نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

چکاوک

New member
نه ببخشید من منظورم اینه که پس بار میشه شما اینو که گفتم بخونید متوجه میشید.
طبق مکانیسم فرانک - استارلینگ : برون ده با بازگشت خون وریدی تنظیم میشه

خب این میشه همون پیش بار.نه؟
پیش بار معادل فشار پایان دیاستولیه و پس بار معادل فشار آئورتی

آخرین ویرایش:

qom

New member
خب این میشه همون پیش بار.نه؟
پیش بار معادل فشار پایان دیاستولیه و پس بار معادل فشار آئورتی

حجم پایان دیاستولی رو پیش بار میگن و از اون جایی که بازگشت خون وریدی نقش مهم تری داره و حجم پایان دیاستولی با پرشدن دهلیز ها برابره پس جواب پیش بار درسته که من به اشتباه زدم پس بار

چکاوک

New member
حجم پایان دیاستولی رو پیش بار میگن و از اون جایی که بازگشت خون وریدی نقش مهم تری داره و حجم پایان دیاستولی با پرشدن دهلیز ها برابره پس جواب پیش بار درسته که من به اشتباه زدم پس بار

خب منم همینو میگم.ولی جوابی که دادن پس بار هست...که یکی از غلطای کلیده!

qom

New member
اما من با این غلط یکی از درستام کم میشه. اما اشکال نداره.سوال شجره نامه ژنتیک هم غلطه . سوال اول حشره هم انگار غلطه... .

qom

New member
ولی بچه ها جدا سخت بود . نسبت به شهریور سخت تر بود. شهریور و اسفند 91 هم که قابل مقایسه با اسفند 90 نیستن . پس باید مث شهریور اضافه کنن. نکنن خیلی ها میوفتن . خدا کنه سرپرست وزارت نگاه مساعد داشته باشه.
جدا امتحان فرمایشی و فرمالیته ای هست . حیفه چند ماه یه دانشجو رو معطل کرد.

soheil

New member
ولی بچه ها جدا سخت بود . نسبت به شهریور سخت تر بود. شهریور و اسفند 91 هم که قابل مقایسه با اسفند 90 نیستن . پس باید مث شهریور اضافه کنن. نکنن خیلی ها میوفتن . خدا کنه سرپرست وزارت نگاه مساعد داشته باشه.
جدا امتحان فرمایشی و فرمالیته ای هست . حیفه چند ماه یه دانشجو رو معطل کرد.

حالا اینا رو بی خیال
من دور آخرم بود:dadad4::dadad4::dadad4:
87 شدم اگر مثل همه دوره ها به دندون ها نمره بدن قبول میشم
دوستای من با 80 پاس کردن امتحان رو

qom

New member
از کلاستون بگین ببینیم بچه ها در چه سطحی بودن؟ زیر 90 چند درصد بودن؟ تاپ هاتون چند شدن؟ اگه بدونیم چند درصد زیر 100 یا زیر 90 شدن میشه تخمین زد چند نمره اضافه میکنن.

qom

New member
سهیل جون شک نکن قبولی. دلیل دارم واست اینکه اگه اسفند 90 ، 10 تا دادن این امتحان سخت تر بود و به هر حال باید بیشتر بدن. دوم اینکه وزیر بهداشت یک ماه هست که سکان دار شده ( سرپرست) به نظرم هر کسی اول مسئولیتش دوس داره یه حالی بده.
همینطور آخر دوران ریاست جمهوریه و بحث انتخابات داغه و فک نکنم این موضوع رو طوری کنن که صداها رو در بیارن. فقط آمار بدین ببینیم بقیه چیکار کردن؟

soheil

New member
سهیل جون شک نکن قبولی. دلیل دارم واست اینکه اگه اسفند 90 ، 10 تا دادن این امتحان سخت تر بود و به هر حال باید بیشتر بدن. دوم اینکه وزیر بهداشت یک ماه هست که سکان دار شده ( سرپرست) به نظرم هر کسی اول مسئولیتش دوس داره یه حالی بده.
همینطور آخر دوران ریاست جمهوریه و بحث انتخابات داغه و فک نکنم این موضوع رو طوری کنن که صداها رو در بیارن. فقط آمار بدین ببینیم بقیه چیکار کردن؟

اسفند 90 به دندون 20 تا داده بودن :riz304:

qom

New member
اگه 20 تا داده بودن که دیگه بد تر اینجا باید درست و حسابی چربش کنن

qom

New member
ولی شهریور 91 بود که 20 25 تا دادن ها؟ نمیدونم اما به هر حال این آزمون در حد قد و قواره شهریور 91 و مرداد 88 بود و قابل قیاس با اسفند 90 نبود

soheil

New member
ولی شهریور 91 بود که 20 25 تا دادن ها؟ نمیدونم اما به هر حال این آزمون در حد قد و قواره شهریور 91 و مرداد 88 بود و قابل قیاس با اسفند 90 نبود

شهریور 90 آره بیشتر داده بودن البته به پزشکی ها
ولی به دندون همون 20 رو داده بودن
کلا همیشه به دندون 20 میدن
به جز شهریور 91 که 18 تا بود فک کنم

zahra89

New member
از کلاستون بگین ببینیم بچه ها در چه سطحی بودن؟ زیر 90 چند درصد بودن؟ تاپ هاتون چند شدن؟ اگه بدونیم چند درصد زیر 100 یا زیر 90 شدن میشه تخمین زد چند نمره اضافه میکنن.

فعلا ما دو سه نفر ولی از کل بچه ها خبر ندارم . چون هنوز کلاس رفتم :4d564ad6:
شما چندتا داشتید ؟

qom

New member
فعلا ما دو سه نفر ولی از کل بچه ها خبر ندارم . چون هنوز کلاس رفتم :4d564ad6:
شما چندتا داشتید ؟

والا ما داشتیم همه جوره . البته امار بالا رو فعلا ندارم اما پایین رو میدونم 80 داشتیم 83 ،89 ، 90،95 ، 98

n-n

New member
هیچی میرید تو سایت و اعتراض میذارید بعدش میشینید دعا میکنید به اعتراضتون رسیدگی کنن

برای اعتراض وارد کردن شماره ی صفحه، پاراگراف و سطر کتاب الزامیه. من الان کتاب حشره شناسی و ژنتیک ندارم نمی دونم دقیقا کجاشه!!

مینااا

New member
اگه کسی اعتراض کرده اسم منبع و ص و سوال ها رو اینجا بگه تا کسایی که پیدا نکردن هم اعتراض کنن.به نفعمونه تعداد زیاد بشه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا