نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

simon

New member
سوئال اول زنتیک دندانپزشکی اشتباه.چون هم الف و ب دروسته
سئوال 199 دفترچه ب اشتباه.گزینه درست ب هست

simon

New member
شانس ما وقتی میشه مملکت امام زمان میشه .اسفند ۸۹ یکی از دوستام با ۶۴ تا سوال قبول شد .حالام که وزیر دوباره عوض شده ،یا دهانمنو بدتر سرویس میکنه .یا اصلآ هنوز انقدر درگیره اصلآ تو فکر علوم پایه و آزمون نیست .اسمشو گذاشتن عدالت ،۳۰ سال قبل تا شهریور 90 عدالت نبوده ؟ انشالا هرکسی که به مظلوم ظلم کنه نابود بشه

Dr.Amir

New member
سلام. واقعا سخت بود. سوال اول حشره ١٠٠٪ غلط ه من از رفرنس نگاه كردم. سوال ٨١ گروه ب هم فك كنم پيش باره. من از گايتون صفحه ي ٣٢٥اينجوري استنباط ميكنم. راجع به كسيت هيداتيك تست طلايي كازوني ميشه با دليل و برهان! ٨ اومين سوال فيزيو ( ادم ) من حس مي كنم افزايش فشار وريدي ميشه. كسي ميتونه واسم توضيح بده. لطفا. ممنونم. حس مي كنم ٨٠ به بالا پاس ميشيم. من الان ٨٢ هستم.

Daneshju92

New member
سلام. واقعا سخت بود. سوال اول حشره ١٠٠٪ غلط ه من از رفرنس نگاه كردم. سوال ٨١ گروه ب هم فك كنم پيش باره. من از گايتون صفحه ي ٣٢٥اينجوري استنباط ميكنم. راجع به كسيت هيداتيك تست طلايي كازوني ميشه با دليل و برهان! ٨ اومين سوال فيزيو ( ادم ) من حس مي كنم افزايش فشار وريدي ميشه. كسي ميتونه واسم توضيح بده. لطفا. ممنونم. حس مي كنم ٨٠ به بالا پاس ميشيم. من الان ٨٢ هستم.

میشه لطفا شماره دقیق صفحه و پاراگراف و سال چاپ هر کدوم از این اشکالا که چک کردین رو بذارین که ما هم اعتراض بزنیم؟

simon

New member
اسفند ٨٩ با ٦٤؟؟؟ واقعا؟؟؟

درسته وضعیت پزشکی با دندون فرق میکنه ،ولی قبلا قانونش این بود:۶۰% میانگین ۳ نفر اول ،که معمولا برای پزشکی ۷۰ تا ۷۵ حتا سابقه کمتر از ۷۰هم داره ،و برای دندون نمره قبولی کمتر بود ،چون منبع نمره قبولی به نفرات اول هر دوره بستگی دشت میزانش متغیر بود ،این برنامه از اولین دوره امتحانه علوم پایه بود ، تا شهریور ۹۰ که ........

Dr.Amir

New member
شانس ماست به خدا !!! ؛-( يعني پاس ميشيم؟
بله حتما. ولي من رفرنس رو از دانشگاه گرفته بودم سال چاپس ٢٠٠٨ هستش كه وزارت خونه گفته ٢٠١٠ بايد فردا اونو بگيرم. ولي مطمئنن عوض نشده!

Dr.Amir

New member
كسي از پزشكي خبر نداره ؟ بقيه ي دانشگاها چطور بودن؟ من از يه طرف ميگم شايد ١٠ تا اضافه كنن مثل اسفند ٩٠ از يه طرف ميگم خيلي سخت بوده شايد ٢٠ تا اضافه بشه. اميدوارم وزير قبول كنه. اگه به نمايندگان مجلس دسترسي داريد تو شهراتون به اونا بگين بالاخره اين وزير رأي اعتماد مجلس رو مي خواد.

چکاوک

New member
سلام بچه ها به نظرم رفرنس لازم نیست همون اسم درسو بنویسین سولای غلط پزشکی یکیش سوال ویروسه در مورد مولوسکوم که گزینه الف میشه چون همه dnaدار ها درون هسته تکثیر می کنند به جز پاروویریده/اون سوال فیزیو هم پیش باره/ژنتیک هم دودمانه الف میشه/سوال اخر ژنتیک هم گزینه الفه یا د چون الکاپتونوری به هیچ عنوان گزینه ب نمیشه/بچه ها اناتومی غلط نداشت؟راستی من 92 شدم !!! پاس میشه؟؟؟؟؟؟:21:

نه مولوسکوم از خانواده پاکس هست که اونم استثناس . با اینکه dna داره ولی تو سیتوپلاسم تکثیر میکنه.

Daneshju92

New member
شانس ماست به خدا !!! ؛-( يعني پاس ميشيم؟
بله حتما. ولي من رفرنس رو از دانشگاه گرفته بودم سال چاپس ٢٠٠٨ هستش كه وزارت خونه گفته ٢٠١٠ بايد فردا اونو بگيرم. ولي مطمئنن عوض نشده!

مرسی پس اگه میشه زودتر از ساعت 4 بذارین اینجا.چون فقط تا فردا ساعت 4 وقت اعتراض داریم.کلاس شما رنج نمره ها چه جوری بوده؟

Daneshju92

New member
یه سوال اگه مثلا بخوان مثل پارسال 10 تا اضافه کنن این بعد از کلید نهاییه بعنی باد با نمره اون موقمون جمعش کنیم یا با نمره الان؟

Dr.Amir

New member
مرسی پس اگه میشه زودتر از ساعت 4 بذارین اینجا.چون فقط تا فردا ساعت 4 وقت اعتراض داریم.کلاس شما رنج نمره ها چه جوری بوده؟

كلاس ما وضع خوبي نداره. ٨٩ ٩٠ ٨١ ٨٢ حتي ٧٠ و ٦٠ هم داريم ولي از اون طرف ١٢٠ اينها هم هست.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا