نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

zahra89

New member
من 125 شدم . واقعا کلید دیگه ای میزنن؟ یا فقط همین یه کلیده ؟
ما تو دانشگامون 150 هم داشتیم.

qom

New member
فقط کاش از اعتراض و نحوه اون خبر داشتیم . این که جلوی وزارت برن بچه ها مهمه. به نظر من که اسفند 90 که اون وضع رو بوجود آوردن و با روپوش سفید تحصن کردن جلوی وزارت خونه . الان که باید حتما باشه. شک نداشته باشید سخت تر از اسفند 90 بود شک نکنیم. ما از این میترسیم که خدایی نکرده نیان مث اسفند 90 محاسبه کنن.که نبااااااید بکن ن ن ن ن ن ن ن

qom

New member
آره...کلا رئیس مرکز آزمون هم گفته بود بچه های دندون بی سوادن :rolleyessmileyanim:
من 87 شدم خدا کنه پاس بشم
دوره آخرم هم بود واسه امتحان:smilies-azardl (181

خوب سهیل جون تبریک میگم بهت از همین الان. همینطوری هم قبولی که با پاسخ نامه دوم به احتمال زیاد میای بالا 90 وا میسی

zahra89

New member
پس بار مهمتره تو پاسخ نامه هم اینو زده منم اینو قبلا خونده بودم

qom

New member
من 125 شدم . واقعا کلید دیگه ای میزنن؟ یا فقط همین یه کلیده ؟
ما تو دانشگامون 150 هم داشتیم.

آفرین . خیلی خوب شدی تبریک میگم.
آره دیگه یه کلید نهایی میدن که اکثرا میبینی یه چند تایی رفتی بالا و دیگه هیچی نمیگن و تکذیب میکنن که اضافه میکنیم و یک هو میبینی که بازم رفتی بالا.

simon

New member
qom,احتمال داره تو کلید بعدی نمرمون بیاد پایینتر؟

qom

New member
qom,احتمال داره تو کلید بعدی نمرمون بیاد پایینتر؟

سیمون ببین اینا اشتباه رو اینطور اصلاح میکنن اکثرا. یا سوال رو نا مفهوم قلمداد میکنن و یا غلط و یا اینکه جواب غلط.
خوب اولی و دومی نمره ات یا بالا میره یا وا میسه سر جاش. اما سومی اگه تو کلید اولی جواب اشتباه باشه و شما هم جواب اشتباه رو زده باشیو طبق کلید درست گرفته باشی مال خودت میای پایین که ایشالا نباشه اینطوری.
اما اکثرا میریم بالا من با ترم بالایی ها که مشورت میکردن میگفتن تو کلید بعدی یکم میریم بالا

qom

New member
بچه ها این سوال ژنتیک که میگین غلط بوده کدومه و کدوم گزینه درست بوده؟

qom

New member
:New (6):
ولی جدا سخخخخخخت بود این ترم. این اندیشه که ترکونده بود! انگار استاد حوزه میخواد ج بده. از اون ور اپیدمی و حتی باکتری ی ی ی ی

soheil

New member
خانوم زهرا غلط پیدا نکردین؟ شما یا بچه هاتون

اون سوال شجره ...
جواب درست اتوزومی مغلوب هستش
تو پاسخنامه زده وابسته به جنس غالب که غلط هستش چون وقتی پدر بیمار باشه همه ی دختر ها بیمار میشن
این تو کلید دوم درست میشه...جابه جا شده

soheil

New member
:New (6):
ولی جدا سخخخخخخت بود این ترم. این اندیشه که ترکونده بود! انگار استاد حوزه میخواد ج بده. از اون ور اپیدمی و حتی باکتری ی ی ی ی
من 6 تا سوال از اندیشه و انقلاب غلط زدم:mad_majidonline:

qom

New member
زمان دو برابر شدن در کدامیک از مراحل منحنی رشد باکتری به حد اقل میرسد ؟ جواب فاز لوگاریتمی! یکی اینو واسه من توضیح بده

dr.shiva

New member
منم 130 زدم .به نظرم اون سوال قلب جوابش پیش باره .سوالا سخت و جدید بودن...

mrna3r

New member
زمان دو برابر شدن در کدامیک از مراحل منحنی رشد باکتری به حد اقل میرسد ؟ جواب فاز لوگاریتمی! یکی اینو واسه من توضیح بده

این سوال رو با اینکه بلد بودم با بی دقتی غلط زدم.
وقتی زمان دو برابر شدن به حداقل برسه = تعداد دو برابر شدنها (تقسیمات) بیشتر میشه.یعنی رشد باکتریها بیشتره

qom

New member
این سوال رو با اینکه بلد بودم با بی دقتی غلط زدم.
وقتی زمان دو برابر شدن به حداقل برسه = تعداد دو برابر شدنها (تقسیمات) بیشتر میشه.یعنی رشد باکتریها بیشتره

واااااای خدای من به واژه زمان دقت نکرده بودممممممممممممممممممممم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا