نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

dokii

New member
nesfe kelasemun yani hodude 35 nafar zire 100 hastand k bishtareshun beyne 90ta100 hastand faghat 4 nafaremun zire 80 hastim hamin mano mitarsune k ma ro bendazan dar surati k shahrivare 90 balaye 70 ro pas kardand

doci.shishi

New member
nesfe kelasemun yani hodude 35 nafar zire 100 hastand k bishtareshun beyne 90ta100 hastand faghat 4 nafaremun zire 80 hastim hamin mano mitarsune k ma ro bendazan dar surati k shahrivare 90 balaye 70 ro pas kardand

na azizam man khodam shahrivar 80 bodam pass nashodam
ma ham kelasemon bishtaresh beyne 90ta100 hast vali faghat 6nafaro khabar daram ke zire 90 hastim baghiyaro nemidonam ama shak nadaram ke khodam mioftam

dokii

New member
man daghigh khabar daram shahrivare 91 hodude 20 ta dadand esfande90 hodude 9 ta dadand va shahrivare90 70 be balaro pas kardand

doci.shishi

New member
bacheha man on matni ke male parsal bod vase erfaghe shahrivar khondam neveshte bod kamtarin nomreharo dandona miare
taze beynolmelalha ham bishtareshon shahrivaran
bad neveshtebod behtarina darosazi hastan ke ona az shanse ma esfand emtehan midan
khob vaghti renjo bebinan esfandia balataran pass nakone erfagh kamtar konan??

dr.

New member
man daghigh khabar daram shahrivare 91 hodude 20 ta dadand esfande90 hodude 9 ta dadand va shahrivare90 70 be balaro pas kardand

age shoma khabar dari ma khodemun hozur dashtimo emtehan dadim
man shahrivare 91 ba nomre avalie 86 va pas az ezafe kardan ba 93 oftadam
adam mishnasam 1 nomre ham behesh ezafe nashode
shoma amareto daghigh koni bad nis

mahsa tdp

New member

خب تابلویید دیگه . . .

نگفتم کاری کنید خانمه . . .

حالا اگر بیکارید و دوست دارید کار کنید بیاید جاروبرقی بکشید:riz303::riz303:
منظورتون رو نمی فهمم.
بهتره با این حرفای الکی اعصاب جناب دکی رو به هم نریزید.
شما هم اگه با من حرفی دارید پیغام بگذارید.

a.behvand

New member
فردا نتایج رو اعلام میکنن دیگه هیچ کاری از دست کسی بر نمیاد .فقط میتونیم واسه هم دعا کنیم من از صمیم قلب واسه همتون ارزوی قبولی میکنم .انشا الاه که سال نو همه خوشحال باشن

memor

New member

bale man khodam shahrivar emtehane olum paye dadam 95 bodam shodam 120....kheiliaro pas kardan tabeston . alan ham pre anterni dadam 93 shodam ba eslahie hatman 96 ya 97 mishodam .khodayi zor dareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا