نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

simon

New member
همه دوستام میگن سال؛های پیش ۹۰ یا حتا ۹۲ زدیم والی قبول نشدیم

simon

New member
Soheil,خیلی آرومم کردی داداش ایشالا خدا کنه قبول بشی

soheil

New member
حالا خدا کنه به دندون ها دیگه 15 تا رو بدن
من اعصاب ندارم دیگه :dadad4:
من فقط 6 تا انقلاب غلط زدم...:5:

simon

New member
میگم، آخه وزیر بهداشت عوض ،فکر نمیکنین ،قضیه فرق کنه

hamdard

New member
سلام دوستای عزیز من هم اسفند 90 امتحان دادم و هم شهریور 91: اطلاعات دقیق هم بهتون میدم, به پزشکی ها اسفند 90 دقیقا 9 نمره اضافه شد یعنی نمره های 90 هم افتادن از 91 پاس شدن , دندان پزشکی ها از 81 پاس شدن شهریور 91 ولی نمره واحد به همه ندادن بر اساس سوالات سختی که حذف شد نمره اضافه شد یعنی یه بیچاره ای که سوالای سخت بیشتر جواب داده بود کمتر نمره بهش اضافه شد, رنج متوسط سوالای سخت 20 تا بود از دندان پزشکی ها اطلاعی ندارم, بدتری وضعیت امتحان اسفند 90 بود,باهاتون همدردی میکنم چون خودم سختی زیادی واسه این امتحان کشیدم, به امید قبولی همتون

Nike313

New member
پزشکی اسفند 90
فقط 9تا اضافه شد
تو دانشگاه ما بچه هايی كه 90 شدن با 9 تا اضافه 99 شدن كه پاس نشدن
اما شهريور 91 حدود 20تا25 نمره اضافه شد؛

soheil

New member
میگم، آخه وزیر بهداشت عوض ،فکر نمیکنین ،قضیه فرق کنه

رئیس مرکز آزمون همون دکتر سراجی هستش :25r30wi:
که گفته ارفاق همیشه وجود داره!!!
وزیر جدید 100% به سخت گیری خانوم دستجردی نمیرسی...که عامل همه ی این مشکلات هستش :whistle:

soheil

New member
سلام دوستای عزیز من هم اسفند 90 امتحان دادم و هم شهریور 91: اطلاعات دقیق هم بهتون میدم, به پزشکی ها اسفند 90 دقیقا 9 نمره اضافه شد یعنی نمره های 90 هم افتادن از 91 پاس شدن , دندان پزشکی ها از 81 پاس شدن شهریور 91 ولی نمره واحد به همه ندادن بر اساس سوالات سختی که حذف شد نمره اضافه شد یعنی یه بیچاره ای که سوالای سخت بیشتر جواب داده بود کمتر نمره بهش اضافه شد, رنج متوسط سوالای سخت 20 تا بود از دندان پزشکی ها اطلاعی ندارم, بدتری وضعیت امتحان اسفند 90 بود,باهاتون همدردی میکنم چون خودم سختی زیادی واسه این امتحان کشیدم, به امید قبولی همتون
من که سر این امتحان دیگه ناراحتی اعصاب گرفتم :14:...
به نظرت این بار به دندون چقدر میدن...من شدم 87
پاس میشم؟

rozbanoo

New member
ایییییییییییییییییییی خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:13:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا