نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد ژنتیک انسانی خرداد 93

مهربون

New member
بچه ها تو کلید نهایی سوال 126 زبان تغییر کرده!شده 2و3 :4d564ad6: یعنی واقعا زشت بود دیگه... هی خدا کی بشه این رتبه ها رو بزنن راحت شیم!

مهربون

New member
ﺭﺋﯿﺲ ﻣﺮﮐﺰ ﺳﻨﺠﺶ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﭘﺰﺷﮑﯽ ﺑﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﺑﻪ ﺍﻧﺘﺸﺎﺭ ﮐﻠﯿﺪ ﻧﻬﺎﯾﯽ ﺁﺯﻣﻮﻥ
ﮐﺎﺭﺷﻨﺎﺳﯽ ﺍﺭﺷﺪ ﮔﺮﻭﻩ ﭘﺰﺷﮑﯽ ﺍﺯ ﺍﻧﺘﺸﺎﺭ ﮐﺎﺭﻧﺎﻣﻪ ﺩﺭ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﺁﯾﻨﺪﻩ ﺧﺒﺮ ﺩﺍﺩ.
ﺩﮐﺘﺮ ﻣﺤﻤﺪﺣﺴﯿﻦ ﭘﻮﺭﮐﺎﻇﻤﯽ ﺩﺭ ﮔﻔﺘﮕﻮ ﺑﺎ ﺧﺒﺮﻧﮕﺎﺭ ﻣﻬﺮ ﺍﻓﺰﻭﺩ : ﮐﺎﺭﻧﺎﻣﻪ
ﺩﺍﻭﻃﻠﺒﺎﻥ ﺁﺯﻣﻮﻥ ﮐﺎﺭﺷﻨﺎﺳﯽ ﺍﺭﺷﺪ ﮔﺮﻭﻩ ﭘﺰﺷﮑﯽ ﺍﻣﺴﺎﻝ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺑﺎﺭ ﺩﺭ
ﻣﺮﺣﻠﻪ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﺤﻞ ﺩﺍﺩﻩ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﺩﺭ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﻧﻬﺎﯾﯽ ﺷﺪﻥ
ﻇﺮﻓﯿﺖ ﺍﻋﻼﻣﯽ ﺍﺯ ﺳﻮﯼ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﻫﺎ ﻫﺴﺘﯿﻢ .
ﻭﯼ ﺍﻓﺰﻭﺩ : ﺣﺪﻭﺩ 80 ﻫﺰﺍﺭ ﻧﻔﺮ ﺩﺭ ﺟﻠﺴﻪ ﺁﺯﻣﻮﻥ ﮐﺎﺭﺷﻨﺎﺳﯽ ﺍﺭﺷﺪ ﭘﺰﺷﮑﯽ
ﺣﺎﺿﺮ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﺑﺨﺸﯽ ﻣﺠﺎﺯ ﺑﻪ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﺭﺷﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﺍﻧﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ
ﺗﻮﺍﻧﻨﺪ ﺑﻪ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﺤﻞ ﺗﺤﺼﯿﻞ ﺍﻗﺪﺍﻡ ﮐﻨﻨﺪ .
ﭘﻮﺭﮐﺎﻇﻤﯽ ﯾﺎﺩﺁﻭﺭ ﺷﺪ : ﺗﻼﺵ ﻣﺎ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺗﺎ ﺍﻭﺍﺧﺮ ﻫﻔﺘﻪ ﺟﺎﺭﯼ ﯾﺎ ﺩﺭ
ﻧﻬﺎﯾﺖ ﺍﻭﺍﯾﻞ ﻫﻔﺘﻪ ﺁﯾﻨﺪﻩ ﮐﺎﺭﻧﺎﻣﻪ ﺩﺍﻭﻃﻠﺒﺎﻥ ﺁﺯﻣﻮﻥ ﮐﺎﺭﺷﻨﺎﺳﯽ ﺍﺭﺷﺪ ﮔﺮﻭﻩ
ﭘﺰﺷﮑﯽ ﺭﺍ ﻣﻨﺘﺸﺮ ﮐﻨﯿﻢ.
ﻭﯼ ﺧﺎﻃﺮﻧﺸﺎﻥ ﮐﺮﺩ : ﺣﺪﻭﺩ 5 ﻫﺰﺍﺭ ﻧﻔﺮ ﻇﺮﻓﯿﺖ ﺍﯾﻦ ﺩﻭﺭﻩ ﭘﺬﯾﺮﺵ ﺩﺭ ﻣﻘﻄﻊ
ﮐﺎﺭﺷﻨﺎﺳﯽ ﺍﺭﺷﺪ ﮔﺮﻭﻩ ﭘﺰﺷﮑﯽ ﺍﺳﺖ .
ﺑﻪ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﻣﻬﺮ، ﺁﺯﻣﻮﻥ ﮐﺎﺭﺷﻨﺎﺳﯽ ﺍﺭﺷﺪ ﻋﻠﻮﻡ ﭘﺰﺷﮑﯽ ﺳﺎﻝ 93 ﺩﺭ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ
22 ﻭ 23 ﺧﺮﺩﺍﺩﻣﺎﻩ ﺑﺎ ﺭﻗﺎﺑﺖ 79 ﻫﺰﺍﺭ ﻭ 363 ﻧﻔﺮ ﺑﺮﮔﺰﺍﺭ ﺷﺪ . ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺩﻭﺭﻩ ﺍﺯ
ﺁﺯﻣﻮﻥ ﺗﻌﺪﺍﺩ 58 ﻫﺰﺍﺭ ﻭ 800 ﻧﻔﺮ ﺯﻥ ﻭ 20 ﻫﺰﺍﺭ ﻭ 560 ﻧﻔﺮ ﻣﺮﺩ ﺑﻮﺩﻧﺪ

رها93

New member
دوستان کسی نحوه محاسبه نمره رو میتونه توضیح بده.ممنون میشم

رها93

New member
مرسی
ولی خداییش با این وضع و صحبتها محاسبه نمره ارزش نداره! چون ظرفیتها کمه معلوم نمیشه چی به چیه!!
من که روی بعضی از دانشگاههای خیلی ضعیف مثل بندر عباس و تبریز هم خط کشیدم به حساب ظرفیت نذاشتم!

nahal.gene

New member
دوستان من هر کاری کردم نتونستم تخمین رتبه انجام بدم. میگه کد رهگیریت مال پارساله!!!
اس ام اس هم زدم
واسه افزایش اعتبار هم به بانک وصل نمیشه!
چی کار کنم؟

irani

New member
دوستان من هر کاری کردم نتونستم تخمین رتبه انجام بدم. میگه کد رهگیریت مال پارساله!!!
اس ام اس هم زدم
واسه افزایش اعتبار هم به بانک وصل نمیشه!
چی کار کنم؟
تخمین رتبه الان کار اشتباهیه، نهایت تا هفته دیگه وقتی نتیجه ها میاد تخمین رتبه برا چی؟

رها93

New member
همه شرایط مشابه تو رو دارن نهال جان
نمره ات رو حساب کنی حدودی رتبه ات معلوم میشه

Zahram

New member
این گوسفندا چرا نتیجه رو نمیزنن؟!

دوست عزیز اونا هم دارن کل تلاششون رو میکنن . صحیح نیست اون بنده خدا ها رو اینطور خطاب قرار بدیم . همیشه باید طوری رفتار کنیم که اگه شرایط تغییر کرد از حرف زدنمون پشیمون نشیم . ان شالا بحق این ماه عزیز هر کی تلاش کرده نتیچه زحماتشو ببینه . و اون بنده خداها رو هم اجر بده . الهی آمین

- - - Updated - - -

این گوسفندا چرا نتیجه رو نمیزنن؟!

دوست عزیز اونا هم دارن کل تلاششون رو میکنن . صحیح نیست اون بنده خدا ها رو اینطور خطاب قرار بدیم . همیشه باید طوری رفتار کنیم که اگه شرایط تغییر کرد از حرف زدنمون پشیمون نشیم . ان شالا بحق این ماه عزیز هر کی تلاش کرده نتیچه زحماتشو ببینه . و اون بنده خداها رو هم اجر بده . الهی آمین

microb89

New member

- - - Updated - - -

نه دیگه نشد ببینید اول که اینا 17000 تومن به ازای هر نفر گرفتن وظیفشون هست این کارایی که انجام میدن و در واقع منتی به سر ماها ندارند،دوما باید سر حرفی که میزنن تو سایت و چند هزاررر نفر رو میذارن سر کار اونم با این اوضاع استرسو...( حالا از سوالاشون و کلیدشون بگذریم که دیگه ترکوندن) باشن،حداقل عذر خواهی کنن

آخرین ویرایش:

ghazael

New member
اجرشون بده !لعنتشون کنه اون از کلید نهایی که غلطا رو حذف نکردن اینم از زمان نتیجشون مشتی مفت خور وبی سوادن من که حلالشون نمیکنم

Fatima77

New member
به نظرتون امسال ظرفیت ژنتیک از 70 تا کمتر میشه؟نمیدونم چرا به دلم افتاده رتبم 70 میشه؟:smiliess (12):

رها93

New member
اتفاقا منم حس میکنم 60-80 بشه رتبه ام!
من که میترسم یهو 50 نفر بشه ظرفیت
تازه گفتم که بندر و تبریز و شهرکرد نمیخوام
بندر واسه گرمیش
تبریز واسه اینکه فوق العاده گروه ضعیفی داره و شهرکرد که خیلی غریب میمونم اونجااا
ولی کاش زنجان بشه. اونجا عالیه

sajad rahimi

New member
واسه این دوست منم یه دعایی کنین خوب زده یکم زبان کم زده امشب واسه همه دعا کنید زنتیکی های عزیز

gene 93

New member
جالبه، شما به دانشگاه تبريز ميگين خيلي ضعيف؟؟؟ اول ببينين استاداش چه کساني هستن بعدا، اگه ضعيف بود مثل بقيه دانشگاهها مشترک برميداشت،

بالا