نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

GaysGa Mendieta

New member
شما هم مثکه توهم زدینا.
اصلا از یه دکتر بعیده!
بهتره خیلی به پرو پای من نپیچید.ازتوهم هم بیاید بیرون.
آخرین باره که واستون نقل قول میکنم.بای.

:5::25r30wi::25r30wi:

همچین میگید به پروپای من نپیچ انگااار که یکی دست انداخته دور گردنتون و میخواد خفتون کنه
:a2d3:

GaysGa Mendieta

New member
البته یه چیز دیگه روهم باید در نظرگرفت...اونم اینکه اون طرف خودش راست نگفته باشه...مثلا تصحیح کرده شده 65....قبل از نتایج به دوستاش میگه من 85 شدم...چون این که میدونه میفته لااقل واسه حفظ آبرو میگه 85 شدم...بعدا که جوابا اومد می بینه شده85 ...روشم نمیشه بگه بهم اضافه شده و دروغش دراد!!!!بنابراین وانمود میکنه که به من اضافه نشد و اگه اضافه میشد من قبول بودم...:28: البته اینا همش براساس احتمالاته...یا اینکه اون فرد دقیق حساب نکرده که چند میشه....

دقیقا منم با شما موافقم

dr.

New member
البته یه چیز دیگه روهم باید در نظرگرفت...اونم اینکه اون طرف خودش راست نگفته باشه...مثلا تصحیح کرده شده 65....قبل از نتایج به دوستاش میگه من 85 شدم...چون این که میدونه میفته لااقل واسه حفظ آبرو میگه 85 شدم...بعدا که جوابا اومد می بینه شده85 ...روشم نمیشه بگه بهم اضافه شده و دروغش دراد!!!!بنابراین وانمود میکنه که به من اضافه نشد و اگه اضافه میشد من قبول بودم...:28: البته اینا همش براساس احتمالاته...یا اینکه اون فرد دقیق حساب نکرده که چند میشه....

azizam man khodam shodam budam kasi ham nistam ke nomre vasam bi abruyi biare
sefr ham besham be hame migam
shahedan ta deletun bekhad daram ke 8 nomre behem dadan
dustam vezarat rafte budan kasi ro didan ke umade eteraz chon hochi beheh ezaf nakardan
ishunam ba 92 oftadan bedune nomre ezafe
dg kasi tu vezarat nemiad name bedeo dorugh bege chon azizane vezarat dg hamechio ke midunan
pas shak nakonin ke tamaaaame harfam haghighate mahze

soccermahdi12

New member
یک سوال: در کدام یک از کشور های زیر، خیلی خیلی که لطف کنن، اصلاحیه کلید یک آزمون رو چند ساعت قبل اعلام نتایج همون آزمون میدن؟
1- گابن
2- جزایر قمر
3- سنت وینسنت و گرانادیس
4- ایران

sheida

New member
azizam man khodam shodam budam kasi ham nistam ke nomre vasam bi abruyi biare
sefr ham besham be hame migam
shahedan ta deletun bekhad daram ke 8 nomre behem dadan
dustam vezarat rafte budan kasi ro didan ke umade eteraz chon hochi beheh ezaf nakardan
ishunam ba 92 oftadan bedune nomre ezafe
dg kasi tu vezarat nemiad name bedeo dorugh bege chon azizane vezarat dg hamechio ke midunan
pas shak nakonin ke tamaaaame harfam haghighate mahze

نمیدونم والا.....ان شاالله به همه یکسان اضافه شه...شمام اگه امکانش هس فارسی بنویسین چون چشام از حدقه درومد تا خوندم:(40):

GaysGa Mendieta

New member
یک سوال: در کدام یک از کشور های زیر، خیلی خیلی که لطف کنن، اصلاحیه کلید یک آزمون رو چند ساعت قبل اعلام نتایج همون آزمون میدن؟
1- گابن
2- جزایر قمر
3- سنت وینسنت و گرانادیس
4- ایران

کشور گابن

توی کشور ایران این سری اصلاحیه ای نمیاد . تو سواله تله گذاشته بودیولی خب ما گرفتار نمیشیم

dr.

New member
با گوشيم ميام سخته فارسي نوشتن
به فينگيليش عادت دارم
شما ببخشيد.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا