نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد ژنتیک انسانی خرداد 93

رها93

New member
جالبه، شما به دانشگاه تبريز ميگين خيلي ضعيف؟؟؟ اول ببينين استاداش چه کساني هستن بعدا، اگه ضعيف بود مثل بقيه دانشگاهها مشترک برميداشت،
دوست عزیز اساتیدش استاد من بودن
کلا 4 استاد پی اچ دی داره که بهترینشون با گروه مشکل داشت و بازنشسته شد.
اونقدر مشکل داره که بخوام بنویسم یه طومار میشه
من تو این مدت روی دانشگاه ها حسابی تحقیق کردم . و با دانشجو های اکثر دانشگاه ها صحبت کردم به جز شهرکرد
به هر حال این نظر شخصیه منه و قرار نیس تحمیل بشه
کل دانشگاه مد نظرم نبود مثلا ایمنو و هماتو تبریز خیلی عالیه!

آخرین ویرایش:

gene 93

New member
مگه دکتر محدث اردبيلي بازنشسته شدن؟؟؟ يعني ديگه تدريس نميکنن؟؟

رها93

New member
مگه دکتر محدث اردبيلي بازنشسته شدن؟؟؟ يعني ديگه تدريس نميکنن؟؟

بعله ! ترم پیش دیگه تدریس نکردن و اعلام بازنشستگی کردن

- - - Updated - - -

نه بابا دیگه یهویی 47 نفر نمیشه! یعنی نصف بشه
از کجا اینو میگی؟

elham1990

New member
قبل اینکه ظرفیتها روسایت قرار بگیره به دانشگاه ابلاغ میشه، من از مسئول تحصیلات تکمیلی دانشگاه پرسیدم.

Fatima77

New member
کارنامه اومده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من قبول نشدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fatimawz

New member
ba shaban enhad shode???
قبل اینکه ظرفیتها روسایت قرار بگیره به دانشگاه ابلاغ میشه، من از مسئول تحصیلات تکمیلی دانشگاه پرسیدم.

- - - Updated - - -

ba shabane enghad shode??? ya faqat roozaneha?? lotfan j bediin

رها93

New member
دوستانی که رتبه خوبی آوردن ولی به روزانه نمیخوره و سال اولشونه عضمشون رو جمع کنن یه سال دیگه بخونن .
اینو تجربه ام بهم میگه:28:

yasijoon

New member
من با 296 رتبه 30 شدم. البته نمیدونم چرا درصدام کمی عوض شده. اونی که شک داشتم درست در اومده و برخی از درستامم غلط. کلا 9 درصد یک درس با ضریب 2 کمتر شده.
شما چند آوردین

Edna

New member
منم 34شدم ولی درصدام با اونی که حساب کردم یه جورایی فرق میکنه

آخرین ویرایش:

Edna

New member
بچه هایی که رتبهاتون خوب نشده.به هیچ عنوان ناراحت نباشین.هممون میدونیم که رقابت چفدر نزدیک بود.به هر حال همه تلاشمونو کردیم.منم پارسال موقیت شما رو داشتم به خدا امید داشته باشین

alima

New member
:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584xس
بچه هایی که رتبهاتون خوب نشده.به هیچ عنوان ناراحت نباشین.هممون میدونیم که رقابت چفدر نزدیک بود.به هر حال همه تلاشمونو کردیم.منم پارسال موقیت شما رو داشتم به خدا امید داشته باشین

hamedali

New member
دوست عزیز تنها تاثیر معدل اینه که مثلا اگر دو نفر یه نمره کل یکسان داشته باشن( مثلا هر دو ۲۸۵ )با توجه به معدل رتبه بندی میشن.

خیلی ممنون. یکمی عجیبه امسال با وجود اینکه سوالا سخت بود نمره بالاس. من با 272 رتبم 80 شده. فکر نکنم سالای قبل اینطوری بوده باشه

بالا