نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد ژنتیک انسانی خرداد 93

microb89

New member
به نظرتون کنکور امسال در حد پارسال هست که بشه رو نمره ها حساب کرد؟مثلا بالای 300 تهران میاره

Zahram

New member
بچه ها از شما ها کسی هست آزمون م ع ی ن داده باشید امسال؟؟؟؟؟

Zahram

New member
عزیزم برا همه درسا بغیر از زبان (تعداد سوالات صحیح ×3)-تعداد سوالات غلط
برا درس زبان ((تعداد سوالات صحیح ×3)-تعداد سوالات غلط )×75.

kzn_blossom

New member
این که برای قبولی تهران حتما باید بالای 300 شد درست نیست. نمره 300 سال 90-91 رتبه ش 9 شده، 3تا دانشگاه تهران جمعا حدود 22نفر میگیرن. پس تا 290 امید هست. درضمن به سطح کنکور هر سال بستگی داره که کنکور امسال نسبت به سالهای قبل هم سخت تر بود هم ایراد و مشکلات بیشتری داشت.
میشه امیدوار بود:tsimuzpzwoap1t9y3o7

kzn_blossom

New member
هیچ وقت ظرفیت یهو اینقدر کم نمیشه. تازه به جز پارسال که کم شد، سالهای قبل همیشه اضافه میشد. ما همه استرس داریم لطفا دیگه با شایعات خنده دار استرس بچه ها رو بیشتر نکنین.

Zahram

New member
بچه ها خیلی اهمیت ندید این mexin کارشه میره تو همه انجمن ها و شایعه پراکنی میکنه که ظرفیتا کم شده . واقعا که شرم کنید . این کارا چیه میکنید!!!!!

mahsa khanum

New member
ظرفیت ژنتیک امسال 47 نفر هست ..موفق باشید
مکسین خیالتو راحت کنم ظرفیت ژنتیک امسال 1 نفره...اونم خودتی..:(40):
ما همه قبولیه خودمونو به تو تقدیم میکنیم گرچه تو ازمون هماتو دادی ولی عب نمیکنه تو بیا اون 1نفر ظرفیت رشته مارو پرکن..حقته :p لیاقتشو داری:sarma:

مهربون

New member
دوستان عزیز لطفا بیاین تخمین رتبه تا بتونیم ارزیابی بهتری از عملکرد خودمون داشته باشیم....

ata.gen

New member
بچه ها کسی از ژنتیک انسانی مشهد و تبریز شناختی داره؟ سطح بودجه، کارای پزوهشی و از این دست...

مهربون

New member
عزیزمن که شرمندم چون واقعاجراتشوندارم
دشمنت شرمنده سمانه جان....راستش من فکر میکنم اگه الان بفهمیم به قول معروف با خودمون چند چندیم چند هفته دیگه یه دفعه دچار شوک نمیشیم و با دید باز تری منتظر نتیجه میشیم...امیدوارم هر کس زحمت کشیده نتیجه اشم ببینه...

راستی کسی میدونه کلید نهایی رو کی اعلام میکنن؟؟!

mexin

Well-known member
بچه ها خیلی اهمیت ندید این mexin کارشه میره تو همه انجمن ها و شایعه پراکنی میکنه که ظرفیتا کم شده . واقعا که شرم کنید . این کارا چیه میکنید!!!!!

مگه بیکارم بیام انجمن ها شایعه پراکنی کنم؟؟
خب این ظرفیت هارو در نظر اشته باشید ..امیدوارم کم نشده باشه و همه تون قبول بشید ....

mexin

Well-known member

مکسین خیالتو راحت کنم ظرفیت ژنتیک امسال 1 نفره...اونم خودتی..:(40):
ما همه قبولیه خودمونو به تو تقدیم میکنیم گرچه تو ازمون هماتو دادی ولی عب نمیکنه تو بیا اون 1نفر ظرفیت رشته مارو پرکن..حقته :p لیاقتشو داری:sarma:

ما پارسال رشته خودمون قبول شدیم ...بعله ....امیدوارم کم نشده باشه ...موفق باشید

heart.beat777

New member
مگه بیکارم بیام انجمن ها شایعه پراکنی کنم؟؟
خب این ظرفیت هارو در نظر اشته باشید ..امیدوارم کم نشده باشه و همه تون قبول بشید ....
سلام دوستان گلم، من رشته امتحانیم بیوشیمی بالینی بوده، 30تا سوال بیوشیمی شما گلچین از مال ما بوده، البته سختاش،
این mexin توی تاپیک ما هم این شایعه رو گذاشته، اما خوب اگه برید اخبارو نگاه کنید گفتن امسال 3800تا روزانه میگیره در صورتی که پارسال 4110تا گرفت یعنی 300تا کمتر این یعنی چه بخوایم چه نخوایم ظرفیتای همه رشته ها میاد پایین، و واسه سوالایی که دوستان شک دارید که کدوم جواب میشه اگه دوست داشتید تو تاپیک بیوشیمی جوابشو با هم پیدا کردیم.... به امید موفقیت همه دوستان گلم:ad54ad:

mahsa khanum

New member
قلبم وایستاد...ای خدا چرا کم شده اخه؟؟؟؟؟؟؟؟
مکسین تو از کوجا میدونی ؟ منبعتو بگو مام بریم نگاه کنیم:New (6):

mahsa khanum

New member
سلام دوستان گلم، من رشته امتحانیم بیوشیمی بالینی بوده، 30تا سوال بیوشیمی شما گلچین از مال ما بوده، البته سختاش،
این mexin توی تاپیک ما هم این شایعه رو گذاشته، اما خوب اگه برید اخبارو نگاه کنید گفتن امسال 3800تا روزانه میگیره در صورتی که پارسال 4110تا گرفت یعنی 300تا کمتر این یعنی چه بخوایم چه نخوایم ظرفیتای همه رشته ها میاد پایین، و واسه سوالایی که دوستان شک دارید که کدوم جواب میشه اگه دوست داشتید تو تاپیک بیوشیمی جوابشو با هم پیدا کردیم.... به امید موفقیت همه دوستان گلم:ad54ad:
اینهمه رشته !!!!!! باید ژنتیک 33تا کم شده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟:33:

بالا