نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد ژنتیک انسانی خرداد 93

kzn_blossom

New member
بچه ها تو پاسخنامه نهایی سوال 37 (دفترچه الف) 2تا جواب داره، که البته اصلا جواب درست نداشت. حالا تکلیف چیه؟ حذف میشه؟ یا هرکی گزینه 1 یا 4 رو زده باشه درست حساب میشه براش؟ آخه ننوشته حذف :33:

مهربون

New member
واقعا هلاک سوال سین تنی هستم که پرت ترین گزینه درست اعلام شده،با ترتیب معکوس!!!!!

irani

New member
بچه ها تو پاسخنامه نهایی سوال 37 (دفترچه الف) 2تا جواب داره، که البته اصلا جواب درست نداشت. حالا تکلیف چیه؟ حذف میشه؟ یا هرکی گزینه 1 یا 4 رو زده باشه درست حساب میشه براش؟ آخه ننوشته حذف :33:

متن سوالو بگو نه شماره سوال،
ما که دفترچه ب بودیم هیچکدوم سوالا جز زبان 2 گزینه ایی نبود

- - - Updated - - -

واقعا هلاک سوال سین تنی هستم که پرت ترین گزینه درست اعلام شده،با ترتیب معکوس!!!!!

دقیقا من هنوز تو شوکم

مهربون

New member

دوست عزیر فکر کنم منظورتون سوال الگوی توارثی هست!با اینکه گزینه ۴ دقیقا توی امری گفته شده ولی دوتا گزینه صحیح اعلام شده،هر کس ۱ و ۴ زده درسته...

این کنکور تاریخی بود .....

kzn_blossom

New member
این همه سوال مشکل دار فقط باید پالیندروم حذف بشه؟ اینم فقط واسه این بوده که مثلا دهن ما رو ببندن
بچه ها اونایی که تهرانید نمیتونید برید حضوری اعتراض کنید؟

مهربون

New member
این همه سوال مشکل دار فقط باید پالیندروم حذف بشه؟ اینم فقط واسه این بوده که مثلا دهن ما رو ببندن
بچه ها اونایی که تهرانید نمیتونید برید حضوری اعتراض کنید؟

دوست عزیز،هر سال همینطوره،انتظار دیگه ای نبود!در ضمن این کلید امروز برا ما اعلام شده ولی قطعا خیلی وقت پیش برای تصحیح پاسخ نامه ها تعیین شده،به نظرتون ۳ روز مونده به اعلام رتبه ها کلید رو تغییر میدن!!؟

kzn_blossom

New member
هیچ کدوم از کاراشون طبق برنامه نیست، هیچ ارزشی واسه ما قائل نیستن. حتی ما نباید بدونیم کنکورمون قراره چجوری برگزار بشه، نباید بدونیم ظرفیت چند نفره. البته اینجور که پیداست خودشونم نمیدونن، دقیقه نود یهو تصمیم میگیرن، اصلنم مهم نیس که ما یک سال برنامه ریختیم، زحمت کشیدیم...:mad_majidonline
کاش فقط مشکل بی برنامگی بود و لااقل این همه غلط نداشت این کنکور:sad:
دوست عزیز،هر سال همینطوره،انتظار دیگه ای نبود!در ضمن این کلید امروز برا ما اعلام شده ولی قطعا خیلی وقت پیش برای تصحیح پاسخ نامه ها تعیین شده،به نظرتون ۳ روز مونده به اعلام رتبه ها کلید رو تغییر میدن!!؟

Fatima77

New member
بچه ها سوال 126 زبان، گزینه 4 که صحیح اعلام شده، اصلا تو جمله معنی نمیده!!!!!!
فکرمیکنم به جای اعلام گزینه b,c اومدن c,d زدن!!!!!!!!

Fatima77

New member
دیدین آخرش سوال هتروپلی... و فسفولیپیدو درست نکردن؟!!!!!سوال xd ژنتیک!!!سین تنی!!
کاش میشداعتراض دسته جمعی کرد..........................آخه چقدر عذاب میدن آدمو؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تازه من خوندم که به جای اینکه ظرفیت روزانه زیاد بشه، ظرفیت بین الملل و شبانه و آزاد اضافه میشه!!!فقط پول.

gene 93

New member
سوال nmr هم بهش اضافه کنيد، خاک بر سر وزارت بهداشت، بخدا وزارت علوم خيلي به اينا شرف دارن

DANESHJOO20

New member
واقعا حیف اون همه امیدی که تو این مدت به تصحیح کلید داشتم.
چطور با بی رحمی بازیمون دادن!!!!!
آخه کسی نیس بهشون بگه شما که از قبل همه چیو برنامه ریزی کرده بودین چرا میگید بیاید اعتراض بزنین...

gene 93

New member
بچه ها ميانگين درصداتون چند شده؟ مال من 58 شد، فکر نکنم قبول شم بايد يه سال ديگه بخونم اه

Fatima77

New member
کسی نمیدونه که میشه برا سوالا بازم اعتراض کرد؟
آخه جالبه،حداقل سوال اتوپلاتو عین متن اصلی امریه!!!xd میشه.
احساس میکنم هیچکدوم از اعتراضهای منو نخوندن چون از بس توضیح داده بودم، هر کی میخوند قانع میشد.

DANESHJOO20

New member
اگه اینطور که میگن سوال پالیندروم که حذف شده نمرشو به همه میدن با این حساب من بیو رو 60 زدم.:65d6a5d6s:

DANESHJOO20

New member
بچه ها ميانگين درصداتون چند شده؟ مال من 58 شد، فکر نکنم قبول شم بايد يه سال ديگه بخونم اه

من تقریبا 65-66 شد میانگینم. منم اصلا امیدی ندارم.
قبل از این کلید نهایی باز یه سر سوزن امید داشتم که اون یذره امیدم از خدا بی خبراازم دریغ کردن.

- - - Updated - - -

من تقریبا 65-66 شد میانگینم. منم اصلا امیدی ندارم.
قبل از این کلید نهایی باز یه سر سوزن امید داشتم که اون یذره امیدم از خدا بی خبراازم دریغ کردن.

بالا