نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

qom

New member
bachehay dige chikar kardan

سلام . من از قم براتون میگم. راستش بالا داشتیم پایینم داشتیم.امید وارم همه قبول شیم . شهریور 91 شک نکنید موثق 76 رو میدونم با 101 پاس کردن و اسفند 90 ، 91 به بالا رو 101 به بالا دادن. اما یه فرقی داشت که باید توجه داشت

qom

New member
ببینین بچه ها اولا باید دید اعتراضات در چه حدیه . دوما به این نکته دقت کنین که خانم دکتر دستجردی رفتن و همه میدونیم ایشون خیلی سخت گیر بودن. سوم اینکه به انتخابات ریاست جمهوری نزدیک میشیم و رییس جمهور هم شک نکنین هوامونو داره.
حالا همه اینا به کنار گفتم که شهریور 90 حدود 25 تا اضافه کردن و اسفند 90 حدود 10 تا. اما شما اسفند 90 رو با شهریور 91 مقایسه میکنین؟ اصلا قابل قیاس نیستند . شهریور 91 خیلی سخت تر بود .
اینا نگاه میکنن بببینن چند نفر افتادن و بعد روی اون تصمیم میگیرن. حالا اسفند 90 افتاده ها کمتر بود بدون در نظر گرفتن سختی سوالا به همه یه 10 تا دادن. اما شهریور 90 فرق میکرد و امتحان سخت بود و اگه قرار بود 10 تا بدن خیلی ها میوفتادن...

qom

New member
خوب برمیگردیم سر امسال و امتحان خودمون. به گواه اکثریت این ترم اگه سخت تر نبود وجدانن آسون تر از شهریور نبود. به نظر من که سخت تر بود. من احساس میکنم 20 تایی بدن . اصلا به این ربط نداره که اسفندا کمتر میدن و شهریور ها بیشتر
به این بستگی داره که بچه ها چطور دادن . اگه خوب داده باشن کمتر اضافه میشه و اگه بد که امیدوارم.

rozbanoo

New member
خوب برمیگردیم سر امسال و امتحان خودمون. به گواه اکثریت این ترم اگه سخت تر نبود وجدانن آسون تر از شهریور نبود. به نظر من که سخت تر بود. من احساس میکنم 20 تایی بدن . اصلا به این ربط نداره که اسفندا کمتر میدن و شهریور ها بیشتر
به این بستگی داره که بچه ها چطور دادن . اگه خوب داده باشن کمتر اضافه میشه و اگه بد که امیدوارم.

امیدوارم که همین 20 تا رو بدن حد اقل

rozbanoo

New member
بچه ها واقعا واسه انقباض قلب پس بار مهمتر از پیش باره؟؟؟؟

qom

New member
شاید بشه گفت به احتمال یقین 85 به بالا شانس بیشتری واسه پاسی دارن و 80 به بالا هم شانس خوبی دارن.ببینین پاسخ نامه دوم خیلی اهمیت داره و بعد رسیدگی به اعتراضات میاد . یه چند تایی اینطوری اگه شانستون بگیره و جزوه غلطاتون باشه که میرین بالا.
این از این. حالا برمیگردیم سر این موضوع که با چه روشی حساب کنن. عقلانیش اینه که ببینن چند درصد میوفتن. و از اونجایی که امتحان امتحان آسونی نبود به نظر من بر طبق شهریور 91 عمل میکنن. حالا نه به اون شوریه شور و نه به بی نمکی اسفند 90.

qom

New member
رز بانو منم این مشکل رو داشتم . خون وریدی برگشتی به قلب نقش مهم تری رو داره حالا اسم این چی بود منم سر امت یادم نمیومد. زدم پس بار!!

soheil

New member
شاید بشه گفت به احتمال یقین 85 به بالا شانس بیشتری واسه پاسی دارن و 80 به بالا هم شانس خوبی دارن.ببینین پاسخ نامه دوم خیلی اهمیت داره و بعد رسیدگی به اعتراضات میاد . یه چند تایی اینطوری اگه شانستون بگیره و جزوه غلطاتون باشه که میرین بالا.
این از این. حالا برمیگردیم سر این موضوع که با چه روشی حساب کنن. عقلانیش اینه که ببینن چند درصد میوفتن. و از اونجایی که امتحان امتحان آسونی نبود به نظر من بر طبق شهریور 91 عمل میکنن. حالا نه به اون شوریه شور و نه به بی نمکی اسفند 90.

دانشگاه شما دندون هم داره؟:ahi5slcgm04mi8jqqkl

rozbanoo

New member

دلگرمم کردی مرسی

qom

New member
سهیل جون بلی اما خبر ندارم ازشون. البته باید هوای دانشجو های دندون رو بیشتر داشته باشن چون امتحان که سخت تر میشه رنج زیر 100 تو دندون زیاد میشه

soheil

New member
سهیل جون بلی اما خبر ندارم ازشون. البته باید هوای دانشجو های دندون رو بیشتر داشته باشن چون امتحان که سخت تر میشه رنج زیر 100 تو دندون زیاد میشه
آره...کلا رئیس مرکز آزمون هم گفته بود بچه های دندون بی سوادن :rolleyessmileyanim:
من 87 شدم خدا کنه پاس بشم
دوره آخرم هم بود واسه امتحان:smilies-azardl (181

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا