نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

GaysGa Mendieta

New member
بیخیال بابا نمره همه کشور رو که فهمیدین.به چه کارتون میاد؟!
فردا نتایج میاد دیگه...:ad54ad:

خب نمره ی همه ی کشور رو میفهمیم دیگه . دانشمون بالا میره .
حالا فهمیدی چی گیرمون میاد ؟ عل و دانش گیرمون میاد
:eek:t0837h0nn8zfqu8ult:4d564ad6::4d:4d564ad6:

dokii

New member
bacheha bebakhshidaaa jaye inke biayd tu in page cherto pert benevisid biayd ye fekri bokonim!!!! ina mikhan emsal sare maro beboran va bicharamun konand bad shoma darid inja.... vaghean baratun moteasefam bachehahaye sale ghabliee ma tu in page ba ham hamahang mikardand eteraz mikardando miraftan jolo vezaratkhune tahason mikardand vali emsal shode page falgirio cherto perto.... vaghean k

mahsa tdp

New member
خب نمره ی همه ی کشور رو میفهمیم دیگه . دانشمون بالا میره .
حالا فهمیدی چی گیرمون میاد ؟ عل و دانش گیرمون میاد
:eek:t0837h0nn8zfqu8ult:4d564ad6::4d:4d564ad6:
باشه بابا حالا چرا دعوا میکنی؟
حالا با این دانشه میخوای اتم بشکافی؟
به دل نگیر شوخی میکنم!:thumbsupsmileyanim:

dr sonia

New member
ta alan shode k natayej az tarighe sayte vezaratkhune elam she?? akhe har sal mifrestadan amuzeshe daneshkadeha?? bacheha nakone emsal hich khabari az komak nist

آره خواهر من ورودی84 بود زمان اونا و چند سال بعدش فقط تو سایت میزدن الان 3ساله که ب دانشگاه میفرستن
حتما اضافه میکنن:ad54ad:

mahsa tdp

New member
bacheha bebakhshidaaa jaye inke biayd tu in page cherto pert benevisid biayd ye fekri bokonim!!!! ina mikhan emsal sare maro beboran va bicharamun konand bad shoma darid inja.... vaghean baratun moteasefam bachehahaye sale ghabliee ma tu in page ba ham hamahang mikardand eteraz mikardando miraftan jolo vezaratkhune tahason mikardand vali emsal shode page falgirio cherto perto.... vaghean k
نگران نباشید حتما اضاف میکنن.
کم کمش رو 10نمره حساب کنید.

GaysGa Mendieta

New member

درست میفرمودیییییه . منم اولش اومدم اینجا حرف شما رو زدم اما دیدم جواب کوبنده ای دادن و منو کلی کتک زدن . خلاصه دیگه منم شدم همرنگ جماعت :25r30wi::25r30wi:

dokii

New member
vaghean fek mikonid ba in soalaye mozakhrafeshun 10 ta komak konand khube??? berid bebinid shahrivare 90 bacheha poshte ham budand eteraz kardand beheshun 30 ta komak kardand taze emtehane ma kheylii sakhttar bud

dr sonia

New member

شما دیر سر زدی اینجا عزیزم
کامنت های اولیه بحث اینجا همش در مورد اخبار وزارتخونه و اعتراضات و تقلب و سوالای لو رفته تو دانشگاه تبریز بود:(40):

dr.

New member

bebakhshid teye in chand ruzi ke ma say dashtim khodemun ro sargarm konimo asabi nabashim chikar mishod kard???
koja mishod eteraz kard ke ma va dustanemun nakardim??
ma harchi dar tavanemun bud be marase zohur resundim
alanam mintazerim javaba biad va bad bebinim aya dar haghemun zolmi shode ya mese adam ezafe kardan?
beharhal nabayad ino faramush konin ke tu shahrivar nazara be safhe 170 reside bud ke javaba unad
una ham age mese ma iiinghad ba takhir javab hashun ro migereftan deghmarg mishodan
shoma ham behtare be ja ghezavat talashhaue mari bebinin
ma ham hozuri raftim vezarat
ham zang zadim hezar bar
ham az tarifhe daneshgah name dadim
ham yek seri dustan amadeye shekayate rasmi be dadgah hastan,albate bade elam natayej.

doci.shishi

New member
manke 86 zadam khoshal bodam ba kelid nahai ke miado man hamaro dorost zadam bala 90 sham
ama nadadanke
inja ham ke mashala hame bala 90 hastan
man ke mioftaaaam

dokii

New member
chandta daneshju k khodeshun balaye 100 hastand khialeshun rahate pasan umadan tu in page daran bahso monharef mikonand ta bacheha donbale hagheshun nabashand!!! azize man facebook va twitter hast bara in maskhare bazia khahesh mikonam in pago tark konid bishtar azin ba asabe ma bazi nakonid

dr sonia

New member
bebakhshid teye in chand ruzi ke ma say dashtim khodemun ro sargarm konimo asabi nabashim chikar mishod kard???
koja mishod eteraz kard ke ma va dustanemun nakardim??
ma harchi dar tavanemun bud be marase zohur resundim
alanam mintazerim javaba biad va bad bebinim aya dar haghemun zolmi shode ya mese adam ezafe kardan?
beharhal nabayad ino faramush konin ke tu shahrivar nazara be safhe 170 reside bud ke javaba unad
una ham age mese ma iiinghad ba takhir javab hashun ro migereftan deghmarg mishodan
shoma ham behtare be ja ghezavat talashhaue mari bebinin
ma ham hozuri raftim vezarat
ham zang zadim hezar bar
ham az tarifhe daneshgah name dadim
ham yek seri dustan amadeye shekayate rasmi be dadgah hastan,albate bade elam natayej.

احسنت دکتر:a2d3:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا