشون را در زمانی که هنوز فرصت اعتراض بود بدن .فقط امیدوارم درست و تا اونجایی که میتونن غلط ها رو تصحیح کنن.

doci.shishi

New member
لطفا تا آخرشو بخوانید
با سلام خدمت همه
بنده نماینده بچه های ورودی مهر89 اصفهان هستم.
خواستم بگم که بر اساس آنالیزی که طبق نمرات بچه ها بر اساس کلید اولیه انجام دادیم و طبق مقایسه ی این آنالیز با نمرات اولیه ی بچه های مهر88 دانشگاه خودمون به این نتایج رسیدیم:
از165نفری که از بچه های مهر88(سال88 ورودی بهمن نداشتن، برای همین تعدادشون زیاده)دانشگاه خودمون در آزمون اسفند90 حضور داشتن،15نفر طبق کلید اولیه ی منتشره از سوی وزارتخونه، موفق به کسب نمره ی قبولی نشدن.اما برای ما بچه های مهر89 این اعداد بدین صورته: از102نفری که 10اسفند91 امتحان دادیم؛ بر اساس کلید اولیه؛37نفر نمرشون زیر100ئه...و این به وضوح نشان دهنده ی سطح بسیار سخت سوالاته.
ما دوشنبه رفتیم وزارتخونه.روزای قبلشم با چندین نفر از نماینده های شهرای دیگه تماس گرفتیم و خواستیم که آنالیز و آمار دقیقی دربیارن و دوشنبه هماهنگ همه باهم بریم وزارتخونه، ولی از اونجایی که کسی آنالیز دقیقی از نمره های بچه هاشون نداشت؛ دوشنبه فقط بچه های اصفهان بودن که موج اول اعتراضات رو راه انداختن. ما اعتراضمون بر دو مورد بود:1- سختی سوالات وسطح پایین نمرات که هیچ روش و منطق آموزشیی این آمار افتاده رو منطقی نمیدونه. 2- لو رفتن سوالات جنین در شب قبل از امتحان در وبلاگ تبریز(که با مدرک ارائه کردیم)
ما حتی وبلاگ کرمانی ها رو هم دیده بودیم که قبل از علوم پایه چندین پست در مورد نکات مهم درسی در مورد علوم پایه در قسمت ادامه ی مطلبشون گذاشته بودن، ولی از اونجایی که رمز داشت و همچنین بلافاصله پس از امتحان، اون پست ها حذف شد؛ وقتی رفتیم تهران، چون مدرکی برای اثبات ادعامون نداشتیم، حرفی از کرمان نزدیم.ولی از طریق دوستانم و رابطینی که در کرمان دارم، این تقلب و لو رفتن سوالات مثل روز برام روشنه....
واقعا نمیدونم چرا یه امتحان نمیتونه هیچوقت سالم برگزار بشه!؟ علاوه بر این لو رفتن سوالات، ما هر دوره شاهد برگزاری کلاس هایی در تهران توسط بعضی از اساتید طراح و بورد هستیم!!!
در وزارتخونه، خیلی خوب باهامون برخورد کردن؛ از معاون آموزشی(آقای دکتر عین اللهی)گرفته تا رییس رسیدگی به شکایات(آقای دکتر عسگرزاده)،رییس بخش آزمونها(آقای دکتر رضاییان و اکنونم شده آقای دکتر اسدی)، رییس سنجش علوم پایه(آقای دکتر سراجی) و آقای دکتر جوقطایی که رییس بخش امنیت سوالا بودن....گفتن حتما رسیدگی خواهد شد؛ ان شاالله که واقعا هم رسیدگی کنن.
اونطوری که معاون دکتر رضاییان به من گفتنم مثل اینهکه سه شنبه هم دانشجویان 4دانشگاه رفتن وزارتخونه و اعتراض کردن.هم مسئله سختیو گفتن و هم مسئله تبریز و کرمان...
ولی اصلا نگران نباشید چون از منبع موثقی خبر دارم که احتمال باطل شدن و برگزاری مجدد امتحان صفره
راه حلی که ما دوست داریم اجرا بشه اینه که:اضافه کردن نمره قابل توجهی به همه ی دانشگاه ها به غیر از دو دانشگاه تبریز و کرمان؛ یا اینکه به اون دو دانشگاه کمتر اضافه کنن.و اینکه امتیازات مورد نظر این آزمون رو به ماکس بچه های کرمان که 189شده اختصاص ندن! اما از اونجایی که در مورد دانشگاه کرمان مدرکی در دست نیست، احتمال برخورد با کرمانیا صفره!:(
ما اصفهانیا سهم تلاش خودمونو انجام دادیم؛ امیدوارم بقیه ی دانشگاه ها هم با اعتراضات خود صدا رو به گوش مسئولین برسونن
امید به خدا، ان شاالله که در انتها همه شاد بشن و پاس بشیم و مسئولین سعی بر ایجاد عدالت داشته باشن

azize man man khodam kermani hastam
chera alaki shayee dorodt mikonid
avalan on nomre 189 shayee ye pesare bode va maxe ma 155 hast
saniyan man age khodam soalaro dashtam ke nemiramtam to amozeshe daneshgahemon peygiri vase tabriz
hata khode ma to weblogaye baghiye neveshtim biyayn peygiri konim
cheghad ma badbakhtim ke poshtemon harf dar miarin
man khodam az key bekhatere 89 shodanam daram inja hers mikhoram
tazasham ma aslan hichvaght poste ramz dar nadashtim on male tabrize ke neveshte bodan ramz mikhano az namayande begiran vali motmaen bashin chobe harfatono mikhorin

doci.shishi

New member
همش تقصیر امریکاست( واسه اینکه روحیتون عوض بشه)
بابا چرا باهم دعوا میکنین هدف همه ما یکی هست اونم قبولی در امتحان.اگه باهم باشیم پیروزیم واگر نه ....

simon jan ma az roze aval ba ham bodim, hata khode man omadam goftam amozeshemon tebghe ye asl gofte berim eteraz konimo in harfa ama in ali bejaye inke ba mantegh harf bezane yechi shenideo mige
ma hichvaght ramz nadashtim man avalin bar ramz ro to webe tabriz didam
hichvaght ham posti darin zamine darsi nadidam vagarna manam mikhondam hadaghal 100 shamo vase aramesh inja nayam
moshkele ma ine saket bodimo montazere javaba nahai
ama bedonid khoshko tar ba ham misoze ma ke nadashtim shayad khode esfehan dashte va mikhad rad gom koni kone
bejaye be jone ham oftadan fekre chare bashid
motmaen bashin alan tabrizo teh daran be ma mikhandan

dr.a

New member
اقا کی گفته بچه های تبریز سوالات جنین و داشتن؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟من خودم دانشجوی بین الملل ارس هستم. دکتر سلیمانی راد هم واسه کلاسای علوم پایه اومدن بهمون تدریس کردن . البته فقط بافت و اومدن . و اصلا کلاس جنین تشکیل نشد. و توی کلاس بافت هم فقط اومد زر زدو رفت و دقیقا کتاب بافت خودشو گذ اشت جلومون و گفت همشو بخونیم و فقط رفع اشکال کرد. البته کلاسای ما با بچه های سراسری جدا بود و من اطلاع ندارم که تو کلاس اونا چی گذشته. اگه هم اعتراض میدین و میگین سوالای چنین و بچه های تبریز داشتن لطفا اول دقیق بررسی کنین بعد حرفای چرت بزنین. چون ما ارس هارو هم جزو تبریز می دونن اونوقت به ما هم کم نمره میدن. لطفا بگین بچه های سراسری تبریز نه بچه های تبریز :smiliess (2): این بچه های سراسری تبریز که هیچ خیرشون به ما نمیرسه .حالا هم شرشون به ما می رسه:mad_majidonline:

dr.a

New member
این بچه های سراسری تبریز کجااااااان؟ بیان پاسخگو باشن. اگه ای حرفایی که بچه ها می گن درسته که بیان قضیه رو بگن اگه هم این حرفایی که بچه ها می گن درست نیست بیان ار خودشون دفا کنن.

maj

New member
manam motmaenam teh anatomyo dashte hafte akhar kelas anatomy vasashon gozashtan tabrizm janino dasht yeki az rofagham gir avorde bod behem goft bia bekhonim goftam omran biad nakhondam pashimon shodam bikhial ino k oftadam bad ead shoro mikonam k dige nayoftam oft dare 2bar biofti

dr.a

New member
لطفا تا آخرشو بخوانید
با سلام خدمت همه
بنده نماینده بچه های ورودی مهر89 اصفهان هستم.
خواستم بگم که بر اساس آنالیزی که طبق نمرات بچه ها بر اساس کلید اولیه انجام دادیم و طبق مقایسه ی این آنالیز با نمرات اولیه ی بچه های مهر88 دانشگاه خودمون به این نتایج رسیدیم:
از165نفری که از بچه های مهر88(سال88 ورودی بهمن نداشتن، برای همین تعدادشون زیاده)دانشگاه خودمون در آزمون اسفند90 حضور داشتن،15نفر طبق کلید اولیه ی منتشره از سوی وزارتخونه، موفق به کسب نمره ی قبولی نشدن.اما برای ما بچه های مهر89 این اعداد بدین صورته: از102نفری که 10اسفند91 امتحان دادیم؛ بر اساس کلید اولیه؛37نفر نمرشون زیر100ئه...و این به وضوح نشان دهنده ی سطح بسیار سخت سوالاته.
ما دوشنبه رفتیم وزارتخونه.روزای قبلشم با چندین نفر از نماینده های شهرای دیگه تماس گرفتیم و خواستیم که آنالیز و آمار دقیقی دربیارن و دوشنبه هماهنگ همه باهم بریم وزارتخونه، ولی از اونجایی که کسی آنالیز دقیقی از نمره های بچه هاشون نداشت؛ دوشنبه فقط بچه های اصفهان بودن که موج اول اعتراضات رو راه انداختن. ما اعتراضمون بر دو مورد بود:1- سختی سوالات وسطح پایین نمرات که هیچ روش و منطق آموزشیی این آمار افتاده رو منطقی نمیدونه. 2- لو رفتن سوالات جنین در شب قبل از امتحان در وبلاگ تبریز(که با مدرک ارائه کردیم)
ما حتی وبلاگ کرمانی ها رو هم دیده بودیم که قبل از علوم پایه چندین پست در مورد نکات مهم درسی در مورد علوم پایه در قسمت ادامه ی مطلبشون گذاشته بودن، ولی از اونجایی که رمز داشت و همچنین بلافاصله پس از امتحان، اون پست ها حذف شد؛ وقتی رفتیم تهران، چون مدرکی برای اثبات ادعامون نداشتیم، حرفی از کرمان نزدیم.ولی از طریق دوستانم و رابطینی که در کرمان دارم، این تقلب و لو رفتن سوالات مثل روز برام روشنه....
واقعا نمیدونم چرا یه امتحان نمیتونه هیچوقت سالم برگزار بشه!؟ علاوه بر این لو رفتن سوالات، ما هر دوره شاهد برگزاری کلاس هایی در تهران توسط بعضی از اساتید طراح و بورد هستیم!!!
در وزارتخونه، خیلی خوب باهامون برخورد کردن؛ از معاون آموزشی(آقای دکتر عین اللهی)گرفته تا رییس رسیدگی به شکایات(آقای دکتر عسگرزاده)،رییس بخش آزمونها(آقای دکتر رضاییان و اکنونم شده آقای دکتر اسدی)، رییس سنجش علوم پایه(آقای دکتر سراجی) و آقای دکتر جوقطایی که رییس بخش امنیت سوالا بودن....گفتن حتما رسیدگی خواهد شد؛ ان شاالله که واقعا هم رسیدگی کنن.
اونطوری که معاون دکتر رضاییان به من گفتنم مثل اینهکه سه شنبه هم دانشجویان 4دانشگاه رفتن وزارتخونه و اعتراض کردن.هم مسئله سختیو گفتن و هم مسئله تبریز و کرمان...
ولی اصلا نگران نباشید چون از منبع موثقی خبر دارم که احتمال باطل شدن و برگزاری مجدد امتحان صفره
راه حلی که ما دوست داریم اجرا بشه اینه که:اضافه کردن نمره قابل توجهی به همه ی دانشگاه ها به غیر از دو دانشگاه تبریز و کرمان؛ یا اینکه به اون دو دانشگاه کمتر اضافه کنن.و اینکه امتیازات مورد نظر این آزمون رو به ماکس بچه های کرمان که 189شده اختصاص ندن! اما از اونجایی که در مورد دانشگاه کرمان مدرکی در دست نیست، احتمال برخورد با کرمانیا صفره!:(
ما اصفهانیا سهم تلاش خودمونو انجام دادیم؛ امیدوارم بقیه ی دانشگاه ها هم با اعتراضات خود صدا رو به گوش مسئولین برسونن
امید به خدا، ان شاالله که در انتها همه شاد بشن و پاس بشیم و مسئولین سعی بر ایجاد عدالت داشته باشن

اقاي ali.esf اولا برو درست حسابي تحقيق كن بعد بيا بگو بچه هاي تبريز سوالارو داشتن . ما دانشجوهاي بين المملي ارس كه جزو دانشجوهاي تبريز حساب ميشيم نه پزشكيامون نه دندانامون سوالارو داشتيم، در ثاني دكتر سليماني هم فقط واسه ما كلاس بافت و تشكيل داد كه اومد گفت كتابشو همشو بخونيم و فقطً رفع اشكال كرد و فقط وقتمون تلف شد، و براي ما اصلا كلاس جنين تشكيل نشد. كلاس ما هم از بچه هاي سراسري جدا بود و هيچ اطلاعي ندارم تو كلاس اونا چي گذشته،شما كه اين جوري بدون اطلاعات دقيق هوار را انداختي كه بچه هاي تبريز سوالارو داشتن اول تحقيق كن بعد بگو، چون ماهارو هم جزو دانشگاه تبريز ميدوننو اون وقت فك مي كنن ما هم داشتيم به ما هم كم نمره ميدن، بايد بگي بچه هاي سراسري تبريز نه بچه هاي تبريز ،در ثاني اگه بچه هاي سراسري سوالاي جنين و داشتن بايد به تعداد سوالاي جنين ازشون كم بشه كه اونم جمعا جنين ٤ تا سوال بود، واسه خودتون هنو تعيين تكليف مي كنين كه به بچه هاي تبريز نمره قايل نشن، من از اونا طرفداري نمي كنم، ذاتا از سراسريا بدم مي اد چون هميشه فقط به ما ضرر ميرسونن ،در ضمن دانشجو چه گناهي كرده اگه يه استاد عوضي مي اد تو كلاسش سوالارو مي گه، مگه اونا استاد و تهديد كرده بودن يا رو سرش اسلحه گذاشته بودن كه بايد سوالارو بدي؟!!!! بايد با اون استاد عوضي برخورد بشه

abozzar

New member
اقاي ali.esf اولا برو درست حسابي تحقيق كن بعد بيا بگو بچه هاي تبريز سوالارو داشتن . ما دانشجوهاي بين المملي ارس كه جزو دانشجوهاي تبريز حساب ميشيم نه پزشكيامون نه دندانامون سوالارو داشتيم، در ثاني دكتر سليماني هم فقط واسه ما كلاس بافت و تشكيل داد كه اومد گفت كتابشو همشو بخونيم و فقطً رفع اشكال كرد و فقط وقتمون تلف شد، و براي ما اصلا كلاس جنين تشكيل نشد. كلاس ما هم از بچه هاي سراسري جدا بود و هيچ اطلاعي ندارم تو كلاس اونا چي گذشته،شما كه اين جوري بدون اطلاعات دقيق هوار را انداختي كه بچه هاي تبريز سوالارو داشتن اول تحقيق كن بعد بگو، چون ماهارو هم جزو دانشگاه تبريز ميدوننو اون وقت فك مي كنن ما هم داشتيم به ما هم كم نمره ميدن، بايد بگي بچه هاي سراسري تبريز نه بچه هاي تبريز ،در ثاني اگه بچه هاي سراسري سوالاي جنين و داشتن بايد به تعداد سوالاي جنين ازشون كم بشه كه اونم جمعا جنين ٤ تا سوال بود، واسه خودتون هنو تعيين تكليف مي كنين كه به بچه هاي تبريز نمره قايل نشن، من از اونا طرفداري نمي كنم، ذاتا از سراسريا بدم مي اد چون هميشه فقط به ما ضرر ميرسونن ،در ضمن دانشجو چه گناهي كرده اگه يه استاد عوضي مي اد تو كلاسش سوالارو مي گه، مگه اونا استاد و تهديد كرده بودن يا رو سرش اسلحه گذاشته بودن كه بايد سوالارو بدي؟!!!! بايد با اون استاد عوضي برخورد بشه

با سلام ، اگه واقعا شكايتي به سنجشp شده باشه، اونا نمره جنين كل تبريز نگاه ميكنن ،و شما كه مطمئنا بي گناهيد،خود به خود تبرئه ايد.

do . m

New member
یه چیزی . من از وقتی اینجارو خوندم استرس گرفتم . ینی ممکنه تو اصلاحیه که می دن نمره آدم کمتر بشه ؟ مثلاً اون پس بارو من پس بار زدم اصن . اینارو درست کنن نمره م کمتر می شه ینی ؟ :((

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abozzar
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا